Dorcia1639
Dorcia1639
  24 marca 2009 (pierwszy post)

oblicz długość przekątnej sześcianu o krawędzi długości 5. piszcie bo zapomniałam jak to się robi hehe :D

zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: piszcie bo zapomniałam jak to się robi hehe :D

ja bym się nie śmiała na twoim miejscu.
tak ciężko poszukać w książkach/zeszycie/googlach?
Dorcia1639
Dorcia1639
  24 marca 2009

ooj jak byś chciała to ciężko mam płkać żal ??? to właśnie się pytam jak nie widzisz mądrych ludzi nie udzielaj się jak nie masz nic mądrego do powiedzenia :P

zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ooj jak byś chciała to ciężko mam płkać żal ??? to właśnie się pytam jak nie widzisz mądrych ludzi nie udzielaj się jak nie masz nic mądrego do powiedzenia :P

widzę, że nie tylko z matematyką masz problem. składnia i przecinki leżą i kwiczą...
żeby nie było, że na złość Ci nie pomagam, masz wzór:
Dorcia1639
Dorcia1639
  24 marca 2009

pfff cwana jesteś ale nie będę komentować bo bym mogła bardziej ale nie wiem kto by na tym gorzej wyszedł więc dzięki i za ten WZÓR :d bahaha

Dorcia1639
Dorcia1639
  24 marca 2009

a po drugie to matma to mój żywią !! tylko nie lubię geometri bay

zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pfff cwana jesteś ale nie będę komentować bo bym mogła bardziej ale nie wiem kto by na tym gorzej wyszedł więc dzięki i za ten WZÓR :d bahaha

mogłabyś bardziej skomentować:crylol:
dziewczyno, weź się ogarnij. zwróciłam Ci tylko uwagę na przecinki, itp...
taka mała sugestia: zrób coś, żeby wyrażać swoje myśli jaśniej.
zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  24 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a po drugie to matma to mój żywią !! tylko nie lubię geometri bay

żywi jak już:ziew:
słownika ortograficznego też nie lubisz...
możesz nie lubić geometrii, ale poszukać tego wzoru byś mogła, tylko jesteś zbyt leniwa i liczysz na innych.
Dorcia1639
Dorcia1639
  24 marca 2009

aaa co ty moja mamusia ?? wow boje się mamo :D żal.pl kochaniutka zaj mnij się sobą masz jakiś problem ?? pie... mnie za przeproszeniem przecinki... co nie masz co robić tylko kucić się z innymi ?? uwagi możesz zwracać swojej matce dziecku a nie mi !!! masz problem ?? to szczelaj go do męża ?:P bahaha i nie dyskutuj ze mną ? co ?

Dorcia1639
Dorcia1639
  24 marca 2009

ogarnąć to ty się możesz ! powiedz mi co ty masz z tego że komuś dowalisz po docinasz mu ? chyba tylko jeba... twoją satysfakcje bo mi to lata :D bahaha pffffffffffffff

zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  24 marca 2009

istnieje złota rada:
"nie dyskutuj z idiotą - najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem wykończy doświadczeniem"
Więc zgodnie z nią - kończę tę durną pogawędkę.

Dorcia1639
Dorcia1639
  24 marca 2009

a jeszcze jedno pier... ci ktoś kiedyś ?? unas byś już pewnie szczęki nie miała, za wyróżnianie!! przed modlitwą powiedz sobie i uświadom to sobie że ludzie są równi!!! jeżeli tacy ludzie wierzą w BOGA :* jedyny cel w życiu !

Dorcia1639
Dorcia1639
  24 marca 2009

pewnie bo się wyróżniasz myślisz że jesteś nie wiem co a wcale tak nie jest i ty o tym się przekonasz w życiu ! paaaaaaaaa miłego dnia :P

Caliburn69
Posty: 752 (po ~131 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Caliburn69
  24 marca 2009

@Dorcia1639:
wez ty sie opanuj dziewczyno, bo chyba przezywasz szok zwiazany z nadejsciem wiosny ;]

Im/...^(.V.)^...Im/
"when you have noone, noone can hurt you" Katatonia

Dorcia1639
Dorcia1639
  24 marca 2009

o co ci chodzi co ?? znamy się że do mnie mówisz ? co !!jak nie więc zamilcz !!

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.