ShinyStern
ShinyStern
  26 lutego 2009 (pierwszy post)

witam! mam problem.. mam napisac rozprawke "czy zycie jest wyscigiem"
ale zupelnie nie wiem jakimi moge podeprzec sie lekturami badz filmami oprócz Szklanego kosza Sylwi Plath a to za malo;/
moze cos doradzicie??

z gory dzieki:)

AaStRuMm
AaStRuMm
  26 lutego 2009

a to koniecznie muszą byc lektury?

ShinyStern
ShinyStern
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a to koniecznie muszą byc lektury?

nie koniecznie:)
AaStRuMm
AaStRuMm
  26 lutego 2009

mogłabym Ci pomóc ale jeżeli by to były książki które nie opowiadają o całym życiu tylko jakichś wydarzeniach, momętach wyrwanych z życia

ShinyStern
ShinyStern
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mogłabym Ci pomóc ale jeżeli by to były książki które nie opowiadają o całym życiu tylko jakichś wydarzeniach, momętach wyrwanych z życia

wszystko sie przyda, bo ja nie wiem wgl co napisac;/
Klaudia270
Klaudia270
  26 lutego 2009

daj film;p

AaStRuMm
AaStRuMm
  26 lutego 2009

Zacznij od postawienia tezy i czy zgadzasz się z nią, a później szujak argumentów za swoją racją

ShinyStern
ShinyStern
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: daj film;p

jaki? .. ;)
AaStRuMm
AaStRuMm
  26 lutego 2009

Film " Winda" ostatnio oglądałam tyllo nie wiem czy nada się na przykład

ShinyStern
ShinyStern
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zacznij od postawienia tezy i czy zgadzasz się z nią, a później szujak argumentów za swoją racją

to juz mam, i zgadzam sie;) heh tylko problem czym to poprzec;/?
ShinyStern
ShinyStern
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Film " Winda"

musze poczytac recenzje
AaStRuMm
AaStRuMm
  26 lutego 2009

tylko niekóre są złe z tego co czytałam ;]

ShinyStern
ShinyStern
  26 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tylko niekóre są złe z tego co czytałam ;]

pokazesz link ktora dobra??
AaStRuMm
AaStRuMm
  26 lutego 2009

nie wiem czy to się na da, ale ja bym z tego napisała dobrą rozprawkę ;] do tego książka : "Czarny Zakon"

AaStRuMm
AaStRuMm
  26 lutego 2009

Claudia to młoda dziewczyna, która spieszy się do szpitala, by być przy swej umierającej babci. Tommy to zakochany chłopak, który chce jak najszybciej wyrwać narzeczoną z rąk agresywnego ojca pijaka. Karl to z pozoru stateczny mąż i ojciec, który musi dotrzeć do swojego mieszkania przed żoną i córką, które nie mogą odkryć jego przerażającej tajemnicy. Cała ta trójka ma ważny powód, by być gdzie indziej. Na razie jednak tkwią uwięzieni w windzie, która stanęła między piętrami opuszczonego budynku. Na szybki ratunek nie mają co liczyć, a wkrótce okaże się, że jeden z nich gotowy jest na wszystko, by wyrwać się z pułapki.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.