oOoBuZiAcZeKoO
oOoBuZiAcZeKoO
  15 maja 2010 (pierwszy post)

Wczoraj wróciłam z wycieczki na zakończenie 3 gimnazjum .
Byłam w pieninach i na słowacji/. -3dni-

A wy gdzie jedziecie lub gdzie byliście?????

moh3rka
moh3rka
  15 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A wy gdzie jedziecie lub gdzie byliście?????

Na zakończenie podstawówki moja wycieczka była do Zakopca, Kraków.
Na zakończenie gimnazjum było to samo tyle, że doszedł Oświęcim.
Inne klasy jeździły właśnie w Pieniny i na Słowację, jeszcze inne do Karpacza i do Czech, a jeszcze inne w Bieszczady i na Ukrainę. ;)
dorota051991
dorota051991
  15 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A wy gdzie jedziecie lub gdzie byliście?????

Moja klasa na zakończenie gimnazjum była w Oświęcimiu i 2 dni w Pieninach;)
electrokitty
electrokitty
  15 maja 2010

Ja bylam w podstawowce w pieninach, a na zakonczenie gimnazjum pojechalismy do krakowa. Ogolnie malo jezdzilismy, bo nasz wychowawca byl za duzym cieciem i nie dawal sobie rady. coz sie dziwic jak gimnazjum to wylegarnia choloty :d :rotfl:

TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  15 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A wy gdzie jedziecie lub gdzie byliście?????

Od trzeciej klasy gimnazjum co roku byliśmy w Zakopanem, gdyż wychowawczyni jest przewodniczką tatrzańską.
Teraz, mimo tego, iż formalnie już nie stanowimy klasy, też jedziemy tam na kilka dni. ;-)
agasta
agasta
  15 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A wy gdzie jedziecie lub gdzie byliście?????

W 3 gimnazjumz łaską zabrał nas wychowawca na "wycieczke" do lasu w lubszy. Pojechalo az 7 osob, pamietam jak dzis bo bym pod tira wpadla z kolezanka,wtedy:ziober2:
I to byla jedna,jedyna w zasadzie na jakiej bylismy.
W 2 klasie powiedzialam wychowawcy, aby nam cos zorganizowal to my sie zbierzemy, zaplacimy i pojedziemy.. Nic nie zorganizowal a za to, do konca 3 klasy mi wypominal,ze szukam sponsora. :nie:

W podstawowce bylismy w koscierzycach [az] na kapielisku i ognisku.
W technikum bylismy w kinie i czestochowie.

:nie:
ZagUbiOona
ZagUbiOona
  15 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A wy gdzie jedziecie lub gdzie byliście?????

podstawówka - coroczne rajdy [jesień i wiosna] po Górach Świętokrzyszkich :ziober2: mały koszt, bo w ramach PTS :ninja:
gimnazjum to samo + koniec 3 klasy - Zakopane - Kraków, 3 dni, było dobrze ! :D
liceum - noo, najbardziej zapamietałam Bieszczady ! tak :D 3 dni - zimno, deszczowo, ale poza tym - wszystko jak należy :pavarotti:
XxYourBlueEyesxX
XxYourBlueEyesxX
  15 maja 2010

Na zakończenie podstawówki byliśmy na tydzień w Krakowie i jego okolicach.Zabójczo było.
W gimnazjum nie byliśmy nigdzie,bo klasę miałam zbyt głupią.:ble:
A teraz na zakończenie 1 klasy liceum mamy zamiar gdzieś jechać,ale nie mamy zbytnio pomysłu.Góry są zbyt przejedzone.

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  15 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wczoraj wróciłam z wycieczki na zakończenie 3 gimnazjum . Byłam w pieninach i na słowacji/. -3dni- A wy gdzie jedziecie lub gdzie byliście?????

Mamy Biwak klasowy :P na Koniec Liceum:D w jakichs tam domkach:D
WhoCares00
WhoCares00
  15 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A wy gdzie jedziecie lub gdzie byliście?????

W podstawówce było dużo wycieczek, nawet dokładnie nie pamiętam, jakieś tam kina, teatry to wiadomo i wycieczki jednodniowe, np. Kraków i inne. Pod koniec podstawówki byliśmy w Krakowie na 3 dniowej wycieczce.
W gimie też często wychodziliśmy do teatrów i kina, też do muzeów, była na koniec wycieczka do Oświęcimia i 3 dniowa w góry do Wisły ;p Najlepsze czasy ^^
A teraz w liceum nigdzie nie jeżdżę, są jakieś wyjścia na wykłady, do kin itp. itd, ale ja nie chodzę, teraz będzie wycieczka pod koniec 2 kl. gdzieś tam, ale też nie jadę ^^
thomas893
thomas893
  15 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A wy gdzie jedziecie lub gdzie byliście?????

Z podstawówki pamiętam Kraków, z gimnazjum Trójmiasto i Góry Świętokrzyskie, a w technikum nikt nas nie chciał nigdzie wziąć :smutny: ;p
Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Z podstawówki pamiętam Kraków

Swietne Miasto Bylam w Liceum.. I chetnie bym do neigo wrocila;) Z taka sama ekipa
julCiak69
julCiak69
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A wy gdzie jedziecie lub gdzie byliście?????

moja kalsa jest niezorganizowana. przez 3lata liceum nie pojechaliśmy na zadną wycieczkę. ba, na jednej byliśmy. w październiku 2008. ale ja nie pojechałam, bo to akurat było na dzień nauczyciela i kolejny dzień, czyli 14 i 15 października. mój powód: miałam bierzmowanie. wychowawczyni mi to wypomina, jak nie wiem, co. :crylol: ale bierzmowanie było ważniejsze, niż jakaś tam wycieczka. :fakju:
91kasia
91kasia
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A wy gdzie jedziecie lub gdzie byliście?????

Na zakończenie liceum 5-dniowa wycieczka na trasie Budapeszt- Brno- Morawski Kras ;)
innocent0kiss
innocent0kiss
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na zakończenie gimnazjum było to samo tyle, że doszedł Oświęcim.


Konto usunięte
Konto usunięte: Moja klasa na zakończenie gimnazjum była w Oświęcimiu

Cóż za świetne wycieczki jak na świętowanie zakończenia :woot:

Jeśli chodzi o zakończenie gimaznjum to my mieliśmy imprezę.
100 razy lepiej niż zwykła wycieczka : )
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.