YesYouCanKissMyAss
YesYouCanKissMyAss
  20 września 2009 (pierwszy post)

Do sedna : w październiku, a dokładniej 2 października rozpoczynam studia. 25 września mam uroczystą inaugurację, gdzie będą rozdawane indeksy. Problem w tym, że zaistniała u mnie dziwna sytuacja i na tej inauguracji być nie mogę. :(
I pytanie: czy mogę ten indeks odebrać jakoś później w dziekanacie/ sekretariacie mojego kierunku czy jak ?
czy mi nie dadzą haha. :ninja:
Miał ktoś podobną sytuację/problem ? No powiedzcie mi :ninja:

z góry dzięki.

MaQ7
MaQ7
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I pytanie: czy mogę ten indeks odebrać jakoś później w dziekanacie/ sekretariacie mojego kierunku czy jak ?

mozna go odebrac pozniej w dziekanacie : ) przynajmniej u mnie tak bylo :P
YesYouCanKissMyAss
YesYouCanKissMyAss
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przynajmniej u mnie tak bylo :P

No właśnie, jeszcze dochodzi do tego to, że wszędzie może być inaczej. :and:

Jeśli chodzi o mnie to Uniwersytet Wrocławski.
MaQ7
MaQ7
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No właśnie, jeszcze dochodzi do tego to, że wszędzie może być inaczej. Jeśli chodzi o mnie to Uniwersytet Wrocławski.

mimo wszystko wydaje mi sie ze to nie powinien byc problem.
I odebrac na pewno mozna pozniej.
xXxMialek88xXx
xXxMialek88xXx
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy mi nie dadzą haha.

nie dadza ci, powiedza, ze skoro nie bylo cie na rozpoczeciu to masz uczelnie po prostu w du pie i ze oni tez cie maja w takim razie i nie wydadza ci indeksu.

Zart, jasne, ze musza ci wydac indeks pozniej w dziekanacie, bez roznicy jaka to jest uczelnia.
Rosiczka00
Rosiczka00
  20 września 2009

możesz odebrać później, przecież Ci go nie wyrzucą.

bosz, nie panikujcie tak. :D

xXxMialek88xXx
xXxMialek88xXx
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bosz, nie panikujcie tak. :D

ona jest podniecona :ziober2:
GoroncyMatiCzeka
GoroncyMatiCzeka
  20 września 2009

A u mnie na pismie pisze na inauguracji obecnosc obowiazkowa :ziober2: Jak wyglada takie rozdawanie indeksow?

Rosiczka00
Rosiczka00
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A u mnie na pismie pisze na inauguracji obecnosc obowiazkowa Jak wyglada takie rozdawanie indeksow?

siedzicie w dużej sali, są ci wszyscy ludzie w swoich togach itepe, po kolei odczytują nazwiska, pojedynczo wychodzi się na środek sali, uścisk ręki z dziekanem i przekazanie indeksu. :D i tak ponad 160 osób.

przynajmniej u mnie tak było rok temu :D
GoroncyMatiCzeka
GoroncyMatiCzeka
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: siedzicie w dużej sali, są ci wszyscy ludzie w swoich togach itepe, po kolei odczytują nazwiska, pojedynczo wychodzi się na środek sali, uścisk ręki z dziekanem i przekazanie indeksu. :D i tak ponad 160 osób. przynajmniej u mnie tak było rok temu :D


no jakby nie mozna bylo tego odebrac normalnie w dzekanacie ;d wymysly a tak stres, czy sie nie potkniesz przy wyjsciu etc :ziober2:
MaQ7
MaQ7
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: siedzicie w dużej sali, są ci wszyscy ludzie w swoich togach itepe, po kolei odczytują nazwiska, pojedynczo wychodzi się na środek sali, uścisk ręki z dziekanem i przekazanie indeksu. :D i tak ponad 160 osób.

wow to wy dziekana widzieliscie? ja nie mialem takiej okazjii xD nawet mi reki nie podal nikt xd
Konradziq
Konradziq
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: przynajmniej u mnie tak było rok temu :D

Dziwne :ninja:.
U mnie na inaugurację zapraszane są osoby reprezentatywne (po chyba 3 z danego roku). Reszta normalnie odbiera, w dziekanacie.
GoroncyMatiCzeka
GoroncyMatiCzeka
  20 września 2009
Konradziq
Konradziq: Dziwne . U mnie na inaugurację zapraszane są osoby reprezentatywne (po chyba 3 z danego roku). Reszta normalnie odbiera, w dziekanacie.


to mowcie gdzie studiujecie u mnie na PW ma byc spotkanie na auli o w ogole, troche sie denerwuje ;d
MaQ7
MaQ7
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to mowcie gdzie studiujecie u mnie na PW ma byc spotkanie na auli o w ogole, troche sie denerwuje ;d

Politechnika Łódzka:P
nie ma sie czego bac ;d czekaj na sesje :D
GoroncyMatiCzeka
GoroncyMatiCzeka
  20 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Politechnika Łódzka:P nie ma sie czego bac ;d czekaj na sesje :D


no jest :D u nas jak ogladalem zdjecia na auli sa schoody i sie po nich schodzi i mozna sie potknac ;d wiesz jaki to bylby kwas, hehe
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.