NaTaLka9310x
NaTaLka9310x
  5 sierpnia 2009 (pierwszy post)

do studiów jeszcze mi daleko,ale mam takie pytanko. Czy zawód psychologa jest dobrze opłacalny?.wiem ,że trudno się dostać bo dużo chetnych.Myślę też o turystyce , co o tym myślicie?.

HardRockLola
HardRockLola
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Myślę też o turystyce , co o tym myślicie?.

turystyka jako drugi kierunek jest spoko.
eSzatyNe
eSzatyNe
  5 sierpnia 2009

Jak masz do tego smykałki to pewnie. Na dzisiejsze czasy opłaca się, ale ciężko się dostać.

innocent0kiss
innocent0kiss
  5 sierpnia 2009

Mi też jeszcze daleko.
Ale wybieram się na turystykę.

LisiastyLis
LisiastyLis
  5 sierpnia 2009

Zobacz na jakimś portalu, gdzie są ogłoszenia pracy :)

BronkaMalanowska
BronkaMalanowska
  5 sierpnia 2009
http://www.xrope.com/sarianna/7.jpg
wera2712
wera2712
  5 sierpnia 2009

Ja sie na psychologie wybierałam pare lat ale w koncu sie rozmyslilam i pojde na pedagogike bo psychologia wydaje mi sie malo oplacalna

Wszechpechowapani
Wszechpechowapani
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pedagogike bo psychologia

jedno z drugim wydaje mię się ze ma wiele wspolnego :woot:
Fantazja
Fantazja
  5 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy zawód psychologa jest dobrze opłacalny?.wiem ,że trudno się dostać bo dużo chetnych.Myślę też o turystyce , co o tym myślicie?.

idź na turystykę. obecnie na jedno miejsce psychologa jest 17 chętnych, bodajże.
ziober2
ziober2
  5 sierpnia 2009

prawdziwy psycholog nie zadaje takich pytań :and:

LaffyTaffy
Posty: 1118 (po ~89 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
LaffyTaffy
  6 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiem ,że trudno się dostać

Nie wiem dlaczego ludzie się ostatnio tak uparli na tą psychologię...
"Zwycięzcy nikt nie będzie się pytał, czy mówił prawdę"
wera2712
wera2712
  6 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jedno z drugim wydaje mię się ze ma wiele wspolnego


Tylko to co bedziesz robic po pedagogice a co po psychologii juz ma malo ze soba do rzeczy
margotka
margotka
  6 sierpnia 2009
LaffyTaffy
LaffyTaffy: Nie wiem dlaczego ludzie się ostatnio tak uparli na tą psychologię...


to nie jest ostatnio... a od wielu lat istnieje tenże TrYnD... w końcu zważ, że większość na fotce ma wpisane w zainteresowania: psychologia, fotografia, modeling etc.:mrgreen: tylko czy na prawdę wiedzą o tym choćby troszeczkę?

wybierz to, co czujesz, że odpowiada twoim zainteresowaniom... nie pytaj innych, bo się unieszczęśliwisz... najlepiej weź kartkę wypisz plusy i minusy pracy którą chcesz wykonywać, albo wydaje ci się, że może być ciekawa... jeśli uznasz, że to jest to, to zacznij to robić... najlepiej zacząć od podstaw, udzielania się na forum* lokalnym, jeżeli cię zainteresują to na pewno trafiłaś w 100% w zawód, jaki chcesz wykonywać...

*oczywiście forum nie internetowym heh... :mrgreen:
Rosiczka00
Rosiczka00
  6 sierpnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: . Czy zawód psychologa jest dobrze opłacalny?.

obecnie - nie.
XQueenOfDisco
XQueenOfDisco
  7 sierpnia 2009
Wydaje mi się, że nie jest to opłacalne. Może i studia i są ciekawe, ale teraz jest tylu psychologów, pedagogów itp że można szału dostać. :ninja: Myślę, że łatwo po tym pracy nie znajdziesz, dlatego lepiej poszukać czegoś innego. Co z tego, że będziesz na studiach, które wydają ci się fajne, skoro nic z tego nie będziesz miała. I nie jest to prawdą, żeby przy wyborze studiów kierować się zainteresowaniami- to też ważne, ale najważniejsze jest to żeby cały nasz wysiłek nie poszedł na marne i żeby po studiach nie zasilić grona bezrobotnych
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.