julCiak69
julCiak69
  22 grudnia 2010 (pierwszy post)
Witam, witam i o zdrowie pytam! :rock:

Na wstępie zaznaczę, że nie chcę, aby ktokolwiek pisał za mnie pracę, bo zapewne znajdą się takie osoby, które napiszą mi, że mam sama pisać, a nie wysługiwać się innymi i czekać na gotowca. Ja chcę jedynie zasięgnąć rady, opinii, uzyskać jakieś podpowiedzi, bo póki co nie czuję się pewnie w pisaniu prac na studiach - nadal jest to dla mnie nowa rzeczywistość. ;-)

Przechodząc do mojego zapytania - na Naukę o Administracji mam do napisania esej "Zdefiniuj zasadę pomocniczości i wskaż jej działanie w Twoim otoczeniu".
Niby temat banalny, bo wiem od czego zacząć, skąd "pomysł" tejże zasady. Wstęp mam poukładany w głowie, wiem co chcę napisać, ale druga część polecenia sprawia mi swego rodzaju trudność - tzn. nie mam punktu zaczepienia. Poprosiłabym Was w tej kwestii o pomoc:

Moje pytanie do Was, szanowni userzy - co mogę napisać? Jakieś pomysły? Przynajmniej hasłowo - rozwinąć to sama rozwinę, ale żeby przynajmniej mieć co rozwinąć.


Z góry dziękuję za pomoc i za każdy pomysł - będę wdzięczna.
folkemon
folkemon
  22 grudnia 2010

Doktor Fukuda pomógł mi przyjmując mnie do Akademii, więc ja pomagam mu poprzez szerzenie wiedzy , którą odkrywa. Np o mościrzębie okinawskim i wywarze z bobra.

julCiak69
julCiak69
  22 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Doktor Fukuda pomógł mi przyjmując mnie do Akademii, więc ja pomagam mu poprzez szerzenie wiedzy , którą odkrywa. Np o mościrzębie okinawskim i wywarze z bobra.
nie bądź złośliwy. :and: to jest poważne, a nie, żeby żarty sobie stroić.
folkemon
folkemon
  22 grudnia 2010
julCiak69
julCiak69: nie bądź złośliwy. to jest poważne, a nie, żeby żarty sobie stroić.

to nie są żarty, ale skoro tak uważasz to trudno. Chciałem pomóc.
julCiak69
julCiak69
  22 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to nie są żarty, ale skoro tak uważasz to trudno. Chciałem pomóc.
do tego typu postów po prostu odnoszę się z dystansem. jakiś Fakuda. :wtf:
folkemon
folkemon
  23 grudnia 2010
julCiak69
julCiak69: Fakuda

F U K U D A
julCiak69
julCiak69
  23 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: F U K U D A
jedna menda. :ninja:
folkemon
folkemon
  23 grudnia 2010
julCiak69
julCiak69: jedna menda.

na Okinawie za przekręcenie nazwiska Doktora dostaje się karę Son Shi Kan...nie pytaj o co w niej chodzi...
julCiak69
julCiak69
  24 grudnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na Okinawie za przekręcenie nazwiska Doktora dostaje się karę Son Shi Kan...nie pytaj o co w niej chodzi...
I nawet nie mam zamiaru. :nie:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 grudnia 2010
julCiak69
julCiak69: wskaż jej działanie w Twoim otoczeniu".

Klikanie do Grzesia w czasie meczu Lecha na gadu a ten ładnie i pomocnie odpisze, tudzież zarzuci dobrą radę :0
To jest help dopiero :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

shamaramorgan
shamaramorgan
  27 grudnia 2010
julCiak69
julCiak69: "Zdefiniuj zasadę pomocniczości i wskaż jej działanie w Twoim otoczeniu".

:wtf:
istnieje taka zasada??

Konto usunięte
Konto usunięte: wywarze z bobra.

:crylol:

a to nie chodzi o jakieś dotacje? albo te wszystkie pomoce finansowe od państwa?

albo zasada pomocniczości na kolokwium. Ty się uczysz jedną część, ja drugą i uzupełniamy się nawzajem :d
feministka
feministka
  27 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Klikanie do Grzesia w czasie meczu Lecha na gadu a ten ładnie i pomocnie odpisze, tudzież zarzuci dobrą radę :0 To jest help dopiero
wtedy to Ty masz wszystkich poniżej krzyża. :D

Konto usunięte
Konto usunięte: istnieje taka zasada??
istnieje. inaczej określamy ją, jako zasadę subsydiarności - sformułował ją Pius XI w swojej encyklice jakiś rok albo dwa lata przed napaścią Niemiec na Polskę.

Konto usunięte
Konto usunięte: a to nie chodzi o jakieś dotacje? albo te wszystkie pomoce finansowe od państwa?
szczerze Ci napiszę - chciałabym wiedzieć. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: albo zasada pomocniczości na kolokwium. Ty się uczysz jedną część, ja drugą i uzupełniamy się nawzajem :d
:crylol: nie wiem, czy byłemu sędziemu Trybunały Konstytucyjnego by się to spodobało. :ninja:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  27 grudnia 2010
feministka
feministka: wtedy to Ty masz wszystkich poniżej krzyża. :D

Przecież pomogłem :rotfl:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

julCiak69
julCiak69
  28 grudnia 2010
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Przecież pomogłem
za badzo to nie. stoję w martwym punkcie. :smutny:
shamaramorgan
shamaramorgan
  28 grudnia 2010
feministka
feministka: nie wiem, czy byłemu sędziemu Trybunały Konstytucyjnego by się to spodobało.

będziemy mieć własny Trybunał Konstytucyjny na sesji ;d
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.