DominisssQa93
DominisssQa93
  26 marca 2009 (pierwszy post)

Miałam próbne egzaminy i mi wyszło 25 pkt z mat i 32 z humana. Chciałabym iść do szkoły, gdzie będą przyjmować od ok. 125, 130 xd
Pomoże ktoś mi się przygotować ?

ShinyStern
ShinyStern
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to suuuper ;D

ale nie ma sie co cieszyc,
jak by tak nas zaskoczyli, hehe=]
ale nie powinno byc, bo mi to nauczyciele mowili z ena jakis konferencjach czy cos byli i rozmawiali o tym i wywnioskowla ze takich rzeczy nie powinno byc na tescie:P
czarna7lalka
czarna7lalka
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: DominisssQa93:dają, dają ;D nie daja, naucziele nam mowili ze na pewno nie wyskacza z takim czyms jak w tamtym roku z lektura


Mi się wydje, że mogą znowu sprawdzić poziom znajomości lektur, przez napisanie jakiejś rozprawki, która będzie się odwoływać np. do 2 czy tam 3 postaci z jakiejś lektury.
ShinyStern
ShinyStern
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mogą znowu sprawdzić poziom znajomości lektur

ale niektore szkoly np, nie zdarza omowic wszystkich lektur... ja sie trzymam tego ze nie bedzie nic z tych rzeczy:)
czarna7lalka
czarna7lalka
  26 marca 2009

wiesz, ja też bym bardzo nie chciała żeby coś z tego było, ale nigdy nie wiadomo co nasze cudowne CKE wymyśli ;]

ShinyStern
ShinyStern
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wiesz, ja też bym bardzo nie chciała żeby coś z tego było, ale nigdy nie wiadomo co nasze cudowne CKE wymyśli ;]

rozumiem, powinni nam troszeczke poluzowac te testy, bo w koncu my odatkowo piszemy test z jezyka obcego:)) (ktory na szczescie ejscze nie wliczna sie do punktow) w sumie to z tych probnych to angielski mi i tak najlepiej poszedl mialam 40 punktow...
czarna7lalka
czarna7lalka
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ktory na szczescie ejscze nie wliczna sie do punktow)


u nas mówią, że te punkty mają być brane pod uwagę przy przydzielaniu w klasach do tych poziomów językowych ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: powinni nam troszeczke poluzowac te testy


powinni, ale czy im się zechce, przecież oni i tak tego nie rozwiązują ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: w sumie to z tych probnych to angielski mi i tak najlepiej poszedl mialam 40 punktow...


a mi niemiecki ;] miałam 44 ;)
ShinyStern
ShinyStern
  26 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a mi niemiecki ;] miałam 44 ;)

to bardzo dobrze:))

Konto usunięte
Konto usunięte: u nas mówią, że te punkty mają być brane pod uwagę przy przydzielaniu w klasach do tych poziomów językowych ;]

ja to gdzies sie z neta dowiedzialam, i w sumie to nie wiem jak to bedzie...
lulumk
lulumk
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wykuj na pamiec wzory z matematyki, fizyk

były podane przy zadaniach w tamtym roku... :nie:

Konto usunięte
Konto usunięte: no mam +3 z wolontariatu, konkursy nie wchodzą w grę... co innego można ? chyba niiiic ;/

Teraz na konkursy za późno :woot:

Przyswój sobie za pomocą streszczeń (bo na czytanie nie ma czasu) treści wszystkich obowiązkowych lektur i charakterystyki bohaterów.
Przeanalizuj materiał z matmy i z każdego zagadnienie rozwiąż kilka zadań.
Z reszty poprzeglądaj stare notatki, poprzypominaj sobie, albo się jeszcze doucz.
Rozwiązuj przykładowe testy.
:tak:
DominisssQa93
DominisssQa93
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Teraz na konkursy za późno

i tak by to nic nie dało ;d
DominisssQa93
DominisssQa93
  27 marca 2009

i w ogóle, to dzięki wam wszystkim ;d

perwersion
perwersion
  27 marca 2009

Skoro mają dużo chętnych to nie będę brali słabeuszy...;/ Jeśli nawet Cię jakimś cudem przyjmą, później możesz mieć poważne problemy, bo wiem jak patrzą na uczniów, którzy ich zdaniem nie dawają z siebie wszystkiego:/ Niestety nie jest to zbyt uprzejme, ale prawdziwe... Moja kuzynka trochę się opuściła i miała przerypana na maxa u dyry! Radzę porozglądać się za inną szkołą zanim nie jest za późno...

DominisssQa93
DominisssQa93
  27 marca 2009

Nie no z daniem sobie rady nie będzie problemu, bo to niejest znowu taka 'super' szkoła. Szkoła jak szkoła. Nie za dobra i nie zła;p

XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Miałam próbne egzaminy i mi wyszło 25 pkt z mat i 32 z humana. Chciałabym iść do szkoły, gdzie będą przyjmować od ok. 125, 130 xd Pomoże ktoś mi się przygotować ?

przecież jeśli tak słabo testy napisałaś,a w tej szkole wymagają tylu pkt. tzn. że ta szkoła ma pewnie wysoki poziom,to nawet jak się dostaniesz,to jak chcesz sobie dać tam radę?
lepiej idź do szkoły gdzie mnie tych pkt. chcą
XxLoveMeSweetiexX
XxLoveMeSweetiexX
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie dawają

ło matko z ojcem,to mnie najbardziej rozbawiło podczas czytania wszystkich wypowiedzi :lol:
AguuusxDD
AguuusxDD
  27 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nikola1517: wykuj na pamiec wzory z matematyki, fizyk były podane przy zadaniach w tamtym roku...

teraz już niestety tak nie ma..

a jak masz tak mało pkt to wybierz inną szkołe..
ja z próbnych to najgorzej z humana [32];D a do kl. humanistycznej chce iść xD
matma 42 a angol 39 ;]
a jak dopiero teraz zaczełaś myśleć jak zdobyć jeszcze pkt to powodzenia do dostania sie do tej szkoły :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.