| Fotka.com
KoalaMKL
KoalaMKL
  3 September 2011 (pierwszy post)

Przeglądając wątki dotyczące telefonów komórkowych natknąłem się na ciekawy materiał dotyczący telefonu, który chce wypuścić na rynek Sony Ericsson. Daty premiery nie znam (słyszy się o wrześniu tego roku) więc nic o tym nie napisze tak samo jeśli chodzi o cenę. Załączam fragment z internetu, może kogoś to zaciekawi:

Przede wszystkim potwierdziły się informacje co do wyglądu. Trzeba przyznać, że nowa Xperia może się podobać. Trudno zresztą, aby było inaczej – w końcu Xperia Duo ma być wizytówką Sony Ericssona. Telefon zostanie zbudowany najprawdopodobniej z użyciem chipsetów ST-Ericsson NovaThor A9500 lub U8500 bądź Qualcomm MSM8260. Mówi się, że dwurdzeniowy procesor będzie miał taktowanie 1,4 GHz, a na pokładzie znajdzie się aż 1,5 GB RAM-u.

Docenić trzeba też 4,5-calowy ekran qHD z obsługą Bravia Engine oraz aparat 12 Mpix. Wydajna powinna być też bateria o pojemności 2500 mAh, a sam telefon będzie działać pod kontrolą Androida 2.3 Gingerbread. Premiera spodziewana jest już we wrześniu, ale SE lubi przesuwać daty.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.