paaatryyys
paaatryyys
  7 marca 2009 (pierwszy post)

Hej
Muszę napisac rozmowę chłopa i mieszczanina.
Mieszczanin powinien idealizowac swiat, a chlop narzekac na swoje zyie. Macie jakies konkretne pomysly na dialogii?

margotka
margotka
  7 marca 2009

a z którego wieku?

paaatryyys
paaatryyys
  7 marca 2009
margotka
margotka: a z którego wieku?

chodzi o renesans.
HardcoreAngel
HardcoreAngel
  7 marca 2009

trzeba tylko pomyslec :)

Miesczanin - Widzisz jaki swiat jest piekny?
Starzec - nie nie widze!
Mieszczanin - wszystko wokoł jest niczym ze snu
Starzec - Sen to tylko koszmary.

moze nie jest to profesjonalizm, ale cos w tym styulu musisz napisac. Sproboj poczuc sie tymi postaciami, jak ty bys to odczuwała.

paaatryyys
paaatryyys
  7 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: trzeba tylko pomyslec :) Miesczanin - Widzisz jaki swiat jest piekny? Starzec - nie nie widze! Mieszczanin - wszystko wokoł jest niczym ze snu Starzec - Sen to tylko koszmary.

to jest troche za banalne, to musi byc cos lepszego, blo musze wstawic jeszcze jakies archaizmy xd
HardcoreAngel
HardcoreAngel
  7 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest troche za banalne

Pisałem ze profesjonalnie ci tego nie opisze, ale cos na takiej zasadzie.

Konto usunięte
Konto usunięte: to musi byc cos lepszego

to pomysl tez sama.

choc widze ze z tym bedzie trudno. coz ja dałem pomysł a ty zamiast gotowce zbierac wprowadz ten pomysł w zycie ;)
paaatryyys
paaatryyys
  7 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pisałem ze profesjonalnie ci tego nie opisze, ale cos na takiej zasadzie.

no chyba glupia nie jestem.

Konto usunięte
Konto usunięte: choc widze ze z tym bedzie trudno. coz ja dałem pomysł a ty zamiast gotowce zbierac wprowadz ten pomysł w zycie ;)

poprosilam o pomoc bo nie mam pomyslow, ale bez przesady gimnazjalista lepiej by to napisal

Konto usunięte
Konto usunięte: Miesczanin - Widzisz jaki swiat jest piekny? Starzec - nie nie widze! Mieszczanin - wszystko wokoł jest niczym ze snu Starzec - Sen to tylko koszmary.
x5xBlAcKxAnGeLx5x
x5xBlAcKxAnGeLx5x
  7 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poprosilam o pomoc bo nie mam pomyslow, ale bez przesady gimnazjalista lepiej by to napisal

chłopak Ci stara się pomóc a Ty narzekasz...dziewczyno...jak nie podoba Ci się popoc innych to rusz głową...i popracuj sama!
HardcoreAngel
HardcoreAngel
  7 marca 2009

uwierz jesli bym musiał napisałbym to na chłopaka z LO tylko nie widzie takiej potrzeby. w konuc to moa byc twoje zadanie wiec tez nad nim pomyśl, dałem przykłąd a ty rozwin go pozmieniaj. bo przecierz ludzie nie beda ci tu pisac całego zadania bo to chyba nie na tym nauka polega.

HardcoreAngel
HardcoreAngel
  7 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chłopak Ci stara się pomóc a Ty narzekasz...dziewczyno...jak nie podoba Ci się popoc innych to rusz głową...i popracuj sama!

dziekuje ;)
x5xBlAcKxAnGeLx5x
x5xBlAcKxAnGeLx5x
  7 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dziekuje ;)

nie ma sprawy...nie lubię takiego czegoś :zonk:
dałeś jej przykład a to już bardzo dużo...
Powinna sama to rozwinąć...w końcu to ma być jej praca!
paaatryyys
paaatryyys
  7 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma sprawy...nie lubię takiego czegoś dałeś jej przykład a to już bardzo dużo... Powinna sama to rozwinąć...w końcu to ma być jej praca!

hhah. taki przyklad . Przeciez to chyba logiczne o co chodzi, chodzi mi o konkretne przyklady na co moze narzekac ten chlop.
HardcoreAngel
HardcoreAngel
  7 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ma sprawy...nie lubię takiego czegoś dałeś jej przykład a to już bardzo dużo... Powinna sama to rozwinąć...w końcu to ma być jej praca!


i to własnie probuje jej wytłumaczyc, lecz jak widac zero sukcesów.
wzieła by sie do roboty zamiast czekac na gotowca.
HardcoreAngel
HardcoreAngel
  7 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chodzi mi o konkretne przyklady na co moze narzekac ten chlop.

no chyba logiczne ze jesli chodzi o zycie o swiat, to bedzie narzekac na faune flore, na ludzi wokoł na architekture, ja otoczenie wokoł niego.
Ehh...
paaatryyys
paaatryyys
  7 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i to własnie probuje jej wytłumaczyc, lecz jak widac zero sukcesów. wzieła by sie do roboty zamiast czekac na gotowca.

nie czekam na gotowca. Jestem tu juz dlugo czesto komus pommoglam, wiec czy ja nie moge liczyc na jakac pomoc, nie jestem kreatywna i nie umiem tego wymyslic
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.