KamilNHTS17
KamilNHTS17
  25 czerwca 2010 (pierwszy post)

Pochwalcie się swoimi średnimi ;)

Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  25 czerwca 2010

3.0 :ninja:

znajduch
znajduch
  26 czerwca 2010

Jak na uczelni wywiesili listę ze średnią ocen wszystkich studentów to mnie nawet na niej nie było :and: ale rekordzista miał średnią 0,67 :ninja:

margotka
margotka
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak na uczelni wywiesili listę ze średnią ocen wszystkich studentów to mnie nawet na niej nie było ale rekordzista miał średnią 0,67


znajuś za wpisane w indeksie zal liczą -3 - nieopłaca się.. lepiej miec wpisaną ocenę:]
btw nieporównywalne jest 3,5 na studiach, a 3,5 w szkole średniej czy innej :>
91kasia
91kasia
  26 czerwca 2010
margotka
margotka: btw nieporównywalne jest 3,5 na studiach, a 3,5 w szkole średniej czy innej :>

wiadomo... zupełnie inny poziom i ocenianie

ja skonczyłam LO ze srednią 5,06 (w mojej klasie było 14 świadectw z paskami na 32 osoby, z czego srednia klasy wynosiła 4,5 a najniższa średnia osoby w klasie to bodajże 3,8)
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  26 czerwca 2010

5,14 na koniec liceum.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  26 czerwca 2010

4,7 na zakończenie studiów.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

powerorginal
powerorginal
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja skonczyłam LO ze srednią 5,06 (w mojej klasie było 14 świadectw z paskami na 32 osoby, z czego srednia klasy wynosiła 4,5 a najniższa średnia osoby w klasie to bodajże 3,8)

To jest jakis kosmos totalny... u nas najwyzsza srednia w klasie na koniec to 3.6 - dostalem za nia dyplom i nagrode za dobre wyniki w nauce ... :D
luk7
luk7
  26 czerwca 2010

w tym miesiacu mam na koncie srednia 3,5k :lol:

shamaramorgan
shamaramorgan
  26 czerwca 2010

4,1 na koniec średniej. Co dla mnie jest wielkim sukcesem, bo nie żebrałam o podwyższenie oceny (bo chcę się dzieciom pochwalić :zonk:) jak robili to niektórzy w mojej klasie

oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

4.2 na koniec 3 gim
IKnowYouLoveMeGirl
IKnowYouLoveMeGirl
  27 czerwca 2010
4,06 w trzeciej klasie technikum.
Byłoby lepiej, ale 2 nauczycieli mnie chamsko wykiwało, a z jednego przedmiotu nie poprawiałem na lepszą ocenę, bo mundial w telewizji nadawali. xD ^^
91kasia
91kasia
  27 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest jakis kosmos totalny... u nas najwyzsza srednia w klasie na koniec to 3.6 - dostalem za nia dyplom i nagrode za dobre wyniki w nauce ... :D

Jedyna klasa w dziejach szkoły która już od I kl była najlepszą klasą w całej szkole ;]
91kasia
91kasia
  27 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 4,1 na koniec średniej. Co dla mnie jest wielkim sukcesem, bo nie żebrałam o podwyższenie oceny (bo chcę się dzieciom pochwalić ) jak robili to niektórzy w mojej klasie

U mnie w szkole była jedna taka dziewczyna która "wypłakiwała" kosmiczne oceny ( z 2 na semestr miała 4 na koniec.... bez niczego)
shamaramorgan
shamaramorgan
  27 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedyna klasa w dziejach szkoły która już od I kl była najlepszą klasą w całej szkole ;]

moja klasa też było podobno najlepsza w całej szkole :D

Konto usunięte
Konto usunięte: U mnie w szkole była jedna taka dziewczyna która "wypłakiwała" kosmiczne oceny ( z 2 na semestr miała 4 na koniec.... bez niczego)

a u mnie dziewczyna prosiła nauczycieli o podniesienie oceny "bo brakuje jej jednej oceny do paska" i tak wyżebrała chyba 5 ocen :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.