Paulex1989
Paulex1989
  16 maja 2009 (pierwszy post)

Witam,czy waszym zdaniem zawód Architekt Krajobrazu jest opłacalny?Czy warto podążać w tym kierunku?:*

ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam,czy waszym zdaniem zawód Architekt Krajobrazu jest opłacalny?Czy warto podążać w tym kierunku?:*

hmm zarobkowo jest nawet nawet ale tego teraz jest mase i cięzko jest sie przebić przez to wszystko;/
Paulex1989
Paulex1989
  16 maja 2009

No tak jest mase ale co raz to więcej ludzi zgłasza się o pomoc w zaprojektowaniu ogrodu:)

ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No tak jest mase ale co raz to więcej ludzi zgłasza się o pomoc w zaprojektowaniu ogrodu:)

tak ale to musisz miec naprawde dobre ceny by mieć klientów:P
Paulex1989
Paulex1989
  16 maja 2009

No wiesz projektowanie nie jest tanie:*

ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No wiesz projektowanie nie jest tanie:*

tak ale z tych drogich cen ludzie wybierają najtańsze:zonk:
Paulex1989
Paulex1989
  16 maja 2009

No wiesz ale klient poleca drugiemu klientowi więc myśle ze po ukonczeniu Tego Techniukum Architektury krajobrazu bede dalej szla w tym kierunku.

ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: No wiesz ale klient poleca drugiemu klientowi więc myśle ze po ukonczeniu Tego Techniukum Architektury krajobrazu bede dalej szla w tym kierunku.

jak ci sie to podoba to jasne;)ja jestem na gastronomiku i chce iśc potem na medycyne:zoznk:
Paulex1989
Paulex1989
  16 maja 2009

O medycyna?Ale konkretnie?:P

ChceCieZgwalcicJuz
ChceCieZgwalcicJuz
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: O medycyna?Ale konkretnie?:P

no studia medyczne masz albo jako lekarz medycyny albo lekarz stomatolog to ja to pierwsze chce;) i potem po 2 latach stażu specjalizacja:P
shamaramorgan
shamaramorgan
  16 maja 2009

ciekawy kierunek, jednak trzeba miec wyobraźnię przestrzenną i nieprzecietne zdolności plastycne.

Needy007
Needy007
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ciekawy kierunek, jednak trzeba miec wyobraźnię przestrzenną i nieprzecietne zdolności plastycne.


to fakt. a kobiety najczęściej mają zaniżoną zdolność wyobraźni przestrzennej.
shamaramorgan
shamaramorgan
  16 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to fakt. a kobiety najczęściej mają zaniżoną zdolność wyobraźni przestrzennej.

w mojej szkole jest więcej dziewcząt na tym kierunku :)
BujajacaWoblokachh
Posty: 44958 (po ~170 znaków)
Reputacja: -10 | BluzgometrTM: 12
BujajacaWoblokachh
  17 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam,czy waszym zdaniem zawód Architekt Krajobrazu jest opłacalny?Czy warto podążać w tym kierunku?:*

Jest oplacalny, jesli tylko znajdziesz miejsce pracy :)
W Polsce niestety nie jest to jeszcze zbyt popularna dziedzina...

Mysle, ze warto jelsi jest to to z czym chcesz zwiazac swoja przyszlosc i co srawialoby Ci rpzyjemnosc ;)
Nie mam czasu nienawidzić ludzi, którzy mnie nienawidzą,
bo jestem zbyt zajęta kochaniem ludzi, którzy mnie kochają ;)
Paulex1989
Paulex1989
  17 maja 2009

Właśnie chodzi o to że ja się sama już pogubiłam ponieważ egzamin zawodowy trzeba zdac na 75% i do tego dochodzi jeszcze matura i obawiam się ze sobie z tym wszystkim nie poradze..Każdy mi smęci że z tego jest potem gruba kasa,ale chodzi o to że przez 4 lata szkoly ten zawód mi sie już nie bardzo podoba:(

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.