Kondzioo
Kondzioo
  2 listopada 2009 (pierwszy post)
Witam!
Matura z matematyki, która Was czeka od jutra.
W tym temacie piszemy relacje...
Piszcie:
Co było?
Jak Wam poszło?
thomas893
thomas893
  24 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nawet musi chyba bo to lubisz :*

ehe :mrgreen:

btw. są teraz jakieś próbne matury? Bo dzisiaj widziałem reklame GW i mówili, że będą jakieś rozwiązania drukować :woot:
Fobia
Fobia
  24 listopada 2009
julCiak69
julCiak69: ale my już wszędzie romansujemy


;O Nie wnikam xD
Fobia
Fobia
  24 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: btw. są teraz jakieś próbne matury? Bo dzisiaj widziałem reklame GW i mówili, że będą jakieś rozwiązania drukować


Dzisiaj była z polskiego z Operonu ^^
kuba92762
kuba92762
  24 listopada 2009

Fajna matura, ciekawy tekst publicystyczny tylko juz mam przesrane.W wypracowaniu byla Lalka wiec nie mam co liczyc, ze na tej prawdziwej znowu na nia trafie:and:

Fobia
Fobia
  24 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Fajna matura, ciekawy tekst publicystyczny tylko juz mam przesrane.W wypracowaniu byla Lalka wiec nie mam co liczyc, ze na tej prawdziwej znowu na nia trafie


Ja nie lubię Lalki i Przedwiośnia ;x Zastanawiałam się na początku, która fabuła jest Przedwiośnia a która Lalki. Zresztą dzisiaj miałam zły dzień i nie mogłam się skupić nad czytaniem i pisaniem. Wszystko mnie rozpraszało i drażniło.

Dla mnie najgorsze były te kolokwializmy ;x Nie mogłam znaleźć dwóch. No cóż, jednym słowem porażka xD Dobija mnie fakt, iż mogłam to napisać lepiej. Ale to tylko próbna matura. Nic ważnego.
kuba92762
kuba92762
  24 listopada 2009
Fobia
Fobia: Ja nie lubię Lalki i Przedwiośnia ;x Zastanawiałam się na początku, która fabuła jest Przedwiośnia a która Lalki. Zresztą dzisiaj miałam zły dzień i nie mogłam się skupić nad czytaniem i pisaniem. Wszystko mnie rozpraszało i drażniło.

Ja akurat Lalke przeczytalem i to moja ulubiona lektura w sumie w liceum wiec marzylem, zeby byla na prawdziwej, teraz nie ma co liczyc...Fajnie bo cale wypracowanie poswiecilem Lalce a o Kordianie tam tylko pare zdan bo kompletnie tego nie pamietalem.

Fobia
Fobia: Dla mnie najgorsze były te kolokwializmy ;x Nie mogłam znaleźć dwóch. No cóż, jednym słowem porażka xD Dobija mnie fakt, iż mogłam to napisać lepiej. Ale to tylko próbna matura. Nic ważnego.

No ja wzialem "Beatlemani", "didzeje" i "grepsy" moze to byc zle, nie mam pewnosci...Ogolem tekst mi sie podobal, latwy do zrozumienia, nawet dotyczacy hiphopu byl jeden kawalek:D
Ide Pulp Fiction ogladac:)...Jutro moj ulubiony przedmiot:lol2:
Avatar użytkownika RAPZABAWARAPZABAWA
Posty: 33 (po ~73 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 10
RAPZABAWA
  25 listopada 2009

Eldo, Włodi, Pelson - Nowa płyta

julCiak69
julCiak69
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ehe btw. są teraz jakieś próbne matury? Bo dzisiaj widziałem reklame GW i mówili, że będą jakieś rozwiązania drukować

tak, są próbne z Operonem :mrgreen:

no oczywiście, że tak :**

Fobia
Fobia: ;O Nie wnikam xD

i masz rację :lol2:
Paulinessa
Paulinessa
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No ja wzialem "Beatlemani", "didzeje" i "grepsy"


ja grepsy, obciach i cos tam jeszcze ;)
kuba92762
kuba92762
  25 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja grepsy, obciach i cos tam jeszcze ;)

To dobrze masz...didzeje i beatlemania nie bedzie dobre, w sumie beatlemanie to rozumiem, ale, ze didzeje:woot:
massskocia
massskocia
  27 listopada 2009

Ludzie szukam odpowiedzi z podstawowego rusaka i nigdzie nie moge znalezc ? w wyborczej tez byly odpowiedzi ale TYLKO Z ANGOLA I NIEMCA
co wiec z ruskim ? ;/

Cux
Cux
  27 listopada 2009

ja mam po 40% z probnych matematyk z 3 listopada i z 25 listopada ;] moj poziom wiedzy sie nie zmienil ;]

massskocia
massskocia
  27 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ludzie szukam odpowiedzi z podstawowego rusaka i nigdzie nie moge znalezc ? w wyborczej tez byly odpowiedzi ale TYLKO Z ANGOLA I NIEMCAco wiec z ruskim ? ;/


Juz znalazlam ::jezyk::
juleczkusia
juleczkusia
  30 listopada 2009
Cux
Cux: ja mam po 40% z probnych matematyk z 3 listopada i z 25 listopada ;] moj poziom wiedzy sie nie zmienil ;]

ja będę miała jakieś 70% tej 3 Listopada.
a ta, która była 25Listopada- nasza szkoła nie pisała... :and:
psyChodelax3
Posty: 95 (po ~64 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 22
psyChodelax3
  30 listopada 2009

Może tu mi ktoś pomoże ;)

Samochód o masie 1 tony w ciągu 1 minuty zwiększył swoją prędkość z 72km/h do 144km/h. Oblicz wartość siły, która to spowodowała.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.