julCiak69
julCiak69
  13 maja 2010 (pierwszy post)

Kto pisał geografię?
Jaki poziom?
Według Was łatwa/prosta?
Nie pytam o wynik, bo sama nie jestem zadowolona ze swojej wiedzy. ;|

Arkusz do poziomu podstawowego

Arkusz do poziomu rozszerzonego

mapka do poziomu rozszerzonego

rolas18
rolas18
  13 maja 2010

ja pisałem, poziom rozszerzony, poziom wysoki, układający maturę chyba kierowali się spostrzeżeniami Janusza Korwin-Mikke w wywiadzie dla "Dziennika", że niektórzy maturzyści to głąby, że państwu żależy na tym, żeby jak najwięcej osób miało maturę.
A co do matury to było wszystko to, czego nie powtórzyłem hehe;)

julCiak69
julCiak69
  13 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja pisałem, poziom rozszerzony, poziom wysoki, układający maturę chyba kierowali się spostrzeżeniami Janusza Korwin-Mikke w wywiadzie dla "Dziennika", że niektórzy maturzyści to głąby, że państwu żależy na tym, żeby jak najwięcej osób miało maturę. A co do matury to było wszystko to, czego nie powtórzyłem hehe;)

ja też pisałam rozszerzony.
to zadanie z Tybetem, jaka religia to sobie pomyślała, że skoro tam są mnisi, oni są tybetańscy, oni są buddystami! a napisałam co? napisałam, że islam! wr! :zly: w sumie dwie minuty miałam do końca i się machnęłam, jak nie wiem :(
rolas18
rolas18
  13 maja 2010

a zczaj jak u mnie było z czasem, mieliśmy czas do 11;34, ja zrobilem te zadani co wiedziałem, no i się cofnąłęm do pierwszej strony, patrzę na zegar, a tam 11;25. Jednym słowem za dużo zadań.

julCiak69
julCiak69
  13 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a zczaj jak u mnie było z czasem, mieliśmy czas do 11;34, ja zrobilem te zadani co wiedziałem, no i się cofnąłęm do pierwszej strony, patrzę na zegar, a tam 11;25. Jednym słowem za dużo zadań.

coś na ten temat wiem. :crylol: my pisaliśmy do 11:32. powinni dać jeszcze 30minut dodatkowo. :tak:
rolas18
rolas18
  13 maja 2010

mogli;) ale to nie do komisji naszych szkolnych zależy, masz odpowiedzi?

julCiak69
julCiak69
  13 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mogli;) ale to nie do komisji naszych szkolnych zależy, masz odpowiedzi?

szukam. ;P
julCiak69
julCiak69
  13 maja 2010
odpowiedzi sugerowane dla poziomu podstawowego

ale do rozszerzonego nie ma... :woot:
rolas18
rolas18
  13 maja 2010

w komentarzach na Interii coś tam próbują, ale każdy inaczej ;d

julCiak69
julCiak69
  13 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w komentarzach na Interii coś tam próbują, ale każdy inaczej ;d

odpowiedzi do poziomu rozszerzonego. :lol: Prosze bardzo ;P
rolas18
rolas18
  13 maja 2010

danke sehr schón ;d

julCiak69
julCiak69
  13 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: danke sehr schón ;d

Fuer mich ist der Spass ;)
rolas18
rolas18
  13 maja 2010

32 zadania mam dobrze ;)

julCiak69
julCiak69
  13 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 32 zadania mam dobrze ;)

kuwa, takiemu to dobrze. :crylol:
ja wolę tego nie czytać, bo to jakaś masakra u mnie jest...:smutny:
rolas18
rolas18
  13 maja 2010

wróciłem to byłem podłamany, a teraz szczęśliwy heh ;) jestem już po pisemnych;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.