Boozer90
Boozer90
  4 listopada 2009 (pierwszy post)

Dobry :)
Mam takie pytanie. Zdaję mature z w/w przedmiotów.
Jednak nie mam pojecia jakie ksiązki wybrać do nauki i jakie beda najlepsze.
Ma ktoś może jakieś pozycja warte uwagi?
Prosze o pomoc.
Pozdro :)

ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  4 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Geografia

Kumplowi się dobrze uczyło z podręcznika "Geografia na czasie" wydawnictwa PWN, ja w sumie też ją mam i uważam, że jest niezła :)

Ja tu zrobię Meksyk.

AaStRuMm
AaStRuMm
  4 listopada 2009

Jeżeli do rozszerzonej to proponuje z wyd. PWN cz. I Geografia fizyczna i cz. II Geografia społeczno-ekonomiczna

LaffyTaffy
Posty: 1118 (po ~89 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
LaffyTaffy
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak nie mam pojecia jakie ksiązki wybrać do nauki i jakie beda najlepsze.

Nie lepiej zapytać nauczyciela przedmiotu?
Na pewno ma taką wiedzę.
"Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę"
Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeżeli do rozszerzonej to proponuje z wyd. PWN cz. I Geografia fizyczna i cz. II Geografia społeczno-ekonomiczna

polecam, ale nie zaglądałem ani razu, bo Vademecum mi wszystko wynagradzało.

Słuchanie na lekcjach/fakultetach + vademecum = 65% z rozszerzonej.
Fobia
Fobia
  5 listopada 2009

Ja się zastanawiam nad rozszerzoną geografią bo podstawowa to mi się do niczego nie przyda. Tylko nie wiem czy zdołam w tak krótki czas wpoić tyle materiału ;x

margotka
margotka
  5 listopada 2009
Fobia
Fobia: Ja się zastanawiam nad rozszerzoną geografią bo podstawowa to mi się do niczego nie przyda. Tylko nie wiem czy zdołam w tak krótki czas wpoić tyle materiału ;x


zdołasz... jesli myslisz o studiach to na jedno kolokwium... a to nawet, nie egzamin, będzie trzeba się nauczyć 10 razy tyle w 90% krótszym czasie:] ... bo pan doktor przypomni sobie podać liste lektur/zagadmien tydzien przed zaliczeniem...:P
shamaramorgan
shamaramorgan
  5 listopada 2009
margotka
margotka: zdołasz... jesli myslisz o studiach to na jedno kolokwium... a to nawet, nie egzamin, będzie trzeba się nauczyć 10 razy tyle w 90% krótszym czasie:] ... bo pan doktor przypomni sobie podać liste lektur/zagadmien tydzien przed zaliczeniem...:P

nawet mnie nie strasz ;(
margotka
margotka
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet mnie nie strasz ;(


to nic takiego... student potrafi;))) ... najlepszy i najtańszy kurs szybkiego czytania + wyciąganie wniosków ... oraz przyjaźń z punktem ksero :mrgreen:

jak mówi stary kawał, ale nadal aktualny:

IDzie dwóch studentów, nagle jednemu się zaplątuje jakiś papier miezy nogami... podnosi...drapie się w głowę... i z błyskiem w oku mówi:
- kserujemy!
-kserujemy! - odpowiada kolega...
MagiaMascotaMialek
MagiaMascotaMialek
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jednak nie mam pojecia jakie ksiązki wybrać do nauki i jakie beda najlepsze.

oj jak chcesz mogę ci sprzedać vademecum z geografii, jest kolorowe i się dobrze z niego uczy :mrgreen: a drugie też mam vademecum ale jest czarno-białe bez obrazków :nie: ale dobrze się z nich uczy :d
MagiaMascotaMialek
MagiaMascotaMialek
  5 listopada 2009
margotka
margotka: zdołasz... jesli myslisz o studiach to na jedno kolokwium... a to nawet, nie egzamin, będzie trzeba się nauczyć 10 razy tyle w 90% krótszym czasie:] ... bo pan doktor przypomni sobie podać liste lektur/zagadmien tydzien przed zaliczeniem...:P

to samo sobie mysle jak ludzie panikuja przed matura na ktora zeby zdac trzeba miec tylko 30% a na zdanie egzaminu na studiach 60% :mrgreen:
Fobia
Fobia
  5 listopada 2009
margotka
margotka: zdołasz... jesli myslisz o studiach to na jedno kolokwium... a to nawet, nie egzamin, będzie trzeba się nauczyć 10 razy tyle w 90% krótszym czasie:] ... bo pan doktor przypomni sobie podać liste lektur/zagadmien tydzien przed zaliczeniem...:P


Tylko weź tu znajdź motywację do nauki. Jak lenistwo bierze górę :and:
juleczkusia
juleczkusia
  5 listopada 2009
Fobia
Fobia: Tylko weź tu znajdź motywację do nauki. Jak lenistwo bierze górę

właśnie.
ale pizza motywuje :mrgreen:
albo to, że jutro piątek :D
Fobia
Fobia
  5 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie. ale pizza motywuje albo to, że jutro piątek :D


:lol2: motywuje, ale do imprez :D
juleczkusia
juleczkusia
  5 listopada 2009
Fobia
Fobia: motywuje, ale do imprez :D

ale jest czwartke ;0
to trzeba czasem rodziców wprowadzić w błąd, że jesteśmy pilnymi uczniami klasy maturalnej :lol:

moja i tak w to nie wierzy :ssh:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.