OstryLans
Posty: 181 (po ~55 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
OstryLans
  16 marca 2009 (pierwszy post)

1) .Brak pomysłów -potrzebuję pomysł na napisanie zwolnienia ,do szkoły ;] 2) Co tam u was ;d ?

Nie kocham .

4Pure
4Pure
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) .Brak pomysłów -potrzebuję pomysł na napisanie zwolnienia ,do szkoły ;]

z powodu wizyty u stomatologa na przykład.
OstryLans
Posty: 181 (po ~55 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
OstryLans
  16 marca 2009

dzięki , jestes Bogiem xD !

Nie kocham .

xHollyShitx
xHollyShitx
  16 marca 2009

z powody wizyty u lekarza, z powodu złego samopoczucia, z powodu pilnowania młodszego rodzeństwa. :woot:

OstryLans
Posty: 181 (po ~55 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
OstryLans
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z powody wizyty u lekarza, z powodu złego samopoczucia, z powodu pilnowania młodszego rodzeństwa.

Hmm? doobre ;p

Nie kocham .

Natalka1464
Natalka1464
  16 marca 2009

Ja zawsze pisze " (...) z powodu złego stanu zdrowia" :mrgreen:

shamaramorgan
shamaramorgan
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z powodu wizyty u stomatologa na przykład.

wychowawczyni można poprosić o zwolnienie lekarskie

Najbezpieczniej napisać z powodu spraw rodzinnych, albo pójśc oddac krew.
Zrobisz coś dla społeczeństwa a równocześnie będziesz miał wolny dzien.
xenka89
xenka89
  16 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 1) .Brak pomysłów -potrzebuję pomysł na napisanie zwolnienia ,do szkoły ;] 2) Co tam u was ;d ?

ja tam zawsze pisze sama i jeszcze nikt się nie zorientował...a powodu nigdy nie podaje...i też nikt się nie czepia
a jak już musisz mieć powód to pilny wyjazd, ważne sprawy osobiste...tego raczej nikt się czepiał nie bedzie
Shapelesss
Shapelesss
  16 marca 2009

weź stare usprawiedliwienie, zeskanuj podpis, wytnij go, napisz usprawiedliwienie na kompie i pod spodem wklej podpis ;]

sexiflexi18otoja
sexiflexi18otoja
  16 marca 2009

ja normalnie sama sobie pisalam recznie i luz;) przeciez i tak nic sie nie ukryje bo rodzice na wywiadówke przychodza;)

Olena1991
Olena1991
  17 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Brak pomysłów -potrzebuję pomysł na napisanie zwolnienia ,do szkoły ;]

1. pogrzeb
2. wolontariat
3. opieka nad babcia z Alzheimerem albo niepelnosprawnym bratem (zawsze dziala :mrgreen: a jeszcze Ci wspolczuja)
bajerka20
bajerka20
  17 marca 2009

ehh ta nasza inteligentna młodzież....

Needy007
Needy007
  17 marca 2009

kiedyś razem z koleżanką nie byłyśmy w szkole i sobie obydwie napisałyśmy że byłyśmy na pogrzebie ;P później żeby było prawdziwie przez jakiś czas nosiłyśmy czarne ciuchy

TruLuv
TruLuv
  17 marca 2009

Proszę o usprawiedliwienie nieobecności z powodu, że mi się nie chciało iść.

focus5280
focus5280
  17 marca 2009

Z powodu panujących złych warunków atmosferycznych raz moja kumpela dała psorce takie:lol:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.