ShinyStern
ShinyStern
  5 czerwca 2009 (pierwszy post)

czy do rekrutacji liczy sie jakos zachowanie
np ze za wzorowe dostane iles tam punktow czy to nie ma znaczenia?

MephistoWalz
MephistoWalz
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: np ze za wzorowe dostane iles tam punktow czy to nie ma znaczenia?

5 pkt doliczają ,ponadto by dostać się do jakiś lepszych klas trzeba mieć minimum dobre
ShinyStern
ShinyStern
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 5 pkt doliczają ,ponadto by dostać się do jakiś lepszych klas trzeba mieć minimum dobre

czyli za wzorowe ejst 5 pkt ?
a np za poprawne?
MephistoWalz
MephistoWalz
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a np za poprawne?

wzorowe - 5 pkt
bardzo dobre - 4 pkt
dobre - 3 pkt
poprawne - 2 pkt
nieodpowiednie - 1 pkt
naganne - wielka dupa
ShinyStern
ShinyStern
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

to fajnie, pytam bo slyszalam ze zachowanie nigdzie sie nie liczy i nie ma za to zadnych pkt
MephistoWalz
MephistoWalz
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pytam bo slyszalam ze zachowanie nigdzie sie nie liczy i nie ma za to zadnych pkt

mnie się obiło o uszy ,że jest tak ,jak Ci napisałem

tak czy siak ,jeśli chcesz iść do jakiejś lepszej szkoły to będą patrzeć na zachowanie :)
ryjekjutrobedzie
ryjekjutrobedzie
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czy do rekrutacji liczy sie jakos zachowanie np ze za wzorowe dostane iles tam punktow czy to nie ma znaczenia?

zachowanie się nie liczy :wtf:
ale moim zdaniem powinnaś mieć jak najlepsze bo jak będą wybierać miedzy tobą a jakąś drugą osobą to wybiorą ta z lepszym zachowaniem, po co mają mieć problemy z nieodpowiednim uczniem
sekswubikacji
sekswubikacji
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ze za wzorowe dostane iles tam punktow czy to nie ma znaczenia?


liczy się liczy, tak samo za pasek się dostaje punkty;) Nie wiem dokładnie ile ale albo 7 albo 5;)
ryjekjutrobedzie
ryjekjutrobedzie
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: liczy się liczy, tak samo za pasek się dostaje punkty;) Nie wiem dokładnie ile ale albo 7 albo 5;)

zakończenie szkoły z wyróżnieniem 10 pkt
xZapachPomaranczyx
xZapachPomaranczyx
  5 czerwca 2009

Wydaje mi sie, ze za wzorowe jest 8, za bardzo dobre 5, a reszta sie nie liczy.

NaTaLka9310x
NaTaLka9310x
  5 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wydaje mi sie, ze za wzorowe jest 8, za bardzo dobre 5, a reszta sie nie liczy.

zgadzam się a za pasek jest 8 punktów .
wiQunia
wiQunia
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: e mi sie, ze za wzorowe jest 8, za bardzo dobre 5, a reszta sie nie liczy.


Ja się z tym zgodzę ;) .. Bo nie dawno gdzieś to pisało że za wzorowe 8 a bardzo dobre 5 ;)
Miihihih
Miihihih
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wzorowe - 5 pkt bardzo dobre - 4 pkt dobre - 3 pkt poprawne - 2 pkt nieodpowiednie - 1 pkt naganne - wielka dupa

u mnie za wzorowe dawali 2 pkt, za resztę nic :wtf:
zeznakiemzapytania
zeznakiemzapytania
  6 czerwca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak samo za pasek się dostaje punkty;) Nie wiem dokładnie ile ale albo 7 albo 5;)

Konto usunięte
Konto usunięte: zakończenie szkoły z wyróżnieniem 10 pkt

pasek - 7 pkt, przynajmniej u mnie tak jest.
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  6 czerwca 2009

wiadomo,że do dobrej szkoły z wysokim poziomem nauczania a przede wszystkim z uczniami których rodzice sa lekarzami,prawnikami etc. to patrzą na zachowanie,ale do takiej przeciętnej szkoły to nie tak bardzo znów

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.