bulcia14eg
bulcia14eg
  1 kwietnia 2009 (pierwszy post)

Hej wszystkim... : )) jak tam.. popołudnie mija. :) ?

hm.. właśnie muszę zabrać się za pisanie rozprawki.. hipotezy..
tematem jest: Czy w szkole powinny obowiązywać mundurki ?

moje argumenty:
-wszyscy wyglądamy tak samo
-nie odróżniamy się
-nikt się nie wywyższa
-wyglądamy porządnie, skromnie
-nie eksponujemy ciała
-nie prowokujemy

kontrargumenty:
-nie możemy wyrazić swojej osobowości ( :P )
-dodatkowy (niejednorazowy!) wydatek
-ze względów higienicznych powinny być conajmniej dwa mundurki
-wyglądamy monotonnie, szaro
-wyglądamy tak samo ( ;/ )

może ma ktoś jakieś jeszcze pomysły.. chciałabym obszerniejszą pracę napisać :)

/ a .. i jeszcze ważne.. ZAKŁADAMY, ŻE JESZCZE TYCH MUNDURKÓW NIE WPROWADZONO DO SZKOŁY :) / hm..
a jak u was w szkole.. pytam .. (w gimnazjum) macie mundurki.?
My niestety tak.. ;/

Pozdrawiam :)

ShinyStern
ShinyStern
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: macie mundurki.?

my tez mamy=] i nazekam tylko na spodnice i tzw dzien mundurka (czwartek) kiedy to one walsnie obowiazuja wraz z biala bluzka=] żal:D
ale te szmaty u gory sa przydatne na sciagi:) pozatym nasze mundurki nic nie zakrywaja;D tylko tak dla picu:>
shamaramorgan
shamaramorgan
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: -nie możemy wyrazić swojej osobowości ( :P )

ni episz o tym.
Kontrargumentem kontrargumentu jet to, że inteligentny człowiek potrafi wyrazić swoją osobowość inaczej niż w stroju. Osobowość wyraża się umysłem, nie strojem.

w rozprawce powinnaś trzymać się chyba jednej strony. Albo jesteś za, albo przeciw

Konto usunięte
Konto usunięte: . (w gimnazjum) macie mundurki.?

gimnazjum dawno za mną ;d
bulcia14eg
bulcia14eg
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: my tez mamy=] i nazekam tylko na spodnice i tzw dzien mundurka (czwartek) kiedy to one walsnie obowiazuja wraz z biala bluzka=] żal:D ale te szmaty u gory sa przydatne na sciagi:) pozatym nasze mundurki nic nie zakrywaja;D tylko tak dla picu:>

ja nie narzekam.. i ze dla picu to wiem :D
nie mamy dnia mundurka czy tym podobne.. zwtykła kamizelka.. sztruksowa.. nie taka straszna.. wiec jak dla mnie.. ok ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: w rozprawce powinnaś trzymać się chyba jednej strony. Albo jesteś za, albo przeciw

tak tak... ale są dwa rodzaje rozprawki.. prawda..? :) ja piszę hipotezę.. więc .. musze przedstawić argumenty i kontrargumenty.. na konic ..(moze w iklki akapitach) swoje zdanie. :)
shamaramorgan
shamaramorgan
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: musze przedstawić argumenty i kontrargumenty.. na konic ..(moze w iklki akapitach) swoje zdanie. :)

aha. No, ja dawno nie pisałam rozprawki, więc zapomniałam, wybacz :)
a Ty jestes za czy przeciw?
bulcia14eg
bulcia14eg
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: aha. No, ja dawno nie pisałam rozprawki, więc zapomniałam, wybacz :) a Ty jestes za czy przeciw?

no spoko.. : ))

właściwie nie.. bo wiem... jak teraz są u mnie w szkole że nic to nie daje :P ucznie (uczniowie?) zachowują sie tak jak by ich nie było... albo i gorzej : D pierwsze kilka tygodni nauczyciele.. i ogolnie pracownicy szkoly zwracali uwage ze ktos ich nie nosi itp.. teraz już nie...
ale w pracy napiszę ze jestem za ^^ ( buahaha) zeby nie było... ;d mam dziś wenę do pisania.. wiec coś wymysle.. zeby było różowo i kolorowo na tak :)
ShinyStern
ShinyStern
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

tak w ogole mundurki daly by cos gdyby faktycznie patrzyli na to czy ludzie je nasza czy nie:]
bulcia14eg
bulcia14eg
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak w ogole mundurki daly by cos gdyby faktycznie patrzyli na to czy ludzie je nasza czy nie:]

ale tak karać.. punktami np ujemnymi czy coś podobnego to też nie dobrze... ; /
bo są też tacy ktorym wszystko jedno... czy mają u nauczycieli "nagrabione" czy niiie ;p jeden nie założy. to i drugi itp.. :P
iansha
iansha
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a jak u was w szkole.. pytam .. (w gimnazjum) macie mundurki.?

Nie mamy, znieśli nam w zeszłym roku szkolnym, w sumie jakieś 3 miechy w nich chodziliśmy . Tzn. kto chodził ten chodził ;p. Ale były przydatne jak sie chciało ręce w coś wytrzeć albo ściągi do nich poprzyczepiac;D
ShinyStern
ShinyStern
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: . punktami np ujemnymi

u nas karaja. ale zadko=] w ogole to jest niezgrane wszystko:) ale ja nosze jako pilny uczen :ziober2:
ShinyStern
ShinyStern
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chciało ręce w coś wytrzeć

:tak jak bym siebie slyszala :crylol:
u nas w lazienkach jak jest mydlo to nie ma recznikow i na odwrot=] i zazwyczaj nie ma w co rak wytrzec, wiec pozostaje mundurek
bulcia14eg
bulcia14eg
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: u nas karaja. ale zadko=] w ogole to jest niezgrane wszystko:) ale ja nosze jako pilny uczen

tiaak.. jakiś niedokończony ten pomysł z tymi mundurkami : D Inaczejj trochu sobie to w ogole wyobrażałam... :dd ja teśś noszę alee tak Ooo ;p mi nie przeszkadza : P
AguuusxDD
AguuusxDD
  1 kwietnia 2009

nie możesz dać tego samego jako argument i kontrargument...

mamy mundurki, ale nie jest źle.. już 2 miechy i koniec ;D

kamm4don
kamm4don
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: macie mundurki.?

nie, mamy na smyczy identyfikatory,
z imieniem , nazwiskiem i szkołą ;)
niby dupne, ale lepsze to niż mundurek,
który miałam rok temu. ble.
Bizolda
Bizolda
  1 kwietnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: (w gimnazjum) macie mundurki.?


ja jestem w gim. i nie mamy juz mundurkow od tego roku [wrzesien] bo po prostu i tak w nich nie chodzil wiec całkowicie to zniesli xD a pozatym nasz kochany samorzad uczniowski postaral sie o to noi teraz jest git ;)chodzimy jak chcemy ;]
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.