NaatureCaalls
NaatureCaalls
  19 czerwca 2011 (pierwszy post)

. mam takie pytankoo .. chce sobie kupic sony ericsson xperia x8 z orange... i tam jest opinia ze androida trzeba zrobic sobie na wlasna reke :( czyli co trzeba ściągnac czy zaniesc gdzies telefon.. ?

milosz9292
milosz9292
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: ze androida trzeba zrobic sobie na wlasna reke :(

Że co?:woot:
Chodzi Ci może o aktualizację androida? Jeżeli tak to w internecie jest na pewno dokładnie opiane wszystko krok po kroku. Powinny być nawet filmiki.
K7K7
Posty: 7 (po ~231 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
K7K7
  19 czerwca 2011

Android jest juz wgrany :) ewentualnie mozesz sobie potem zrobic aktualizacje która jest bardzo łatwa i trwa moze z 15 minut programem Seus ( sony ericson update service)

jestemZDZICH
jestemZDZICH
  19 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: . mam takie pytankoo .. chce sobie kupic sony ericsson xperia x8 z orange... i tam jest opinia ze androida trzeba zrobic sobie na wlasna reke :( czyli co trzeba ściągnac czy zaniesc gdzies telefon.. ?

Zakup pakiet internetu i - ściągnij apn droid i wyłączaj 3g i blokuj porty(bo na domyślnych ustawieniach cały czas bedzie Ci kase żarło, a potem jakiegoś task kliiera(ustawić go na agressive) i zaoszczędza baterie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzi Ci może o aktualizację androida? Jeżeli tak to w internecie jest na pewno dokładnie opiane wszystko krok po kroku. Powinny być nawet filmiki.

Ja obstawiam ze chodzi o appsy androida, bo prawda jest taka ze bez pakietów na neta można zdziwić sie rachunkami:)
milosz9292
milosz9292
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: prawda jest taka ze bez pakietów na neta można zdziwić sie rachunkami:)

Tak to prawda. Można również przez Wi-Fi, ale najlepiej zablokować APNdroid'em:)
sledzik199918
sledzik199918
  20 czerwca 2011

właśnie chciałbym podbiec się pod temat. czytałem ze są aplikacje (menadżery) które blokują poszczególnym aplikacja dostęp do internetu ale one potrzebują rota. znacie może jakieś co rota nie potrzebują do prawidłowego funkcjonowania.

denaturat
denaturat
  20 czerwca 2011

gdzie jak gdzie ale w Xperii androiid (jak i caly telefon) to ogromne nieporozumienie. pomysl dobry ale realizacja porażka. jakoś lepiej mi sie widzi android na szajsungu swift.

Drozu
Drozu
  20 czerwca 2011

U mnie w galaxy Ace (android 2.2.1 Froyo) bez problemu można zablokować całą komunikację telefonu z internetem:
Ustawienia -> komunikacja -> Sieci telefonii komórkowej -> Użyj danych pakietowych (odznaczyć) i już żadna aplikacja z netem się nie połączy.

milosz9292
milosz9292
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie chciałbym podbiec się pod temat. czytałem ze są aplikacje (menadżery) które blokują poszczególnym aplikacja dostęp do internetu ale one potrzebują rota. znacie może jakieś co rota nie potrzebują do prawidłowego funkcjonowania.

Z Android Market pobierz APNdroid.
milosz9292
milosz9292
  20 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: szajsungu swift.

Chyba LG Swift:)
wawrzyn1992
Posty: 81 (po ~120 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
wawrzyn1992
  21 czerwca 2011

ale mi chodzi żeby ino jedna mila dostęp ino np gg

wawrzyn1992
Posty: 81 (po ~120 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
wawrzyn1992
  21 czerwca 2011

Hisurfing , DroidWall albo coś w tym stylu bym chciał ino żeby działo bez rota. APNdroid całkowicie wyłącza neta.A ja potrzebuje internet by ino GG go miało.
może komuś się przyda http://forum.android.com.pl/f34/droidwall-26746/

denaturat
denaturat
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Chyba LG Swift:)

moze i tak ale to jeden syf tylko szajsung wyjezdza z rampy 1 a lg z rampy 2 tej samej fabryki
Draxiu
Posty: 2891 (po ~90 znaków)
Reputacja: 13 | BluzgometrTM: 55
Draxiu
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: wyłączaj 3g i blokuj porty(bo na domyślnych ustawieniach cały czas bedzie Ci kase żarło

wylaczenie internetu w ixperii x8 to 1 klikniecie w opcjach łaacznosc i sieci czy cos takiego odznaczasz ptaszek i nie ma internetu
Linkin Park - New Devide
http://www.youtube.com/watch?v=ysSxxIqKNN0
jestemZDZICH
jestemZDZICH
  21 czerwca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie w galaxy Ace (android 2.2.1 Froyo) bez problemu można zablokować całą komunikację telefonu z internetem: Ustawienia -> komunikacja -> Sieci telefonii komórkowej -> Użyj danych pakietowych (odznaczyć) i już żadna aplikacja z netem się nie połączy.

bo x8 ma domyślnie froyo:)
Poza tym zastanawiam sie czy appsy nie są w stanie tego obejść, bo przy aktywnym 3/2g muszą byc porty poblokowane:) u mnie na 2.1 jest coś chyba podobnego, ale dziurawe to to było. jednak możliwe ze masz racje:)

Konto usunięte
Konto usunięte: Z Android Market pobierz APNdroid.

ale on zamyka wszystkie porty a nie tylko wybrane. Chyba ze nie zauważyłem zaawansowanej konfiguracji

Konto usunięte
Konto usunięte: moze i tak ale to jeden syf tylko szajsung wyjezdza z rampy 1 a lg z rampy 2 tej samej fabryki

Pocieszę cię, adidasy w których chodzisz są robione w tej samej fabryce co stadionówy z doklejanym znaczkiem:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.