MaTuRo
MaTuRo
  24 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Łatwy? trudny?
ile pkt jak myslicie
glos z plyty dobrze slyszalny?
odpowiedzi ze sluchu dobrze?
moim zdaniem latwy :D

MissDragonFly
MissDragonFly
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A tak nawiasem, to w arkuszu był jeden błąd ... zamiast E dali F ale ja tam właśnie E zaznaczyłam na karcie odpowiedzi

no to chyba dobrze będzie ;d
bo kolega też u nas mówił, i kłocił się z nauczycielkami, aż wkońcu mówi, że on nie jest wcale głupi, bo myślały, że zaznacza tam w części egzaminatora ;D
i w tekscie byla jedna literka przekręcona.
eweeelina1515
eweeelina1515
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to chyba dobrze będzie ;d bo kolega też u nas mówił, i kłocił się z nauczycielkami, aż wkońcu mówi, że on nie jest wcale głupi, bo myślały, że zaznacza tam w części egzaminatora ;D i w tekscie byla jedna literka przekręcona.


no to ładnie hehe ;d takich błędów na egzaminie właściwym nie powinno raczej być :mrgreen:
eweeelina1515
eweeelina1515
  24 kwietnia 2009

A jak było takie pytanie, czy ta dziewczyna chodzi na lekcje do tej szkoły tańca w pon i w piąt to daliście true czy false? ;]

MissDragonFly
MissDragonFly
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to ładnie hehe ;d takich błędów na egzaminie właściwym nie powinno raczej być

dokładnie.
ciekawe kto to sprawdzał :mrgreen:
MissDragonFly
MissDragonFly
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak było takie pytanie, czy ta dziewczyna chodzi na lekcje do tej szkoły tańca w pon i w piąt to daliście true czy false? ;]

false, bo ona powiedziała, że w piątek jest zamknięta szkoła.
eMeR
eMeR
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: true czy false? ;]

false.
wyszło mi dwa F i dwa T, na przemian.
pawelx125
pawelx125
  24 kwietnia 2009

łatwy:zonk:
Angielski to pestka:ninja:
liczę na 41

bodzio131
bodzio131
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak było takie pytanie, czy ta dziewczyna chodzi na lekcje do tej szkoły tańca w pon i w piąt to daliście true czy false? ;]

Ja dałam false.
NeverAgain93
NeverAgain93
  24 kwietnia 2009
eheeeeeee
eheeeeeee: hah no wiesz mi tez sie kiedys oni podobali hahahha . no tak zal sie przyznac ;d ale nie nie az tak zebym sie uczyla jezyka ;d nie chcialam byc pania "kaulitz" hahha

a ja chciałam:) w ogole nie dopuszczałam do siebie mysli ,ze nie bede zoną billa:D
eweeelina1515
eweeelina1515
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: false,


eMeR
eMeR: false.

no to już mam błąd :and:
NeverAgain93
NowaJa7
NowaJa7
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: eweeelina1515: A tak nawiasem, to w arkuszu był jeden błąd ... zamiast E dali F ale ja tam właśnie E zaznaczyłam na karcie odpowiedzi no to chyba dobrze będzie ;d bo kolega też u nas mówił, i kłocił się z nauczycielkami, aż wkońcu mówi, że on nie jest wcale głupi, bo myślały, że zaznacza tam w części egzaminatora ;D i w tekscie byla jedna literka przekręcona.


macie racje ....
eMeR
eMeR
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no to już mam błąd


Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090424/REG00/492674839

patrząc na to , to masz dobrze ....
eMeR
eMeR
  24 kwietnia 2009
eMeR
eMeR: wyszło mi dwa F i dwa T, na przemian.

a nie to w innym zadanie:zonk:
MissDragonFly
MissDragonFly
  24 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20090424/REG00/492674839

mam 48 pkt :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.