angelaaxxx
angelaaxxx
  17 maja 2010 (pierwszy post)

jako że jestem ostatnią osobą która wchodzi na mature ustną mam pytanie czy musze byc na godzine 8.00?? bo własnie o tej sie zaczynają matury ustne ale po co mam isc tak wczesnie i czekac tyle czasu??
nie wiecie czy moge przyjsc później??

91kasia
91kasia
  17 maja 2010

W moim przypadku egzaminy zaczynają się od godziny 12.00 (j.angielski) ale jestem dopiero jako 9 osoba więc przyjdę później :)

angelaaxxx
angelaaxxx: nie wiecie czy moge przyjsc później??

Pewnie, że możesz :)
MagiaMascotaMialek
MagiaMascotaMialek
  17 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: nie wiecie czy moge przyjsc później??

mozesz tylko nie zakladaj od razu, ze mozesz przyjsc 4 godziny pozniej, bo jestes ostatnia, bo np. komuś może za szybko to pójść, albo się nie zjawić. U mnie na ustnym angielskim był taki przypadek, że koleś przybiegł zziajany w dresach, bluzie i tornistrze, bo rozdawał ulotki na mieście i przypomniało mu się, że ma maturę z angielskiego :and: Zaliczył na maxa :wtf: :rotfl:
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  17 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: nie wiecie czy moge przyjsc później??

Możesz. :tak:.
Policz sobie mniej więcej ile jest osób przed Tobą.
U nas w szkole jest wywieszone dokładnie kto o której godzinie wchodzi, tak jest wygodniej.
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: jako że jestem ostatnią osobą która wchodzi na mature ustną mam pytanie czy musze byc na godzine 8.00?? bo własnie o tej sie zaczynają matury ustne ale po co mam isc tak wczesnie i czekac tyle czasu?? nie wiecie czy moge przyjsc później??

wydaje mi się, że możesz.
ja muszę być przed 12stą (o 12 zaczyna się ustny angielski). A z racji, że ja jestem pierwsza muszę być chwilę wcześniej ;)
angelaaxxx
angelaaxxx
  17 maja 2010

to mnie pocieszyliscie:))

julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: to mnie pocieszyliscie:))

dasz radę :) to nie takie straszne. chyba. :ninja:
angelaaxxx
angelaaxxx
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: dasz radę :) to nie takie straszne. chyba.

miejmy nadzieje ja to sie strasznie boje:smutny:

tez bym wolała byc pierwsza przynajmniej bym sie tak długo nie stresowała;p
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: miejmy nadzieje ja to sie strasznie boje tez bym wolała byc pierwsza przynajmniej bym sie tak długo nie stresowała;p

ja wchodzę na 12sta, a wyniki mam po 14stej. zwariuje tam! :crylol:
lipa z polskim, wchodzę o 9tej, a wyniki mam 14:25. :nie: masakra jakaś :|
angelaaxxx
angelaaxxx
  17 maja 2010
julCiak69
julCiak69: lipa z polskim, wchodzę o 9tej, a wyniki mam 14:25. masakra j

i bedziesz czekac w szkole ??
julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: i bedziesz czekac w szkole ??

ta. się rozpędzam. nie chce mi się. pójdę do domu. zjem, wypije z mamą tego szampana, co czeka na otwarcie :D i pojadę znowu po ywniki :)
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  17 maja 2010

my mamy wypisane kto na jaką godzinę ;> ja mam ustny o 11 to sobie dopiero przyjdę o 10:30 ;)

julCiak69
julCiak69
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: my mamy wypisane kto na jaką godzinę ;>

ja mam tak samo. :D ale wchodzę i tak, i tak jako pierwsza :D
shamaramorgan
shamaramorgan
  17 maja 2010
angelaaxxx
angelaaxxx: jako że jestem ostatnią osobą która wchodzi na mature ustną mam pytanie czy musze byc na godzine 8.00?? bo własnie o tej sie zaczynają matury ustne ale po co mam isc tak wczesnie i czekac tyle czasu?? nie wiecie czy moge przyjsc później??

No pewnie, że możesz przyjść później. Po co masz się niepotrzebnie stresować?
jednak przyjdź godzinę przed swoją maturą, bo może być tak, ze ktoś nie przyjdzie i możesz wskoczyć na miejsce tej osoby :)
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  18 maja 2010

Ja mialam maturke na 13.15 a o 12.20 juz bylam po":) trzeba isc troche wczesniej ale bez przesady

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.