Madzioszka1031
Madzioszka1031
  18 maja 2011 (pierwszy post)

jaka szkole wybrac bo mam do wyboru liceum prfilowane technikum o profilu hotelartwo ,organizacja reklamy i zawdowke profil sprzedawca co wybrac?

AtomPrezes
AtomPrezes
  19 maja 2011

hmmm lepiej to pierwsze ;) po zawodówkę profil sprzedawca... to sobie zrobisz bądź jakiś kurs półroczny i masz z głowy;)

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: jaka szkole wybrac bo mam do wyboru liceum prfilowane technikum o profilu hotelartwo ,organizacja reklamy i zawdowke profil sprzedawca co wybrac?

Zdecydowanie liceum.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  19 maja 2011

Zdecydowanie technikum.

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Letal
Letal
  19 maja 2011

Technikum. organizacja reklamy ? nie słyszałem.

SpreyowaOnema2000
SpreyowaOnema2000
  19 maja 2011

Po zawodówce nic nie osiągniesz, technikum... Sama nie wiem. Bierz liceum. Jest na najwyższym poziomie.

sarkilor
sarkilor
  19 maja 2011

technikum i liceum są na porównywalnym poziomie. Co prawda jeszcze zależy od szkoły, ale ja byłem i w technikum i w liceum i mogę powiedzieć, że w technikum czasami było nawet i ciężej ;-) ogólne przedmioty są tam na niższym poziomie, to prawda, ale dochodzą do tego przedmioty zawodowe, z których nauka nie kończy się na wykuciu na pamięć kilku stron z zeszytu/podręcznika. Byłem w technikum informatycznym, miałem matematykę na poziomie porównywalnym do poziomu rozszerzonego i bardzo zaborczych nauczycieli z przedmiotów zawodowych, zaborczych pod względem tego, że uważali, że ich przedmiot jest najważniejszy. No i plusem po technikum jest to, że masz już wyuczony zawód ;-) bierz to, co Ci pasuje najbardziej.

HerGreenEyes
HerGreenEyes
  19 maja 2011
WersjaLimitowana
WersjaLimitowana: Zdecydowanie technikum.

Popieram jak najbardziej .
Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  19 maja 2011

Hmm technikum lepsze bo po pierwsze masz zawód a że przed. ogólnokształcące mas zna podstawie nie przeszkadza zdawać na studia... Ja po tech. weterynaryjnym idę na studia wet. a co sobie będę żałowac :mrgreen:

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

Dekompresja
Posty: 5220 (po ~91 znaków)
Reputacja: 73 | BluzgometrTM: 24
Dekompresja
  19 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest na najwyższym poziomie.

A co masz po liceum ? Maturę ? Żadnego przyuczenia do zawodu... a nie bedziesz chciala iść na studia kto Cie przyjmie do pracy ? Nikt ponieważ jesteś po liceum i nie masz zawodu takie teraz są realia.....

- To wódka? – słabym głosem zapytała Małgorzata.(...)
– Na litość boską, królowo – zachrypiał – czy ośmieliłbym się nalać damie wódki? To czysty spirytus.

sarkilor
sarkilor
  20 maja 2011
WersjaLimitowana
WersjaLimitowana: a nie bedziesz chciala iść na studia kto Cie przyjmie do pracy ?

ludzie idą do liceum przeważnie z myślą o studiach ;-)
Madzioszka1031
Madzioszka1031
  20 maja 2011

to nie jest liceum ogolnoksztalcone tylko profilowane i raczej mysle o studiach z tym profilem zwiazanych

sarkilor
sarkilor
  20 maja 2011

skoro wybierasz się na studia to widzę dwie sensowne drogi; lo i technikum. Z tym, że po lo będziesz szła na studia rok wcześniej :)

MrsSatan666
MrsSatan666
  22 maja 2011

Zależy od tego, co chcesz robić w przyszłości. Pod tym kątem patrz. Po samym technikum nic nie zrobisz, później kursy albo studia... Liceum profilowane jeszcze gorzej jeśli chcesz szybciej do pracy.

thomas893
thomas893
  22 maja 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co wybrac?

Technikum :tak:

A pracy i tak ni ma i tak ni ma...

Konto usunięte
Konto usunięte: Po zawodówce nic nie osiągniesz

:crylol:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.