HardRockLola
HardRockLola
  6 września 2009 (pierwszy post)

Cześć ;)
Ile może mniej więcej kosztować życie w Warszawie,przeciętego człowieka ?
Mówię tu o jakiejś stancji,jedzeniu.. Itd.

UltimateCraving
UltimateCraving
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ile może mniej więcej kosztować życie w Warszawie,przeciętego człowieka ? Mówię tu o jakiejś stancji,jedzeniu.. Itd.


Jeśli nie zależy Ci na mieszkaniu, tylko np na pokoju, to może Ci się udać już za około 1600 ;)
UltimateCraving
UltimateCraving
  6 września 2009

Tzn mówię tu o jakiejś przyzwoitości, nie o granicy ubóstwa.

eSzatyNe
eSzatyNe
  6 września 2009

No tanio to tam na pewno nie jest :wtf:

margotka
margotka
  6 września 2009

jedzenie nie kosztuje aż tak strasznie więcej, jak w innych rejonach Polski... w szczególnosci, keidy bedziesz zaopatrywać sie w centrach handlowych...

a stancja hm.. to chyba najdrozsze rozwiazanie...

mozna poszukać albo mieszkania w kilka osob... albo złąpac sie do akademika...

terencais
terencais
  6 września 2009

akademiki to koszt 350-500zł ;d wiem bo obecnie to przechodze ... wadomo ze jeszcze bilety np 3miesieczne o koszt 90zł + jedzenie + kosmetyki + ubrania. tanio tam to nie jest ...

margotka
margotka
  6 września 2009

ale studenci mają zniżki:P

terencais
terencais
  6 września 2009
margotka
margotka: ale studenci mają zniżki:P


oj tak racja :d haha
shamaramorgan
shamaramorgan
  6 września 2009
margotka
margotka: mozna poszukać albo mieszkania w kilka osob... albo złąpac sie do akademika...

jak wyżej.
Ale do akademika podobno bardzo ciężko sie dostać.
lepiej wynająć jakieś mieszkanko z paroma znajomymi ;)
fafonek
fafonek
  6 września 2009

ja mieszkam na wynajmie to ci powiem:D jedzenie ok 400 stancja ok 500 :P powodzenia:D

fafonek
fafonek
  6 września 2009

a sory jeszcze karta miejska dla studenta to chyba ok 50 zl ... teraz mieszkania w wa wie strasznie drogie było próbować szukać zaraz po szkole średniej bo w październiku ceny pójdą w gore ;/ jak jeszcze jakieś pytanka to chętnie odpowiem bo ja tez ziomek z lubelskiego :) pzdr

HardRockLola
HardRockLola
  6 września 2009

Czyli stancja około 500 zł ? ;)

fafonek
fafonek
  6 września 2009

nom ale teraz znalezienie czegos to trzeba miec niezle szczescie najlepiej cale mieszkanie z chłopakiem albo koleżankami bo mieszkanie u kogoś to lipa wiem z doświadczenia. teraz mieszkam z bratem i siora troche sie gryziemy ale lepsze to niz wynająć pokój u kogoś i się krepować na każdym kroku :) eee ale stancja to na jedna osobe wychodzi po 500 zl bo mieszkanie 2-pokojowe ok 1800 plus opląty a w takim mieszkaniu to 4 osoby w sam raz czyli po 500 zł na głowę. ja płace 470 na głowę chyba ze chcesz mieszkać w jakieś totalnej norze to na pewno taniej trochę :D

HardRockLola
HardRockLola
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: totalnej norze to na pewno taniej trochę :D

Nie,nie chce :ninja:
Ale na razie oszczędzam ;) Na godne życie (pełne rozrywek) w stolicy :mrgreen:
fafonek
fafonek
  6 września 2009

powodzenia:D może kiedyś sie na ciebie natknę w metrze :D

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.