PIMPEK100
PIMPEK100
  10 maja 2009 (pierwszy post)

Siemanko , mam wielką prośbe do Was.
Jestem w trakcie pisania cv po angielsku i niewiem czy wpisac :
- wykształcenie zawodowe - i zrobic kreske -czy po prostu tego wogóle nie umieszczać (bo jeszcze uczęszczam do liceum)
-i jak w rubryce education wpisac ze jestem w trakcie nauki w liceum

Pomocyy proszee

anoosienka
anoosienka
  10 maja 2009

Jak pisałam po polsku to wpisałam WYKSZTAŁCENIE i poniżej szkoły, do jakich uczęszczałam np. (szkoła podstawowa 1997 - 2003, gimnazjum 2003-2006 itd.). Może po prostu wpisz rok rozpoczęcia i dopisz, że jesteś w trakcie. Mnie się wydaje, że jak opuścisz tę rubrykę to pomyslą, że się nie uczysz :D

julCiak69
julCiak69
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - wykształcenie zawodowe - i zrobic kreske -czy po prostu tego wogóle nie umieszczać (bo jeszcze uczęszczam do liceum) -i jak w rubryce education wpisac ze jestem w trakcie nauki w liceum

Po ang:
Education:
i zaczynasz od LO; powiedzmy, że zaczęłaś w 2008 to piszesz
2008 - do teraz LO im. w ...
potem gimnazjum i podstawowa.
Czasem trzeba jeszcze przedszkole xDD
folkemon
folkemon
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: - wykształcenie zawodowe - i zrobic kreske -czy po prostu tego wogóle nie umieszczać (bo jeszcze uczęszczam do liceum)

tzn że skończyłeś zawodówkę a teraz jeszcze robisz liceum?
Jeśli tak to oczywiście, że wpisz szkołę zawodową i napisz jaki masz po niej zawód.

Konto usunięte
Konto usunięte: -i jak w rubryce education wpisac ze jestem w trakcie nauki w liceum

np
1998 - 2001 - szkoła zawodowa nr 34 w Warszawie, specjalność piekarz
1998 - obecnie - liceum ogólnokształcące im Kogoś Tam w Warszawie

oczywiście po angielsku, za słówko 'obecnie' wstaw sobie np słowo 'present' albo 'now' i już
folkemon
folkemon
  10 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1998 - obecnie - liceum ogólnokształcące im Kogoś Tam w Warszawie

2001 - obecnie *
shamaramorgan
shamaramorgan
  10 maja 2009

pisałam CV po niemiecki, wymyślając sobie rok urodzenia, wykształcenie i ukończone szkoły, aby było bardziej "na bogato" :)

CrAzY1123
CrAzY1123
  10 maja 2009








Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.