YzfThunderCat
YzfThunderCat
  15 sierpnia 2011 (pierwszy post)

siemanko mam taki problem z myszka.. myszke mam podlaczona pod USB świeci się laser ale kursor stoi bez ruchu.. podlaczalem pod kazde wejscie usb i to samo.. na innym kompie myszka normalnie dziala..

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: siemanko mam taki problem z myszka.. myszke mam podlaczona pod USB świeci się laser ale kursor stoi bez ruchu.. podlaczalem pod kazde wejscie usb i to samo.. na innym kompie myszka normalnie dziala..

Świecić to sobie może... Laser nie czyta ;)
YzfThunderCat
YzfThunderCat
  15 sierpnia 2011

napisalem to zeby bylo wiadomo ze jakas reakcja w ogole jest.. po co pozniej ma ktos pytac czy w ogole sie swieci..

YzfThunderCat
YzfThunderCat
  15 sierpnia 2011

hmm zapomialem napisac ze mam z 2 myszkami taki problem..

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  15 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: hmm zapomialem napisac ze mam z 2 myszkami taki problem..

A na innych kompach patrzyłeś?
Patrishia
Patrishia
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: A na innych kompach patrzyłeś?

No przecież pisał, że tak.

Konto usunięte
Konto usunięte: na innym kompie myszka normalnie dziala..

.

Mam to samo, myszka mi nie działa w laptopie w ogóle, nie mam pojęcia dlaczego.
MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  16 sierpnia 2011
Patrishia
Patrishia:

nie doczytalem...

podaj jaki system?
być może błąd sterownika ;)
YzfThunderCat
YzfThunderCat
  16 sierpnia 2011

mialem xp sp3 teraz mam win.7 ultimate sp 2 chyba i ten sam problem. myslalem ze po formacie i zainstalowaniu windowsa nowego cos pomoze ale jednak nie...;/

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: mialem xp sp3 teraz mam win.7 ultimate sp 2 chyba i ten sam problem. myslalem ze po formacie i zainstalowaniu windowsa nowego cos pomoze ale jednak nie...;/

wjedz w BIOSa.. tam masz opcję USB MOUSE daj ją na enabled ;)
YzfThunderCat
YzfThunderCat
  16 sierpnia 2011

nie mam tam takiej opcjii.. ale w ustawieniach usb w biosie mam wszystko na enable...

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  16 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam tam takiej opcjii.. ale w ustawieniach usb w biosie mam wszystko na enable...

patrzyles we wszystkich zakladach w biosie?

masz pendriva? sciagnij ubuntu (linux 700MB) wgraj na pendrive (na ich stronie pisze jak to zrobic) i odpal i sprawdz czy mysz dziala

mozesz tez zgrac na plyte ale na USB nie trzeba marnowac CD :)
shinu
shinu
  17 sierpnia 2011

ewentualnie MB padła, zobacz czy usb przekazuje tylko napicie czy leci cos dalej. (podlacz pendriva:P)

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ewentualnie MB padła, zobacz czy usb przekazuje tylko napicie czy leci cos dalej. (podlacz pendriva:P)

działa mu podobno wszystko
YzfThunderCat
YzfThunderCat
  17 sierpnia 2011

a jednak nie dziala.. podlaczylem telefon i w tele pokazuje ze sie laczy z kompem ale w kompie nie pokazuje..;/ pozniej sprawdze to z tym programem teraz smigam do roboty

MTF
Posty: 1559 (po ~133 znaków)
Reputacja: 22 | BluzgometrTM: 7
MTF
  17 sierpnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: a jednak nie dziala.. podlaczylem telefon i w tele pokazuje ze sie laczy z kompem ale w kompie nie pokazuje..;/ pozniej sprawdze to z tym programem teraz smigam do roboty

Czyli albo na płycie upalił Ci się kontroler USB, albo masz problem ze sterownikami USB :)

Czemu wcześniej pisałeś że działa inny sprzęt?!
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.