XxXxDjBaRtEsXxXx
Posty: 33 (po ~57 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
XxXxDjBaRtEsXxXx
  13 czerwca 2009 (pierwszy post)

czy w kazdej szkole mozna sobie samemu praktyki załatwic nawet jak szkoła je zapewnia chodzi o zasadnicza szkołe zawodową kierunek mechanik pojazdów samochodowych (kraków)

kocham wszystkie śliczniutkie dziewczynki :zakochany::zakochany::zakochany::zakochany:
shamaramorgan
shamaramorgan
  13 czerwca 2009

tak.
W mojej szkole każdy załatwia sobie samemu praktyki, jeśli komuś się nie udało, dyrekcja ma w obowiazku poszukać dla ucznia jakiegoś miejsca praktyk.

XxXxDjBaRtEsXxXx
Posty: 33 (po ~57 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 4
XxXxDjBaRtEsXxXx
  13 czerwca 2009

a gdzie do szkoły chodzisz??

kocham wszystkie śliczniutkie dziewczynki :zakochany::zakochany::zakochany::zakochany:
xXSweetAngel1991Xx
xXSweetAngel1991Xx
  13 czerwca 2009
http://change.menelgame.pl/change_please/1988117/
blondynkaax3
blondynkaax3
  13 czerwca 2009
XxXxDjBaRtEsXxXx
XxXxDjBaRtEsXxXx: czy w kazdej szkole mozna sobie samemu praktyki załatwic nawet jak szkoła je zapewnia chodzi o zasadnicza szkołe zawodową kierunek mechanik pojazdów samochodowych (kraków)

z tego co wiem, to szkoła załatwia praktyki. Przynajmniej tak jest u mojej znajomej w szkole, która jest w tech. hotelarskim, ale nie wiem jak z tym jest u ciebie ;)
PiuM
PiuM
  13 czerwca 2009

u nas w szkole samemu załatwia sie praktyki i tak chyba jest wszędzie

ShinyStern
ShinyStern
  13 czerwca 2009

z tego co wiem, ten kto sobie zalatwi praktyki dostaje za to kase, a jesli szkola mu zalatwi to kasy nie dostaje czy jakos tak :woot:

shamaramorgan
shamaramorgan
  13 czerwca 2009
XxXxDjBaRtEsXxXx
XxXxDjBaRtEsXxXx: a gdzie do szkoły chodzisz??

technikum ekonomiczne. Ale moja szkoła jest zespołem szkół profilowanych, techników i zawodówek.
XMaLiNkA93X
XMaLiNkA93X
  13 czerwca 2009

z tego co mi wiadomo To trzeba samemu sobie załatwić praktykę ,wtedy masz ją płatną ,a jeśli sobie nie załatwisz to szkoła zrobi to za Ciebie, tylko nie będą Ci za nią płacić

shamaramorgan
shamaramorgan
  13 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z tego co wiem, ten kto sobie zalatwi praktyki dostaje za to kase, a jesli szkola mu zalatwi to kasy nie dostaje czy jakos tak

to nie jest tak. Pieniądze dostają ci, którzy są w zawodówce, niezależnie od tego czy załatwili sobie sami praktykę, czy nie.
Technikum nie dostaje żadnych pieniędzy.
eSzatyNe
eSzatyNe
  13 czerwca 2009

Oczywiście, że można se samemu :tak:

Sniecha91
Sniecha91
  14 czerwca 2009

ja z praktyk to nawet pyerdolonej złotówki nie dostałem

MarikaNTM
MarikaNTM
  14 czerwca 2009
XxXxDjBaRtEsXxXx
XxXxDjBaRtEsXxXx: czy w kazdej szkole mozna sobie samemu praktyki załatwic nawet jak szkoła je zapewnia chodzi o zasadnicza szkołe zawodową kierunek mechanik pojazdów samochodowych (kraków)

Kraków -Technik Ekonomista

U nas w szkole było tak:

2 klasa - Załatwia szkoła
3 klasa- załatwiasz sobie sam.Jeżeli nie załatwisz to szkoła Ciebie gdzieś przydzieli.
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  14 czerwca 2009
XxXxDjBaRtEsXxXx
XxXxDjBaRtEsXxXx: czy w kazdej szkole mozna sobie samemu praktyki załatwic nawet jak szkoła je zapewnia chodzi o zasadnicza szkołe zawodową kierunek mechanik pojazdów samochodowych (kraków)

Kolega konczyl ta szkole i mogl sam sobie zalatwic, wiec na 100% jest taka mozliwosc ;]
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Lartikin
Lartikin
  14 czerwca 2009
XxXxDjBaRtEsXxXx
XxXxDjBaRtEsXxXx: czy w kazdej szkole mozna sobie samemu praktyki załatwic nawet jak szkoła je zapewnia chodzi o zasadnicza szkołe zawodową kierunek mechanik pojazdów samochodowych (kraków)

Mój znajomy miał praktyki u siebie w szkole, nie mógł sobie załatwić swoich chociaż jego wujek miał warsztat.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.