x33mrhmm
x33mrhmm
  15 marca 2009 (pierwszy post)

Więc?..(;

ShinyStern
ShinyStern
  15 marca 2009

rozbawilo mnie jak wpisali mi uwage za paznokcie wymalowane kolorem : "maloinowy róz " ;D a to wcale nie byl roz:(

ShinyStern
ShinyStern
  15 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: "maloinowy róz

malinowy *
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  15 marca 2009

Hmm.
Chyba coś w stylu, że przeszkadzam na lekcji, a później, jak nauczycielka bierze mnie 'w nagrodę' do tablicy to bezczelnie rozwiązuje zadanie bezbłędnie.
Rozbawiło mnie to strasznie, nawet moja wychowawczyni się śmiała. ;)

agniesiaaaa16
agniesiaaaa16
  15 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepsze uwagi od nauczycieli jakie dotaliście (;

A ja nigdy nie dostałam uwagi .. nawet nie mam się czym pochwalic ;p
xEwelinaa
xEwelinaa
  15 marca 2009

ja tez nie dostalam uwagi ale kumpel dostal uwage "pan X lezy na srodku klasy i sie smieje "
:lol2:

lolipopHs
lolipopHs
  15 marca 2009

moj kolega dostal uwage typu: kiedy uczen proszony jest o podejscie do tablicy mowi :ojojojo...lub o kurcze tak zartobliwie i mimo prósb mowi tak nadal xD chore to....:)

diegorrr
diegorrr
  15 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: x33mrhmm:najlepsze uwagi od nauczycieli jakie dotaliście (; A ja nigdy nie dostałam uwagi .. nawet nie mam się czym pochwalic ;p


Jak nie dostałaś uwagi to po cholerę spamujesz? Jeśli chodzi o ciekawe uwagi to tak dostałem ich całkiem sporo i niektóre były naprawdę śmieszne ;) W szkole jak włączyłem mp3'jkę w telefonie co samochód jechał to dostałem uwagę "Jeździ samochodem na lekcji" a to rzeczywiście ciekawe ^^ Nie mówię już o uwagach typu "Naraża na niepotrzebną śmierć, rzucając prezerwatywą na lekcji" albo "Dziwnie patrzy". Taak, było tego trochę :D Mój kumpel z klasy dostał uwagę "Śpiewa na lekcji muzyki" co też mnie rozbawiło. Nie wątpię też że wiele osób również podzieli się ciekawymi uwagami ;)
Slawor1987pl
Slawor1987pl
  15 marca 2009

5 klasa podstawówki.
Sławek mimo Państwa próśb jest nadal niegrzeczny. Wdaje się w bójki z kolegami z klasy. Jakby tego było mało na lekcji matematyki powiedział do Michała Ł. ty "h...." i twierdzi że mu się wymskneło - pisownia orginalna uwagi :)

loFFciamSerEk
loFFciamSerEk
  15 marca 2009

Ja nie zwracam uwagi jakie mi uwagi wpisują. :mrgreen:
Ale kiedyś dostałam coś w stylu: Pomazała koleżankę długopisem i się śmieje.
A wcale się nie śmiałam, ale ok :mrgreen:

dibx
dibx
  15 marca 2009

Z moich uwag moglbym stworzyc ksiazke :D ale najciekawsza jaka dostal moj kolega to bylo cos w sensie "Hubert wyludza jedzenia na stołowce" hahaha

18anusiaczek18
18anusiaczek18
  15 marca 2009

np.otworzyła okno bo było duszno w klasie

Damian17091991
Damian17091991
  15 marca 2009

ja dostalem uwage ze chodze po scianie w toalecie xD

zmarzlaczeq
zmarzlaczeq
  15 marca 2009

"rzuca korektorem po klasie stwarzając zagrożenie życia kolegów"
a mój kolega na w-f dostał uwagę:
"znajduje się na połowie dziewczyn", bo mamy w-f na dużej sali, gdzie jedna połowa jest chłopców, a druga dziewcząt;-)

rakka
rakka
  15 marca 2009

Najlepsza uwaga jaką dostałem będąc w podstawówce:
"Rzuca w koleżanki śnieżkami"
Zima była ... nic więcej nie mam do dodania,do dziś nauczycielkę która mi to wpisała czczę z racji jej inteligencji ;)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.