32mateo
32mateo
  11 listopada 2009 (pierwszy post)

będzie jazda ...

Uzi
Uzi
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: będzie jazda ...

Nie wątpię :evil:
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: będzie jazda ...


a tam jazda:mrgreen:ja już miałam wywiadówke i było suuper nawet moja matka wkurzona nie była:mrgreen:
GdzieSens
GdzieSens
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

bedzie jazda, jazda na calego..
dzisiaj z Ela zatanczysz moj kolego..
koledze tak spiewalam zawsze bo jego mama to Ela haaha

moja mama uwieliała chodzić na moje wywiadówki.. zawsze same pochwały hehe
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  12 listopada 2009


Konto usunięte
Konto usunięte: moja mama uwieliała chodzić na moje wywiadówki.. zawsze same pochwały hehe


moja mama tak samo słyszała:mrgreen:

a nie lepiej przed wywiadówka powiedzieć co i jak może dlatego sie potem złosci bo na końcu się dowiaduje moja matka zawsze mnie się pyta przed wywiadówką co i jak a nie potem zonk i chaja..
thomas893
thomas893
  12 listopada 2009

Panikujecie ;P Wystarczy rodzicom puścić tekst "nie ważne oceny, ważne żeby wszyscy zdrowi byli" i spokój :ziober2:

julCiak69
julCiak69
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Panikujecie ;P Wystarczy rodzicom puścić tekst "nie ważne oceny, ważne żeby wszyscy zdrowi byli" i spokój

szkoda, że moja mama na to nie pójdzie :nie:
ale i tak stoi po mojej stronie, jak wychowawczyni mówi o tym, jak się ubieram na przykład ;) :lol:
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Panikujecie ;P Wystarczy rodzicom puścić tekst "nie ważne oceny, ważne żeby wszyscy zdrowi byli" i spokój


ja nie musze mojej matce tak gadać bo i tak jest good:and:

julCiak69
julCiak69: ale i tak stoi po mojej stronie, jak wychowawczyni mówi o tym, jak się ubieram na przykład ;)


u mnie wychowawca tak nie gada ale za to gada jaka jestem pyskata w stosunku do niego:ninja:
julCiak69
julCiak69
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u mnie wychowawca tak nie gada ale za to gada jaka jestem pyskata w stosunku do niego

hehe.
moja wychowawczyni zamiast po 30minutach wypuścić rodziców, czyli od 17:30 to tak do 18 powinni siedzieć, a siedzą do 20 :tak:
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  12 listopada 2009
julCiak69
julCiak69: hehe. moja wychowawczyni zamiast po 30minutach wypuścić rodziców, czyli od 17:30 to tak do 18 powinni siedzieć, a siedzą do 20


to u mnie to standart :and: i co zebranie kłóce sie z wychowawcą a matka się patrzy i śmieje:woot:
julCiak69
julCiak69
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to u mnie to standart i co zebranie kłóce sie z wychowawcą a matka się patrzy i śmieje

nam nie wolno na zebrania :lol:
a moja matka wraca wkur:cenzura:wio:cenzura:na na wychowawczynię i gada na nią :pavarotti:
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  12 listopada 2009
julCiak69
julCiak69: nam nie wolno na zebrania a moja matka wraca wku..iona na wychowawczynię i gada na nią


my jako tako wspolnych zebrań nie mamy tylko każdy z rodzicem na pogadanke idzie:and:
julCiak69
julCiak69
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: my jako tako wspolnych zebrań nie mamy tylko każdy z rodzicem na pogadanke idzie

o jasny gwint :ninja:
to ja mam lepiej :lol:
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  12 listopada 2009
julCiak69
julCiak69: o jasny gwint to ja mam lepiej


no właśnie też tak myśle:ninja:
julCiak69
julCiak69
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no właśnie też tak myśle

zamiana :w00t:
ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  12 listopada 2009
julCiak69
julCiak69: zamiana


zamień się ze mną pleeease:ninja:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.