Biuna
Biuna
  31 marca 2010 (pierwszy post)

Mam taki temat na prezentacje maturalną. Problem w tym,że nie mogę znalezć nic w bibliotece na ten temat.:and:. Chodzi o lit. poddmiotu.Może miał ktoś z Was taki temat?
Mam do wykorzystania dziady, k. wallenrod, kordian,inie boską komedie.

z góry dziękuj.e

ziombel437
ziombel437
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam taki temat na prezentacje maturalną. Problem w tym,że nie mogę znalezć nic w bibliotece na ten temat.. Chodzi o lit. poddmiotu.Może miał ktoś z Was taki temat? Mam do wykorzystania dziady, k. wallenrod, kordian,inie boską komedie.

Jesli nie potrafisz sobie z tym poradzic to nie podchodz do matury. Po co nam kolejni bezmozgowcy z MATURA?
powerorginal
powerorginal
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Problem w tym,że nie mogę znalezć nic w bibliotece na ten temat.. Chodzi o lit. poddmiotu

:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mam do wykorzystania dziady, k. wallenrod, kordian,inie boską komedie.

:woot: ...... mhmmm
Plomyk
Plomyk
  31 marca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam taki temat na prezentacje maturalną. Problem w tym,że nie mogę znalezć nic w bibliotece na ten temat.. Chodzi o lit. poddmiotu.Może miał ktoś z Was taki temat? Mam do wykorzystania dziady, k. wallenrod, kordian,inie boską komedie. z góry dziękuj.e


skoro masz książki które pasują to w czym problem? bo nie rozumiem ^
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  31 marca 2010

przeczytaj powyżej wymienione książki i zwróć uwagę na to jak bohaterowie zmieniają sie w trakcie czytania

...Ignorance is bliss...
Biuna
Biuna
  1 kwietnia 2010

pff, chodzi o literature przedmiotu, pomyliłam się.

KedziorWola
KedziorWola
  1 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: e nie mogę znalezć nic w bibliotece na ten temat.

nikt ci nie mówił ? to z internetu oni wszyscy ściągają prace :pavarotti:
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  1 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pff, chodzi o literature przedmiotu, pomyliłam się.

słownik bohaterów literackich, motywów literackich, poprawnej polszczyzny, jakaś książka o historii literatury.. hm tego jest masa.
margotka
margotka
  2 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Biuna: pff, chodzi o literature przedmiotu, pomyliłam się.słownik bohaterów literackich, motywów literackich, poprawnej polszczyzny, jakaś książka o historii literatury.. hm tego jest masa.


młoda ty chyba musisz to w stopkę wpisać.. bo co wejdę w temat to się kopiujesz... :P bana dostaniesz pre nich za nabijanie postów o tej samej treści :mrgreen:
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  2 kwietnia 2010
margotka
margotka: młoda ty chyba musisz to w stopkę wpisać.. bo co wejdę w temat to się kopiujesz... :P bana dostaniesz pre nich za nabijanie postów o tej samej treści

jak wszędzie proszę o to samo to co mam poradzić :P

a co do tematu polecam "Historia literatury polskiej w zarysie tom 1 " :)
Patrishia
Patrishia
  3 kwietnia 2010

W Werter? On się zmienił też.

A teraz napisz o co Ci chodzi.

Biuna
Biuna
  6 kwietnia 2010
Patrishia
Patrishia: W Werter? On się zmienił też.

Werter nie jest bohaterem romantycznym.

Ile powinno być ksiazek do literatury przedmiotu ?
Biuna
Biuna
  6 kwietnia 2010

Jeszcze mam pytanie. Czy Hrabia Henryk bedzie paował do tego tematu ?? oraz czy ksiazke tzw repetutorium wydawnictwa WSiP mogę wpisać w bibliografie ?

Konradziq
Konradziq
  6 kwietnia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Werter nie jest bohaterem romantycznym.

Y.

Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi o literature przedmiotu

np.:
Maria Cieśla-Korytowska, "Dziady" Adama Mickiewicza, Warszawa 1995.
Barbara Drabarek, Słownik motywów literackich, Warszawa 1998.
Artur Dzigański, Słownik poezji, Kraków 2006.

Poszukaj omówienia lektur, bądź też jakiś artykułów na ich temat - ale nie Cogito czy Zielona Sowa; jakieś naukowe. Zapytaj pracowników biblioteki, powinni pomóc. Jeśli nie wiesz czego szukać, to trudno to znaleźć ;).

Konto usunięte
Konto usunięte: Ile powinno być ksiazek do literatury przedmiotu ?

Mniej więcej tyle, co w podmiotu.
Biuna
Biuna
  6 kwietnia 2010
Konradziq
Konradziq: Poszukaj omówienia lektur, bądź też jakiś artykułów na ich temat - ale nie Cogito czy Zielona Sowa; jakieś naukowe. Zapytaj pracowników biblioteki, powinni pomóc. Jeśli nie wiesz czego szukać, to trudno to znaleźć ;).


a mogę sie posluzyc tymi ksiazeczkami ?

:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.