Gabi130786
Gabi130786
  12 maja 2009 (pierwszy post)

Chodzę do szkoły turystycznej i w tym roku konczę w czerwcu ( jak przejdę pomyslnie sesje).
Mam problem z babka od angola a wlasciwie cała klasa go ma.
Baba jest wymagająca. My zaczęliśmy angola w tym roku we wrze 3/4 klasy nie miało go w sredniej szkole tylko inne jezyki.
Ona ma to w nosie.
Powiedziala że bedzie oblewać na egzaminach i że bez wyrzutów sumienia bedzie wpisywa pały na semestr co grozi zdawaniem poprawki we wrześniu i nie ukończeniem szkoly w czerwcu.
Jest dla nas nie miła, leci szybko z materiałem. Krudko mowiąć jest nawiedzona i nie ma empatii w sobie.
Jest to szkola prywatna i powinna mieć dla nas szacunek anie wyzywać i mścic sie na ludziach ktorzy chodzą ale gorzej sobie radza bo maja ten język 1 rok. Powinny byc pierw przerobione solidnie podstawy a potem reszta u niej tego nie bylo.
W tą sobotę mamy u niej zerówkę nie wiem co to bedzie. Od niedzieli wieczor siędze i orze jak koń na polu....co zorobic by nie by rozwiązac ten problem.
Rozmowa z nia nie pomogła.
Obawiam sie że sama nauka może nam nie wystarczyć by dostac przysłowiowe 3.

AggUssIaaaa
AggUssIaaaa
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Krudko

:ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: Rozmowa z nia nie pomogła.

a z dyrektorem/psychologiem/pedagogiem ??
Kashrius
Posty: 4221 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13332
Kashrius
  12 maja 2009

znajdzcie osobe na uczelni/w szkole co moze duzo.. w szkole zglos temat do dyrektora i mysle ze on cos z tym zrobi..

Konto usunięte
Konto usunięte: Krudko

:zonk:
monikamonisia20
monikamonisia20
  12 maja 2009
u mnie na zajęciach jest podobnie, jedzie z materiałem nic nie tłumaczy większa część klasy nie miała tego języka a ją to nie interesuje
x5xBlAcKxAnGeLx5x
x5xBlAcKxAnGeLx5x
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Krudko

Z polskiego też widzę cienko :zonk:
EverybodyLies1
EverybodyLies1
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzę do szkoły turystycznej

to chyba języki ważne nie?:woot: więc nie dziwie się, że kobieta wymaga :/ trzeba iść towar w Tesco na półkach rozstawiać a nie narzekać, że uczyć się trzeba.
olka509
olka509
  12 maja 2009

do dyrektora iść i złożyć pisemną skargę, wtedy nie będzie mógł tego zlekceważyć a w szczególności gdy taki problem ma cała klasa.

xkubaa
xkubaa
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzę do szkoły turystycznej

no to języki obce są ważne,nas też gnębili i nie ważne czy ktoś go miał czy nie. z materiałem też leciał i większość musiała brać korki..no ale cóz taki kierunek :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: do dyrektora iść i złożyć pisemną skargę

może to coś pomoże chociaż szczerze to wątpie..
folkemon
folkemon
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest to szkola prywatna i powinna mieć dla nas szacunek

...
zresztą możliwe, że robi to specjalnie, by na Was szkoła zarobiła na egzaminach poprawkowych
Konto usunięte
Konto usunięte: Chodzę do szkoły turystycznej i w tym roku konczę w czerwcu ( jak przejdę pomyslnie sesje).

ucz się, taka szkoła, to po niej język powinnaś angielski znać powinnaś doskonale, a nie marudzić
folkemon
folkemon
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ucz się, taka szkoła, to po niej język powinnaś angielski znać powinnaś doskonale, a nie marudzić

no :crylol:
Gabi130786
Gabi130786
  12 maja 2009

z tym dyrektorem to myslałam ale to jest ostateczność
sama nauka chyba nie pomoze by zdac ten egzamin
ona powinna z nami dobrze podstawy przerobić a potem iśc dalej a nie zaraz zaawansowane no to jej lekcewazenie uczniów i fakt że źle tłumaczy a wlaściwie prawie nie tłumaczy tylko leci z materiałem jak w fabryce przy taśnie na akort
ktos pisał cos o p......
czy ty masz wszystkich w domu?
co ma psycholożka do angola chyba nic
trzeba znaleźc inne rozwiązanie moze wniosek o zdawanie egzaminu u kogoś innego?

MephistoWalz
MephistoWalz
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jest to szkola prywatna i powinna mieć dla nas szacunek anie wyzywać i mścic sie na ludziach ktorzy chodzą ale gorzej sobie radza bo maja ten język 1 rok.

Myślałaś ,że w szkole prywatnej uczniowie są lepiej traktowani?

Konto usunięte
Konto usunięte: Powiedziala że bedzie oblewać na egzaminach i że bez wyrzutów sumienia bedzie wpisywa pały na semestr co grozi zdawaniem poprawki we wrześniu i nie ukończeniem szkoly w czerwcu.

Trzeba się uczyć.
To przecież logiczne ,że jeśli ktoś nie umie ,to nie będzie się cackała i wystawi pałę.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jest dla nas nie miła,

Różni są ludzie.

Konto usunięte
Konto usunięte:

Narzekasz.
Weź się do nauki ,a zdasz.
Jammi1990
Jammi1990
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z tym dyrektorem to myslałam ale to jest ostateczność

noo nas tez babka z angielskiego gnebila, sprawa zostala zgloszona do dyrektorki i po 2 dniach kobitka nagle byla na lekcjach slodziutka jak cukierek :ninja:
ale to akurat nie szkola turystyczna gdzie jezyki najwazniejsze :woot:
MephistoWalz
MephistoWalz
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: noo nas tez babka z angielskiego gnebila,

Zapewne nie bez powodu.
Ja miałem wielki problem z babką od matmy ,która dodatkowo uczyła nas jeszcze chemii i tak się z nią kłóciłem ,że mnie udupiła i siedzę drugi raz w trzeciej klasie.
W tym roku mam z nią tylko matmę ,jest dla mnie miła ,ba ,jestem jednym z jej lepszych uczniów ,a to wszystko dla tego ,że ja zmieniłem podejście do niej.
Szkoda ,że tak późno ,ale cóż...
:)
Jammi1990
Jammi1990
  12 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja miałem wielki problem z babką od matmy ,która dodatkowo uczyła nas jeszcze chemii i tak się z nią kłóciłem ,że mnie udupiła i siedzę drugi raz w trzeciej klasie.

no nas gnębiła bez powodu, tak jej sie odmieniło po feriach (pewnie nieudane życie seksualne czy cóś:ninja:) kazała się np uczyc 120 zupełnie nie powiązanych ze sobą zdań po angielsku na pamięć i się upierała że "to sie przyda", wykłócałam się z nią ostro (dzięki czemu jestem bohaterką wśród uczniów hihi) no i z 5 spadłam na 2 (ocena proponowana na koniec), w końcu jednak postawiła mi 4 na zakończenie:ziober2: może uznała że to ja miałam rację...
a Ty wtedy musiałeś na jakąś naprawdę zryta babke trafic że aż Cię udupiła...;/
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.