Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  7 maja 2010 (pierwszy post)

I jak tam wam poszła matura? Trudne było (rozszerzony był głupi :and:)? Piszcie jak oceniacie arkusz.

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

Kasiulaa912
Kasiulaa912
  7 maja 2010
Zielinek34
Zielinek34: a Afryka jak Ci poszła?


Jaka Afryka? ;D
Zielinek34
Posty: 18495 (po ~48 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 35
Zielinek34
  7 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jaka Afryka? ;D

te kraje no,.

Pokłońcie się Turkuciowi, bowiem tylko On jest waszym Zbawicielem.

pijana
pijana
  7 maja 2010
julCiak69
julCiak69: nazwiska mi się pomieszały, organizacje też.

Ja zamiast Geremek wpisałam Gierek, przebijesz to ? :crylol:
W prawda/fałsz wszędzie dałam prawdę, trafiłam 5/10 :rotfl:
Kasiulaa912
Kasiulaa912
  7 maja 2010
Zielinek34
Zielinek34: te kraje no,.


na mapie? IRA to powinno Irlandia Połnocna a nie W.Brytania i zamiast Niemiec to moim zdaniem powinny być Włochy ;]
masakra chyba będzie.
Misia
Misia
  7 maja 2010
julCiak69
julCiak69: troszkę tam tego było na podstawowym. z 5-6 pytań, ale zawsze to było coś.

Ja różnicy nie widzę :woot:
Sama zdawałam WOS , nawet na 73 % :ninja:
julCiak69
julCiak69
  7 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja zamiast Geremek wpisałam Gierek, przebijesz to ? W prawda/fałsz wszędzie dałam prawdę, trafiłam 5/10

no nie. ja tego tak nie zrobiłam. :ninja:
ja w ogóle sobie nazwisk nie mogłam przypomnieć. tylko pamiętałam Buzka. :tak:

Misia
Misia: Ja różnicy nie widzę Sama zdawałam WOS , nawet na 73 %

brawo. ale ja też. przynajmniej jakaś propozycja jest tego, co można wybrać :>
shamaramorgan
shamaramorgan
  7 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: na mapie? IRA to powinno Irlandia Połnocna a nie W.Brytania i zamiast Niemiec to moim zdaniem powinny być Włochy ;] masakra chyba będzie.

no własnie, nie wiem dlaczego zaznaczyli wielką Brytanię, ale Frakcja Armii Czerwonej to przecież Niemcy :)

Ale kolezance chodziło o mapkę Afryki na poziomie rozszerzonym
julCiak69
julCiak69
  7 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no własnie, nie wiem dlaczego zaznaczyli wielką Brytanię, ale Frakcja Armii Czerwonej to przecież Niemcy :)

chyba chodziło im o to z kim się IRA kłóci o Irlandię :> ja obstawiam, że o to im chodziło :>
shamaramorgan
shamaramorgan
  7 maja 2010
julCiak69
julCiak69: chyba chodziło im o to z kim się IRA kłóci o Irlandię :> ja obstawiam, że o to im chodziło :>

Innego wytłumaczenia nie ma, ale przecież powinni zaznaczyć skąd są te organizacje terrorystyczne a nie z kim walczą.
W takim razie ciekawa jestem jaka odpowiedź będzie uznawana. czy Wielka Brytania- bo taka jest zaznaczona na mapie czy Irlania-bo przecież stamtąd jest IRA
91kasia
91kasia
  7 maja 2010

Jak to jest z mapka z podstawy?
Tam gdzie było IRA to wiadomo, że Irlandia ale pod 4 była Wielka Brytania...
Na niektorych stronach poprawna odp jest Irlandia, a na innych Wielka Brytania wiec jak to jest?
Czyżby błąd w zadaniu? ( w którymś roku już tak było ale przy rozszyfrowywaniu skrótów źle podano litere i jeśli ktoś miał dobrze/źle/wcale to i tak mial 1pkt). Co wy wpisaliscie?

julCiak69
julCiak69
  7 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Innego wytłumaczenia nie ma, ale przecież powinni zaznaczyć skąd są te organizacje terrorystyczne a nie z kim walczą. W takim razie ciekawa jestem jaka odpowiedź będzie uznawana. czy Wielka Brytania- bo taka jest zaznaczona na mapie czy Irlania-bo przecież stamtąd jest IRA

nawet nie chce wiedzieć. już mnie to nie interesuje, bo i tak mam swoją rację, iż poległam maksymalnie. kilka punktów zapewne wyhaczę, ale nie 30 pkt, żeby zdać maturę. :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Co wy wpisaliscie?

nr 4, Wielka Brytania. :>
shamaramorgan
shamaramorgan
  7 maja 2010
julCiak69
julCiak69: nawet nie chce wiedzieć. już mnie to nie interesuje, bo i tak mam swoją rację, iż poległam maksymalnie. kilka punktów zapewne wyhaczę, ale nie 30 pkt, żeby zdać maturę.

no co Ty... podstawowa nie była taka trudna, skoro nawet ja bym ją zdała :)
Napisałaś wypracowanie?
julCiak69
julCiak69
  7 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no co Ty... podstawowa nie była taka trudna, skoro nawet ja bym ją zdała :) Napisałaś wypracowanie?

ale mi się wszystko pomyliło. pozapominałam. :ninja: stres zrobił swoje. pięć osób na sali gimnastycznej było i trzy osoby w komisji. :ninja:
napisałam. ponad dwie strony mi zajęło. :> mam nadzieję, że nie przegięłam. :lol:
shamaramorgan
shamaramorgan
  7 maja 2010
julCiak69
julCiak69: ale mi się wszystko pomyliło. pozapominałam. stres zrobił swoje. pięć osób na sali gimnastycznej było i trzy osoby w komisji. napisałam. ponad dwie strony mi zajęło. :> mam nadzieję, że nie przegięłam.

no to może nie będzie tak źle ;)
zresztą nawet jak nie zdasz to i tak masz szansę zdać maturę :)
julCiak69
julCiak69
  7 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: no to może nie będzie tak źle ;) zresztą nawet jak nie zdasz to i tak masz szansę zdać maturę :)

no tak. ale tak troszkę głupio mieć 0 pkt przy dodatkowych przedmiotach na świadectwie maturalnym, nie sadzisz? :>
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.