Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  10 maja 2010 (pierwszy post)

jak tam po dzisiaj?:) Ja pisałam podstawową i jestem zadowolona nie byla trudna :) Niektóre zadania źle sformułowane ale ujdzie:) Czekam na odpowiedzi na interi ... jak ktos bedzie miał to może wlepić

Slyszalam że na rozszerzonej dużo było chemi tak coś koleżanka mówiła jak wyszła...

MartuUunia91
MartuUunia91
  10 maja 2010

Wiekszosc zadan bylo dla mni w miare proste, ale byly tez takie, w ktorych sciemnialam ;) no ale zdana bedzie ;)

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiekszosc zadan bylo dla mni w miare proste, ale byly tez takie, w ktorych sciemnialam ;) no ale zdana bedzie ;)

Zadanie z glukoza i wątrobą :( przykre
MartuUunia91
MartuUunia91
  10 maja 2010

no tam nie wiedzialam co pisac. Ale nigdzie nie zostawialam pustych miejsc, bo zawsze moglam cos trafic ;)))

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no tam nie wiedzialam co pisac. Ale nigdzie nie zostawialam pustych miejsc, bo zawsze moglam cos trafic ;)))

ja tylko z tymi chorobami ruchu normalnie dziura w mózgu
MartuUunia91
MartuUunia91
  10 maja 2010

ja tam nasciemnialam ;] ;p

MartuUunia91
MartuUunia91
  10 maja 2010

znaczy sie... chodziło o tą otyłość tak?

ReJfiK
ReJfiK
  10 maja 2010

z chorobami ruchu napisałam ze zwyrodnienie stawów

agniesiaO3
agniesiaO3
  10 maja 2010

mam mieszane uczucia... pisałam rozszerzeni i wiem, ze zrobiłam takjie głupie błędy, chyba mózg mi zdrętwiał ;(
było nieco chemii, ale mozna było z rysunków odczytac co trzeba :) ( w większosci)

agniesiaO3
agniesiaO3
  10 maja 2010

jak dla mnie, to rok temu rozszerzona była znacznie łatwiejsza, miałam 90% a teraz aż się boję o mój wynik...

Kingusia
Posty: 1465 (po ~73 znaków)
Reputacja: -6 | BluzgometrTM: 10
Kingusia
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mam mieszane uczucia... pisałam rozszerzeni i wiem, ze zrobiłam takjie głupie błędy, chyba mózg mi zdrętwiał ;( było nieco chemii, ale mozna było z rysunków odczytac co trzeba :) ( w większosci)

No ja na podstawowej na poczatku 2 kartki puste zostawilam hahaha Mowie jakis deficyt mam i chyba wyjde ale powalczylam W goole po tym weekendzie nie chcialo mi sie myslec ale Mowie kurde Po dzis juz mam spokoj z pisemnymi i sie ogarnelam:D
agniesiaO3
agniesiaO3
  10 maja 2010
MalenstwoxD
MalenstwoxD: No ja na podstawowej na poczatku 2 kartki puste zostawilam hahaha Mowie jakis deficyt mam i chyba wyjde ale powalczylam W goole po tym weekendzie nie chcialo mi sie myslec ale Mowie kurde Po dzis juz mam spokoj z pisemnymi i sie ogarnelam:D

a ja dzięki mojej chorej ambicji mam jeszcze egzamin z geografii (pr) i zostaną tylko ustne, a do gegry się nic jeszcze nie uczyłam :/
są gdzies arkusze już? chciałabym zobaczyc podstawę, bo kolezanki mówiły ze była bardzo trudna;p
zazwyczaj rozszerzona lepiej szła mi niz podstawa ;pp
MartuUunia91
MartuUunia91
  10 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: z chorobami ruchu napisałam ze zwyrodnienie stawów


ja to samo ;D
MartuUunia91
MartuUunia91
  10 maja 2010

Ja na szczescie jutro tylko niemiecki pisemny i po maturach ;))

Doskonale
Doskonale
  10 maja 2010

co do podstawy to słyszałam, że była prosta.
a co do rozszerzenia to fakt, trochę chemii było, ale nje dużo.
ja nje narzekam, chociaż i tak wole zaczekać na wyniki.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.