basiamisiak
basiamisiak
  30 maja 2010 (pierwszy post)

Cześć:)

Czy wiecie może kiedy Cke poda ooficjalne odpowiedzi do poszczególnych arkuszy maturalnych ?
z tego co wiem to musi podac ale nie wiem kiedy...

julCiak69
julCiak69
  30 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy wiecie może kiedy Cke poda ooficjalne odpowiedzi do poszczególnych arkuszy maturalnych ? z tego co wiem to musi podac ale nie wiem kiedy...

pod koniec czerwca lub początek lipca. kilka dni przed wysłaniem świadectw maturalnych. :tak:
basiamisiak
basiamisiak
  30 maja 2010
julCiak69
julCiak69: pod koniec czerwca lub początek lipca. kilka dni przed wysłaniem świadectw maturalnych.

masakra , że tak póżno..;/
julCiak69
julCiak69
  30 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: masakra , że tak póżno..;/

nie od nas to zależy. w tym tempie, co oni dadzą odpowiedzi to my zapomnimy, co my napisaliśmy na maturze. :ninja:
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  30 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: masakra , że tak póżno..;/

Oni sami nie weidza jakie sa odpowiedzi ahaha
julCiak69
julCiak69
  31 maja 2010
Kingusia
Kingusia: Oni sami nie weidza jakie sa odpowiedzi ahaha

z tego, co mi wiadomo, jeśli chodzi o polski to najpierw muszą przeczytać wypracowania, a potem napisać klucz. :tak: tak słyszałam, ale czy to prawda- nie jestem pewna na 100%. :nie:
buexerd
buexerd
  31 maja 2010

nie da rady sprawdzic z odpowiedziami z CKE, chyba, ze zapisalas sobie wszystko na jakis kartkach ;0 ale po co czekac :) byly odpowiedzi na onet, interia, itp.
ogolnie to tragedia z tym czekaniem na wyniki... ja nie wiem co oni z nimi robia przez ten caly czas ;0

agniesiaO3
agniesiaO3
  31 maja 2010

odpowiedziami z interii nie ma co sie sugerować :] powinnismy chyba cierpliwie czekac na wyniki, chociaż od wczoraj zaczynam się już niepokoić o moją przyszłość;p

julCiak69
julCiak69
  31 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż od wczoraj zaczynam się już niepokoić o moją przyszłość;p

a mi to szczerze obojętne. :] nie denerwuję się aż tak bardzo wynikami, bardziej boję się, że nie przyjmą mnie do pracy :>
ULTIMATEshadow
ULTIMATEshadow
  31 maja 2010

standardowo koniec czerwca początek lipca:)
nie ma w tym nic dziwnego

agniesiaO3
agniesiaO3
  31 maja 2010
julCiak69
julCiak69: a mi to szczerze obojętne. :] nie denerwuję się aż tak bardzo wynikami, bardziej boję się, że nie przyjmą mnie do pracy :>

przyjmą przyjmą;D trzeba mieć nadzieje, bo bez tego cięzko, a gdzie startujesz?
ja mam tak, że jedni mówią mi, że się bez problemu dostanę tam gdzie chcę(biologia), a drudzy, że szczerze w to wątpią. ha i bądź tu mądry, chyba trzeba cieszyć się wakacjami i za dużo nie słuchać opinii innych ;)
julCiak69
julCiak69
  31 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: przyjmą przyjmą;D trzeba mieć nadzieje, bo bez tego cięzko, a gdzie startujesz?

złożyłam CV do urzędu skarbowego w Piasecznie :> bo potrzebują ludzi do wklepywania VATów, PITów i tej całej reszty. nie ogarnęli tych świstków z lutego podobno. :mrgreen: mama mi tak mówiła (bo tam pracuje). i nie ma tutaj żadnej protekcji z jej strony!
tu się zgadzam. mi matka cały czas mówi, że obojętnie, czy pójdę na prywatne, czy państwowe, ona będzie mnie wspierać i żebym się nie martwiła. ja przez cztery miesiące sfiksuję w domu, dlatego do pracy chcę iść. przynajmniej na te 3miesiące.

Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam tak, że jedni mówią mi, że się bez problemu dostanę tam gdzie chcę(biologia), a drudzy, że szczerze w to wątpią. ha i bądź tu mądry, chyba trzeba cieszyć się wakacjami i za dużo nie słuchać opinii innych ;)
julCiak69
julCiak69
  31 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam tak, że jedni mówią mi, że się bez problemu dostanę tam gdzie chcę(biologia), a drudzy, że szczerze w to wątpią. ha i bądź tu mądry, chyba trzeba cieszyć się wakacjami i za dużo nie słuchać opinii innych ;)

tu się zgadzam. mi matka cały czas mówi, że obojętnie, czy pójdę na prywatne, czy państwowe, ona będzie mnie wspierać i żebym się nie martwiła. ja przez cztery miesiące sfiksuję w domu, dlatego do pracy chcę iść. przynajmniej na te 3miesiące. to jest do tej części. nie tu, gdzie powinnam kliknęłam. :> przepraszam. :>
agniesiaO3
agniesiaO3
  31 maja 2010
julCiak69
julCiak69: złożyłam CV do urzędu skarbowego w Piasecznie :> bo potrzebują ludzi do wklepywania VATów, PITów i tej całej reszty. nie ogarnęli tych świstków z lutego podobno. mama mi tak mówiła (bo tam pracuje). i nie ma tutaj żadnej protekcji z jej strony!

to chyba ciekawa sprawa jak na początek:) życze powodzenia:)

julCiak69
julCiak69: tu się zgadzam. mi matka cały czas mówi, że obojętnie, czy pójdę na prywatne, czy państwowe, ona będzie mnie wspierać i żebym się nie martwiła. ja przez cztery miesiące sfiksuję w domu, dlatego do pracy chcę iść. przynajmniej na te 3miesiące.

:) ja "zaczynam" szukać pracy, póki co, mój organizm jeszcze się nie zregenerował po maturze ;P ciągle mam przeczucie że musze sie czegoś uczyć;p
julCiak69
julCiak69
  31 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to chyba ciekawa sprawa jak na początek:) życze powodzenia:)

ale sytuacja tam jest kiepska. :nie: 8godzin dziennie ja tam zwariuję prędzej chyba. :crylol: ale OK, nie dziękuję, aby nie zapeszyć :>

Konto usunięte
Konto usunięte: :) ja "zaczynam" szukać pracy, póki co, mój organizm jeszcze się nie zregenerował po maturze ;P ciągle mam przeczucie że musze sie czegoś uczyć;p

ja w piątek się obudziłam i chciałam iść od szkoły. :crylol: matka mało nie upadła ze śmiechu. musiała mi wyjaśniać, że nie muszę już chodzić do szkoły. :nie: ja sobie zrobiłam akurat postanowienie, że do końca maja leniuchuję, a potem praca :>
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.