RapMoimZyciem
RapMoimZyciem
  3 maja 2009 (pierwszy post)

Witam.
Chcę się na niego wybrać, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Jak sądzicie?

hydeparkowy
hydeparkowy
  3 maja 2009

Właśnie ukończyłem ten profil :)

dla mnie to była bajka...

jak ktoś lubi wos i historię to polecam.

Miihihih
Miihihih
  3 maja 2009
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem: Dekoratorem Wnętrz,

jeśli miałabyś więcej godzin z WOKu to dlaczego nie.
ja jestem na profilu dziennikarskim :pavarotti:
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem
  3 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja jestem na profilu dziennikarskim

U nas też jest dziennikarski do wyboru ;pp
ale tam trzeba chyba więcej wypracować pisać?
aa ja z tego kiepsko haha xD
Miihihih
Miihihih
  3 maja 2009
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem: U nas też jest dziennikarski do wyboru ;pp ale tam trzeba chyba więcej wypracować pisać? aa ja z tego kiepsko haha xD

w większość szkół profil jest tylko z nazwy - jakoś trzeba je nazywać.
u mnie humanistyczny to rozsz. polski i historia, a dziennikarski - polski, wos.
Odnośnie wypracowań to wszystko zależy od nauczyciela jak prowadzi lekcje. Moja cudowna, wspaniała wychowawczyni przez pierwszą klasę zadała nam 5 wypracowań. Natomiast wychowawca i nauczyciel polskiego klasy humanistycznej zadawał praktycznie co tydzień. ;)
Ale do obowiązków klas dziennikarskich jest prowadzenie strony internetowej, było kilka spotkań z dziennikarzami, poetami, aktorem, dodatkowo moja klasa ma zajęcia z aktorem a w następnym roku mają być jeszcze w teatrze.
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem
  3 maja 2009

No w sumie to też zależy od szkoły.
Ja w gimnazjum jestem niby na dziennikarsko-teatralnym, a oprócz tych 5 polskich nie mam nic więcej. W 1 klasie jeszcze niby mieliśmy mieć jakieś wyjazdy co miesiąc do teatrów, kin itd. noo, ale jakoś na słowach zostało. Myślę, że złoże papiery tu i tu, a jeśli przymną mnie do oby dwóch to potem zdecyduje ;)

Miihihih
Miihihih
  3 maja 2009
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem: Myślę, że złoże papiery tu i tu, a jeśli przymną mnie do oby dwóch to potem zdecyduje ;)

jeśli złożysz na 1 miejscu profil dziennikarski to tam Cię przyjmą a dalej nie będa rekrutować.
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem
  3 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli złożysz na 1 miejscu profil dziennikarski to tam Cię przyjmą a dalej nie będa rekrutować.

Oj będą, będą ;)
Miihihih
Miihihih
  3 maja 2009
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem: Oj będą, będą ;)

nie będą.
wszystko zależy gdzie się dostaniesz od tego w jakiej kolejności złożysz podania. (a jeśli zabraknie ci punktów na dany profil to przerzucają na kolejny z listy)
Nie ma tak dobrze, że wybierasz sobie na który ostatecznie pójdziesz - wyobraź sobie ile zrobiłoby to zamieszania.
Kamaa08
Kamaa08
  3 maja 2009

ja jestem po pol-ang i troche więcej historii niby to jeszcze miałam i ni huhu teraz studiów porządnych znaleźć nie mogę...

LukaszLuzik
LukaszLuzik
  3 maja 2009
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem: Chcę się na niego wybrać, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Jak sądzicie?


Ja uczęszczałem i jedyne co z tego liceum wyniosłem to mnóstwo zwrotów, których nie rozumie połowa Polaków.
razotka
razotka
  4 maja 2009
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem: Chcę się na niego wybrać, ale nie wiem czy to dobry pomysł. Jak sądzicie?

Najmniej nauki na nim jest :jezyk2:
może być naprawde przyjemnie na takim profilu ale to zależy od tego na jakich nauczycieli trafisz.
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: może być naprawde przyjemnie na takim profilu ale to zależy od tego na jakich nauczycieli trafisz.

No właśnie wiem. W sumie dowiedziałam się, że jeśli będzie mało chętnych to połączą tą klasę z frankofonską hmm ..
razotka
razotka
  4 maja 2009
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem: No właśnie wiem. W sumie dowiedziałam się, że jeśli będzie mało chętnych to połączą tą klasę z frankofonską hmm ..

z jaką?
RapMoimZyciem
RapMoimZyciem
  4 maja 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z jaką?

Rozszerzony język francuski
Gabi130786
Gabi130786
  4 maja 2009

jak lubisz przedmioty humanistyczne to jak najbardziej

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.