IronPonyIsMyLife
IronPonyIsMyLife
  27 września 2009 (pierwszy post)

Eh kurcze, musze napisać za co powinnismy byc wdzieczni Bogu, nie wiem co napisac, mam kilka zdan ale musze miec minimum 15 zdan. Kto pomoze??

Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  27 września 2009
RexMundi
RexMundi: wolna wola to sprawa dyskusyjna :)

wiem, ale z założenia mamy wolną wolę.
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
normalnychlop
normalnychlop
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ooo u mnie jest mało tych szarych komorek ;p


uwierz mi ze przez nauke i czytanie duzej ilosci ksiazek ich przybywa, warto zaczac je pomnazac bo wpadniesz w demencje jak tego robic nie bedziesz :zonk:
IronPonyIsMyLife
IronPonyIsMyLife
  27 września 2009

no musiałbym zacząc

normalnychlop
normalnychlop
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no musiałbym zacząc


:ziober2:

nie wiem ile masz lat ale nigdy nie jest za pozno :ziober2: noo ale kazdy wybiera inna droga w zyciu, jeden ksztalci sie cale zycie drugi konczy edukacje po gim i idzie do lopaty ;d co lepsze to nie wiem ...
dorota051991
dorota051991
  27 września 2009

znalazłam w google.. Największy jednak dług wdzięczności mamy względem Boga i Pana Jezusa. Psalmista napisał: "Błogosław, dusza moja, Panu, a nie zapominaj wszystkich błogosławieństw jego". W pieśni również śpiewamy: "Policz łaski, które ci Bóg dał, jak wielkie staranie On o ciebie miał". Powinniśmy więc być wdzięczni za błogosławieństwa ziemskie, takie jak piękno natury, kwiaty, zapachy, śpiew ptaków, piękno wschodzącego lub zachodzącego słońca, gdyż to wszystko Bóg uczynił dla naszej przyjemności.
Największy dług wdzięczności mamy za błogosławieństwa duchowe - za dar Pana Jezusa, Jego odkupienie, wysokie powołanie, rodzinę duchową i za wiele zauważonych i niezauważonych błogosławieństw.

IronPonyIsMyLife
IronPonyIsMyLife
  27 września 2009

Nauka nie jest moją najlepszą stroną, ale bede robił to co lubie

normalnychlop
normalnychlop
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: znalazłam w google.. Największy jednak dług wdzięczności mamy względem Boga i Pana Jezusa. Psalmista napisał: "Błogosław, dusza moja, Panu, a nie zapominaj wszystkich błogosławieństw jego". W pieśni również śpiewamy: "Policz łaski, które ci Bóg dał, jak wielkie staranie On o ciebie miał". Powinniśmy więc być wdzięczni za błogosławieństwa ziemskie, takie jak piękno natury, kwiaty, zapachy, śpiew ptaków, piękno wschodzącego lub zachodzącego słońca, gdyż to wszystko Bóg uczynił dla naszej przyjemności. Największy dług wdzięczności mamy za błogosławieństwa duchowe - za dar Pana Jezusa, Jego odkupienie, wysokie powołanie, rodzinę duchową i za wiele zauważonych i niezauważonych błogosławieństw.


na jakiej stronie to znalazlas?na fanatcykiej stronie koscielnej?
dorota051991
dorota051991
  27 września 2009
normalnychlop
normalnychlop: na jakiej stronie to znalazlas?

nie na fanatyckiej,na jakimś forum.Chciał kilka przykładów to mu znalazłam..
normalnychlop
normalnychlop
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie na fanatyckiej,na jakimś forum.Chciał kilka przykładów to mu znalazłam..


aha bedzie na forum koscielnym :D;D:D;D w ksaizce od religii mogl poszukac tez by pewnie znalazl, no ale trzeba miec ta ksiazke znowu :p
dorota051991
dorota051991
  27 września 2009
normalnychlop
normalnychlop: aha bedzie na forum koscielnym :D;D:D;D w ksaizce od religii mogl poszukac tez by pewnie znalazl, no ale trzeba miec ta ksiazke znowu :p

jakby chciał to by znalazł wszedzie,trzeba tylko odrobiny chęci
IronPonyIsMyLife
IronPonyIsMyLife
  27 września 2009

Dzieki za pomoc , cos juz napisałem

normalnychlop
normalnychlop
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jakby chciał to by znalazł wszedzie,trzeba tylko odrobiny chęci


ja na jego miejscu na tak debilnym tematem tez bym dlugo nie rozwazal tylko spisal przed lekcja od ziomow :ziober2: zycie to bol i tak jak w piosence piene sa tylko chwile :ziober2:
dorota051991
dorota051991
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Dzieki za pomoc , cos juz napisałem

no to dobrze;)
dorota051991
dorota051991
  27 września 2009
normalnychlop
normalnychlop: ja na jego miejscu na tak debilnym tematem tez bym dlugo nie rozwazal tylko spisal przed lekcja od ziomow

no i to jest rozwiązanie
normalnychlop
normalnychlop
  27 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no i to jest rozwiązanie


nie konicznie bo moje ziomki tez by nier zobily tego :ziober2: jedyny ratunek to w dzewczynach, mialem jedna kujonke ktora miala by na bank i tyleee na ccala 30 osobowa klase :ziober2: ja czegos w necie nie ma to niesttey ciezko :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.