ada12512
ada12512
  8 maja 2012 (pierwszy post)

Mam pytanie: co jeśli pisałam ołówkiem,poprawiłam długopisem a ślady zostały? mogą mi nie zaliczyć jakiegos zadania?

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  8 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam pytanie: co jeśli pisałam ołówkiem,poprawiłam długopisem a ślady zostały? mogą mi nie zaliczyć jakiegos zadania?

a po co tak robiłas ? Tępo dzidostwo się kłania. Boze ludzie czasem mnie zaskakują , mówa im tak jak ma być robia po swojemu.-.-

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

ErisGrim
ErisGrim
  8 maja 2012

Jeśli masz poprawione długopisem to pewnie zaliczą. Ale jeśli czegoś nie poprawiłaś to mogą to pominąć

Belfegor666
Belfegor666
  9 maja 2012

gratulacje pomysłowości... i starczylo ci czasu 2x to samo pisać?:wtf:

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  9 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: gratulacje pomysłowości... i starczylo ci czasu 2x to samo pisać?

po 1,5 ja tez juz miałam wszytko zrobione :D

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

ada12512
ada12512
  9 maja 2012
Szpila
Szpila: ada12512: Mam pytanie: co jeśli pisałam ołówkiem,poprawiłam długopisem a ślady zostały? mogą mi nie zaliczyć jakiegos zadania?a po co tak robiłas ? Tępo dzidostwo się kłania. Boze ludzie czasem mnie zaskakują , mówa im tak jak ma być robia po swojemu.-.-


Ponieważ na próbnej robiłam tak samo,a nikt mi nie zwrócił uwagi, tylko mówino że ma być poprawione długopisem. Dopiero teraz zobaczyłam jakąś stronę i zauważyłam że może być z tego problem.A robię tak bo nie zawsze od razu dobrze mi wychodzi a miejsca nie było za dużo więc mogłam się nie zmieścić.
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  9 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Ponieważ na próbnej robiłam tak samo,a nikt mi nie zwrócił uwagi, tylko mówino że ma być poprawione długopisem. Dopiero teraz zobaczyłam jakąś stronę i zauważyłam że może być z tego problem.A robię tak bo nie zawsze od razu dobrze mi wychodzi a miejsca nie było za dużo więc mogłam się nie zmieścić.

od czego jest brudnopis ?

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

ada12512
ada12512
  9 maja 2012
Szpila
Szpila: od czego jest brudnopis ?

Też korzystałam. Ale może wiesz czy będą robić z tego problem czy nie? Bo nie chciałabym żeby mi to przepadło tym bardziej że rewalacyjnie mi poszło.
Felka
Felka
  9 maja 2012

tak,arkusz anulowany.

insovietrussia
insovietrussia
  9 maja 2012

Za rok już nie popełnisz tego błędu :E

ada12512
ada12512
  9 maja 2012
Felka
Felka: tak,arkusz anulowany.

jesteś tego pewna?
Belfegor666
Belfegor666
  10 maja 2012

kompletnie nie widze celu pisania olówkiem... napiszesz cale wypracowanie na te 250 słów to potem chcesz kazde ze slów scierac i poprawiać długopisem...? totalny bezsens...bałas sie kreślić na arkuszu?...tam punktów za estetyke nie odejmowali :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Ponieważ na próbnej robiłam tak samo,a nikt mi nie zwrócił uwagi,

próbna matura jest sprawdzana przez nauczycieli w szkole tych co Cie uczą....a ta główną wysylaja do szkół w innym miescie...
ada12512
ada12512
  10 maja 2012

Myslałam zę jesteście pewni tego co piszecie, a wprowadzacie tylko ludzi w błąd. Dostałam dzisiaj odpowiedź od cke:

Szanowna Pani,
jeśli praca jest napisana długopisem, egzaminator ją oceni.
Proszę podczas kolejnych egzaminów postępować zgodnie z instrukcją zapisaną
na pierwszej stronie arkusza egzaminacyjnego, po to jest ta instrukcja.
Pozdrawiamy, Pracownia Matur

Belfegor666
Belfegor666
  10 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Myslałam zę jesteście pewni tego co piszecie, a wprowadzacie tylko ludzi w błąd

to po co piszesz tutaj i sie pytasz ludzi ktorzy nie maja nic z tym wspólnego...
widocznie nikt nie wpada na tak genialne pomysły zeby pisac mature ołówkiem(bo boi sie skreslić) a potem ja przerabiac w stresie pod koniec długopisem...
rozumiem gdybys najpierw sobie naisala wypracowanie na pierwszy temat a potem na drugi i stwierdzila która praca da ci wiecej punktów....ale to tez chyba debil jakis tak by robił tylko:ninja:
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  10 maja 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Myslałam zę jesteście pewni tego co piszecie, a wprowadzacie tylko ludzi w błąd. Dostałam dzisiaj odpowiedź od cke:

To po co sie pytasz tu do CKE trzeba było od razu pisac czy my jesteśmy egzaminatorami? lol. Ludzie i parapety są -.-

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.