Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 |
BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
30 Junio 2009
Konto usunięte: Jak jak wam poszła matura
zdałem.
w 2005
Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek
ForneUss
30 Junio 2009
o 12.00 będę wiedzieć ;)
Gejszalicious
30 Junio 2009
Konto usunięte: Jak jak wam poszła matura?
Zdaliście? Ja tak ale z WOSU to fartem.. ech
pozdro.
mi się to jeb.ane kure.stwo nie wczytuje!
Nx3
30 Junio 2009
Mi sie wczytało, musisz poczekac troche. ech.. ale masakra. Kurde oby sie tylko dostac gdzies;/
savoureaux
30 Junio 2009
zdałam i jestem zadowolona :)
Andrew25111989
30 Junio 2009
zdane ale bez rewelacji chociaż jestem zaskoczony że zdałem ;D
Jammi1990
30 Junio 2009
zdałam chociaż mogło być lepiej
pawelmajer
30 Junio 2009
zdałem (znaki)
OverMyHead
30 Junio 2009
Zdałam :D bez rewelacji z polskiego, ale z matmy i angola jestem bardzo zadowolona :)
Crossbow
1 Julio 2009
Konto usunięte: Zdaliście? Ja tak ale z WOSU to fartem.. ech :/
Ja zdawałam w zeszłym roku i z WOSu rozsz. miałam 30%
A z geo rozsz. 32%
najzajebistsza
1 Julio 2009
Zdałam, w zeszłym roku, z podstaw poniżej 80 nie zeszłam, tylko
Konto usunięte: A z geo rozsz. 32%
No tylko z tej geografii miałam 55.
ForneUss
1 Julio 2009
Heh a ja jestem mega zadowolona :D
polski 81, matma 78, niemiecki 98 % :D
A z chemii rozszerzonej 90% :D
Plus biologia rozszerzona 80% :D