ZmienieNick
ZmienieNick
  3 marca 2009 (pierwszy post)

szukam chętnej osoby która mi pomoże w tłumaczeniu na Niemiecki

Przeziebiłaś się masz katar gorączkę
Musisz zostać w domu by wyleczyć chorobę
Leki znajdują w górnej półce w kuchni
Musisz brać co godzine aspirynę,musisz pic gorącą herbate z cytryną i robić inhalacje z wody z solą
Życze powrotu do zdrowia

list z pobytu w szwajcari
Cześć hans Co u Ciebie słychać ? mam nadzieje ze wszystko w porządku
Ja byłem chory na grype. Czułem się źle miałem katar gorączke Nie miałem apetytu
Wizyta u doktora była bardzo przyjemna .Lekarz zalecił pozostanie w domu picie gorącej herbaty z sokiem oraz robienie inhalacji z wody z solą oraz przepisał mi recepte z lekarstwami. Trzy dni lezałem w łożku czułem się bardzo źle.Na szczęscie choroba już mineła . Jestem już zdrowy w następnym tygodniu do Ciebie przyjade
Pozdrawiam MICHAŁ :D

prosże o pomoc i dziękuje z góry

smielaq89
smielaq89
  3 marca 2009

Najpierw pokaż co sam próbowałeś.

ZmienieNick
ZmienieNick
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Najpierw pokaż co sam próbowałeś.

z translatora wiec to na pewno jest źle
smielaq89
smielaq89
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z translatora wiec to na pewno jest źle


Ale masz już dużo łatwiej, przerób to. Nikt nie będzie za Ciebie robił..
ZmienieNick
ZmienieNick
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ale masz już dużo łatwiej, przerób to. Nikt nie będzie za Ciebie robił..

nie umiem tego zrobić ? a ty umiesz ?
smielaq89
smielaq89
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: nie umiem tego zrobić ? a ty umiesz ?


Jakbym musiał to bym zrobił ;) Ale jestem w dobrej sytuacji, że nie muszę robić ;) Zwłaszcza za kogoś.. ;)
ZmienieNick
ZmienieNick
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jakbym musiał to bym zrobił ;) Ale jestem w dobrej sytuacji, że nie muszę robić ;) Zwłaszcza za kogoś.. ;)

przecież Cię nie zmuszam
JestemNudziara
JestemNudziara
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeziebiłaś się masz katar gorączkę Musisz zostać w domu by wyleczyć chorobę Leki znajdują w górnej półce w kuchni Musisz brać co godzine aspirynę,musisz pic gorącą herbate z cytryną i robić inhalacje z wody z solą Życze powrotu do zdrowia list z pobytu w szwajcari Cześć hans Co u Ciebie słychać ? mam nadzieje ze wszystko w porządku Ja byłem chory na grype. Czułem się źle miałem katar gorączke Nie miałem apetytu Wizyta u doktora była bardzo przyjemna .Lekarz zalecił pozostanie w domu picie gorącej herbaty z sokiem oraz robienie inhalacji z wody z solą oraz przepisał mi recepte z lekarstwami. Trzy dni lezałem w łożku czułem się bardzo źle.Na szczęscie choroba już mineła . Jestem już zdrowy w następnym tygodniu do Ciebie przyjade Pozdrawiam MICHAŁ :D

yhyy za długie
Spróbuj sam coś zrobić, a na pewno pomogę Ci poprawić błędy. A tak w ogóle, czy czytałeś regulamin?
ZmienieNick
ZmienieNick
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: yhyy za długie Spróbuj sam coś zrobić, a na pewno pomogę Ci poprawić błędy. A tak w ogóle, czy czytałeś regulamin?

wpisałem do do translatora więc na pewno są błędy
tak napisałem jak jest w translatorze :O
ZmienieNick
ZmienieNick
  3 marca 2009

Katar Przeziebiłaś sind Sie Fieber haben zu Hause behandelt werden durch Krankheit Drogen sind auf dem oberen Regal in der Küche nehmen Sie Aspirin jede Stunde, müssen Sie pic heißen Tee mit Zitrone und Inhalationen mit Salzwasser aus den Wunsch nach Rückkehr zur Gesundheit

ZmienieNick
ZmienieNick
  3 marca 2009

Hallo Hans Wie gehen Sie? Ich hoffe, dass alles in Ordnung ist, ich war krank mit Influenza. Ich fühlte mich schlecht, aber mir war nicht eine laufende Nase Fieber Appetit beim Arzt-Besuch war sehr angenehm. Der Arzt empfohlen, weiterhin zu Hause zu trinken heißen Tee mit Saft, und die Wasser aus der Inhalation von Salz-und vorgeschriebenen mir eine Verschreibung von Arzneimitteln. Drei Tage im Bett liegen Ich war sehr glücklich źle.Na Krankheit ist in der Vergangenheit. Ich bin bereits gesund in der nächsten Woche wird zu Ihnen kommen

JestemNudziara
JestemNudziara
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Przeziebiłaś się masz katar gorączkę

Na początek...
Ich habe mich erkältet. Ich habe Schnupfen und Fieber.
JestemNudziara
JestemNudziara
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wpisałem do do translatora więc na pewno są błędy

yhy translatory są do d...
ZmienieNick
ZmienieNick
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na początek... Ich habe mich erkältet. Ich habe Schnupfen und Fieber

i reszta jest już dobrze ?
JestemNudziara
JestemNudziara
  3 marca 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: i reszta jest już dobrze ?

Niestety nie.

Konto usunięte
Konto usunięte: Musisz zostać w domu by wyleczyć chorobę

Du musst zu Hause bleiben um gesund zu werden.

Konto usunięte
Konto usunięte: Leki znajdują w górnej półce w kuchni

Die Medikamente befinden sich in der Küche auf dem oberen Regal.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.