rauhi89pwo
rauhi89pwo
  9 lutego 2011 (pierwszy post)

potrzebna osoba ktora pisze prace maturalne- pisac na PW

NoChange
NoChange
  9 lutego 2011

napisać sam nie potrafisz?:ninja:

margotka
margotka
  9 lutego 2011

oj tam.. takie posty proszę do mnie przekierowywać:P

Czerek5
Czerek5
  9 lutego 2011

Te prace maturalne z polaka to głupota : P Tyle zmarnowanego czasu i w sumie na studiach nikt na to nie patrzy

XXXrainXXX
XXXrainXXX
  9 lutego 2011

ja nie pisze jeszcze

NoChange
NoChange
  9 lutego 2011

ja na spontanie swój temat omawiałam :ninja:

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  10 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: potrzebna osoba ktora pisze prace maturalne

jelsi sam nie umiesz wlasnej napisac to nie musisz pisac jej wcale. matura nie jest obowiazkowa :].
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
margotka
margotka
  11 lutego 2011
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: rauhi89pwo: potrzebna osoba ktora pisze prace maturalnejelsi sam nie umiesz wlasnej napisac to nie musisz pisac jej wcale. matura nie jest obowiazkowa :].


ale zajon.pl chętnie dla ciebie napisze;))
Kropka
Kropka
  11 lutego 2011
margotka
margotka: oj tam.. takie posty proszę do mnie przekierowywać:P

dorabiasz sobie? :DDD

matura to bzdura :D ja nie marnuje czasu na pisanie tego idiotyzmu ^^ :D też się wysługuje kimś :P xD
margotka
margotka
  11 lutego 2011
Kropka
Kropka: dorabiasz sobie? :DDD


nie, założyłam wydawnictwo (zajon.pl), które ma opcję zamówień indywidualnych..czyli praca pisana dla klienta na określony temat...oczywiście, jako wzór

Kropka
Kropka: matura to bzdura :D ja nie marnuje czasu na pisanie tego idiotyzmu ^^ :D też się wysługuje kimś :P xD


to zapraszam:P
Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  11 lutego 2011

Ja swoją pracę maturalną na necie znalazłem :ninja:

{y*x=40
{x+y=10:woot:

BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  12 lutego 2011
Pafel
Pafel: Ja swoją pracę maturalną na necie znalazłem

a potem sie dziwimy, ze nasze domy buduja niedouczeni budowlancy, a w szpitalach lecza nas niedouczeni lekarze :].
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Pafel
Posty: 309 (po ~132 znaków)
Reputacja: 5 | BluzgometrTM: 41
Pafel
  12 lutego 2011
BujajacaWoblokachh
BujajacaWoblokachh: a potem sie dziwimy, ze nasze domy buduja niedouczeni budowlancy, a w szpitalach lecza nas niedouczeni lekarze :].


No oczywiście... Powiedz mi jaki związek ma bohater romantyczny z budownictwem?
Nie wiem jak Ty, ale ja czytając Wertera, Konrada Wallenroda, czy Dziady nie spotkałem żadnej całki :zonk:
Zresztą zapraszam na politechnikę ;>

{y*x=40
{x+y=10:woot:

folkemon
folkemon
  13 lutego 2011
Pafel
Pafel: No oczywiście... Powiedz mi jaki związek ma bohater romantyczny z budownictwem?

chodzi o elementarną uczciwość
margotka
margotka
  14 lutego 2011
Pafel
Pafel: Powiedz mi jaki związek ma bohater romantyczny z budownictwem?


założenia romantyzmu przekładają się na sposób postrzegania świata (otoczenie histoyczno-literackie) przez ludzi żyjących w XIX w. na podstawie Wertera powstał trend, który nazywamy werteryzmem..charakteryzował się noszeniem żółtych kmizelek i niebieskich marynarek..oraz strzelaniem sobie w łeb, jak tylko nadaży się okazja..takie ówczesne emo...
trend zapoczątkowany w lit., na bohatera romantycznego przekładał się nie tylko na sposób bycia i myslenia, ale również na sztukę... która odzwierciedlaodpowiedni układ elementów... co jest bezpośrednio związane z załozeniami architektury... dokładny opis elementów architeketury romantycznej znajduje się w ksiązce Kocha...
gdyby nie literatura nie zrekonstruowanoby wielu dworów, zamków, kompleksów zamkowo-pałacowych i pałacy...

np. Karolina Nakwaska z Potockich w "Dworze wiejskim" podaje tak dokładny opis dworu, że na jej podstawie możnaby nakreślić szkic architektoniczny typowego polskiego XIX w. dworu...oraz zabudowy dodatkowej (kuchnia, stajnia, obornik, studnia etc.) z dokładnymrozmieszczeniem elementów na planie...

ale jeśli komus się nie chce, nie ma czasu etc.... to zapraszam na zajon.pl i chętnie napiszę wzór pracy:)

pozdrawiam
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.