ShinyStern
ShinyStern
  14 kwietnia 2009 (pierwszy post)

do poprawy tym razem krotki mail, poprawi ktos??:

hi ola!
thanks, for your mail, i\m enjoing because in my town the supermarket was opened today at 8 o'clock. my mum and me where there, . it's a magic place. inside there are more shops/ you can buy fashionable and designer clothes, which are so cheap. when you are tired you can rest in a special place where there are chaires and sofas. you can eat there too. in this centre there are 8 restaurants and bars. today, i didn't see all sjops because i didn't have a time. i have a good idea. can you come to me tomorrow? we will go to this shopping centre. sorry but i must end. greetings to your parents.

z gory dzieki:))

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: which are so cheap

po co to "so"
ubogie słownictwo i tak jakoś dziwnie się czyta.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

agoosiaaa
agoosiaaa
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: do poprawy tym razem krotki mail, poprawi ktos??:

chcialas raczej napisac 'czy ktos napisze od nowa' bo ten jest tragiczny...

Konto usunięte
Konto usunięte: hi ola! thanks, for your mail, i\m enjoing because in my town the supermarket was opened today at 8 o'clock. my mum and me where there, . it's a magic place. inside there are more shops/ you can buy fashionable and designer clothes, which are so cheap. when you are tired you can rest in a special place where there are chaires and sofas. you can eat there too. in this centre there are 8 restaurants and bars. today, i didn't see all sjops because i didn't have a time. i have a good idea. can you come to me tomorrow? we will go to this shopping centre. sorry but i must end. greetings to your parents.

napisz co to ma znaczyc po polsku, to ci przetlumacze.
ShinyStern
ShinyStern
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ' bo ten jest tragiczny...

no to lipa

Konto usunięte
Konto usunięte: napisz co to ma znaczyc po polsku, to ci przetlumacze.

dzieki za twojego mejla, ja sie ciesze bo w moim miescie dzisiaj o 8 zostal otworzony supermarket. ja i moja mama bylysmy tam. to magiczne miescje w srodku jest duzo skelpow, ty mozes zkupic tam wiele modnych ubran ktore sa tanie. a jesli jestes zmeczona mozesz odpaczac w specjalnym miescu gdzie jest duzo foteli i sof. ty mozesz rowniez tam zjesc. w tym centrum jest az 8 restauracji i barow. dzisiaj nie nie zobaczylam wszyskich sklepow poniewaz braklo mi czasu. ale mam dobry pomysl. czy mozesz wpasc do mnie jutro? poszlybysmy do tego centrum. przepraszam ale ja musze konczyc, pozdrow rodzicow

cos w tym stylu;/
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dzieki za twojego mejla, ja sie ciesze bo w moim miescie dzisiaj o 8 zostal otworzony supermarket. ja i moja mama bylysmy tam. to magiczne miescje w srodku jest duzo skelpow, ty mozes zkupic tam wiele modnych ubran ktore sa tanie. a jesli jestes zmeczona mozesz odpaczac w specjalnym miescu gdzie jest duzo foteli i sof. ty mozesz rowniez tam zjesc. w tym centrum jest az 8 restauracji i barow. dzisiaj nie nie zobaczylam wszyskich sklepow poniewaz braklo mi czasu. ale mam dobry pomysl. czy mozesz wpasc do mnie jutro? poszlybysmy do tego centrum. przepraszam ale ja musze konczyc, pozdrow rodzicow

thanks for you're email. I'm happy, because today in my town at 8 the new shopping
center was open. Me and my mum were there. It's a magic place. Inside it is a lot of shops - you can by a lot of designer clothes really cheap. And if you're tired you can get rest in a special place, where is a lot o chairs and couches. You can also eat there. There are 8 restaurants and bars there. I haven't seen all of the shops today, because i didn't have enough time. But i have great idea - can you come round tomorrow?? We would go to this centre. i'm sorry, but i have to finish now, greetings for your parents.

ostrzegam, ze moga byc bledy, bo jest juz troche pozno :)

i nie jestem pewna tego ostatniego zdania :)

aha i supermarket zmienilam na centrum ze sklepami, bo raczej supermarket po angielsku to jest sklep typu tesco czy asda :)
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: you're

* your

ups :ssh:
agoosiaaa
agoosiaaa
  14 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: town

albo city

Konto usunięte
Konto usunięte: by

* buy

no ja nie wiem, co ze mna dzisiaj :zonk:
ShinyStern
ShinyStern
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: new shopping center was open.

was open czy was opened (jako ze strona bierna)
Jinx185
Posty: 8 (po ~243 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Jinx185
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: was open czy was opened (jako ze strona bierna)


Chyba 'opened' ale nie jestem pewien na 100% :jezyk2:

'(...) trzy ostatnie słowa - przepraszam za krzywdy'

mamboochaxd
mamboochaxd
  15 kwietnia 2009
Jinx185
Jinx185: Chyba 'opened' ale nie jestem pewien na 100%

Mi tez sie wydaje ze was opened :P
agoosiaaa
agoosiaaa
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mi tez sie wydaje ze was opened :P

no raczej, nie wiem dlaczego nie napisalam tego ja czlowiek :ninja:
teraz tez mi sie zdaje, ze opened powinno byc :)
ewcyk20
ewcyk20
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: There are 8 restaurants and bars there

po co 2 there? 1 styknie

Konto usunięte
Konto usunięte: And if you're tired you can get rest in a special place, where is a lot o chairs and couches

wystarczy samo "If you are .." bez and na początku

Konto usunięte
Konto usunięte: where is a lot o chairs and couches

where are lots of chairs and couches
ewcyk20
ewcyk20
  15 kwietnia 2009

aha i moim zdaniem tez bedzie was opened ;)

agoosiaaa
agoosiaaa
  15 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: po co 2 there? 1 styknie

czytaj dokladnie:
Konto usunięte
Konto usunięte: ostrzegam, ze moga byc bledy, bo jest juz troche pozno :)


Konto usunięte
Konto usunięte: where are lots of chairs and couches

no tak, w koncu liczba mnoga.

Konto usunięte
Konto usunięte: wystarczy samo "If you are .." bez and na początku

akurat tutaj na sile probujesz znalezc blad. moze byc and, ale nie musi, ale to nie jest zadny blad, wiec nie wiem, po co poprawiasz.
ewcyk20
ewcyk20
  16 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: akurat tutaj na sile probujesz znalezc blad. moze byc and, ale nie musi, ale to nie jest zadny blad, wiec nie wiem, po co poprawiasz.

czy ja napisałąm że to błąd ? ( chyba nie ja tu powinnam czytać dokładnie ) może być tak i tak , nie zaznaczyłam tego jako błędu
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.