Briana9
Briana9
  14 lutego 2009 (pierwszy post)

Co myslicie o chodzeniu do jednej klasy,szkoly ze swoja druga polowka? jaka reakcja znajomych gdy sie dowiedzieli?
Moze jestescie z druga polowka i chodzicie razem do tej samej klasy,szkoly?
Jesli tak to jak tam jest?:P

Maaaartaa
Maaaartaa
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie o chodzeniu do jednej klasy,szkoly ze swoja druga polowka?

do jednej szkoły ok, ale nie do jednej klasy . :ninja:
Mortalkoro
Mortalkoro
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie o chodzeniu do jednej klasy,szkoly ze swoja druga polowka? jaka reakcja znajomych gdy sie dowiedzieli? Moze jestescie z druga polowka i chodzicie razem do tej samej klasy,szkoly? Jesli tak to jak tam jest?:P

jak dla mnie facet co chodzi z dziewczyną z klasy bądź ze szkoły to jest ostatnia klapa nie ma powodzenia i w ogóle jest jakiś cienki ja nigdy nie miałem dziewczyny ani z klasy ani ze szkoły...
cietdi
cietdi
  14 lutego 2009

widziałam ten temat na hyde. zdecyduj sie

Joasia91
Joasia91
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie o chodzeniu do jednej klasy,szkoly ze swoja druga polowka? jaka reakcja znajomych gdy sie dowiedzieli?

Znajomi to mało ważne, w końcu to moja sprawa. Ale do klasy bym nie chciala chodzić ze swoją drugą połówką.
TakeTheSunAway
Posty: 3033 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
TakeTheSunAway
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie o chodzeniu do jednej klasy,szkoly ze swoja druga polowka?

Miałam swoją drugą połówkę w klasie.
Z jednej strony było wspaniale - widywaliśmy się codziennie, kończyliśmy zajęcia o podobnych godzinach, spędzaliśmy ze sobą naprawdę mnóstwo czasu. Oprócz tego mieliśmy mnóstwo tematów do rozmowy, ze względu na wspólnych nauczycieli, znajomych.
Problem pojawił się, gdy przestaliśmy być ze sobą. Wtedy nie mieliśmy zbyt dużej ochoty przebywać ze sobą za często, a będąc w jednej klasie nie jest to możliwe.
Na szczęście szybko wróciło wszystko do w miarę dobrych kontaktów i teraz codzienne przebywanie z sobą nie jest męką. ;)
Wszystko ma swoje plusy i minusy. :)
andzialbn
andzialbn
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze jestescie z druga polowka i chodzicie razem do tej samej klasy,szkoly?

ja jestem z chłopakiem, który chodzi ze mną do szkoły.

Konto usunięte
Konto usunięte: Jesli tak to jak tam jest?:P

jest wspaniale :)

Joasia91
Joasia91: Znajomi to mało ważne, w końcu to moja sprawa.

dokładnie.

Konto usunięte
Konto usunięte: jak dla mnie facet co chodzi z dziewczyną z klasy bądź ze szkoły to jest ostatnia klapa nie ma powodzenia i w ogóle jest jakiś cienki

nie prawda :and:
denatka
denatka
  14 lutego 2009

Mam w klasie dwie pary.

MmNIEZAPOMINAJKAmM
MmNIEZAPOMINAJKAmM
  14 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Moze jestescie z druga polowka i chodzicie razem do tej samej klasy,szkoly? Jesli tak to jak tam jest?:P

ja z moim Kamisiem :D chodze do jednej szkoly jest super:D a tak w ogóle to nie mozna przeginac z jakims przytulaniem w szkole.....na pewno nie:)
Rationalist
Rationalist
  15 lutego 2009

Jeśli druga osoba jest dla Ciebie ważna, to reakcja znajomych i to czy chodzisz z nim do jednej szkoły, klasy nie powinno mieć znaczenia.

sky
sky
  15 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Co myslicie o chodzeniu do jednej klasy,szkoly ze swoja druga polowka? jaka reakcja znajomych gdy sie dowiedzieli? Moze jestescie z druga polowka i chodzicie razem do tej samej klasy,szkoly? Jesli tak to jak tam jest?:P

u mnie w klasie jest taka para.
dzięki tej dziewczynie, chłopak jest ekstra, a w klasie wszyscy im zazdroszczą;) bo mają czego. :)
myślę,że to jest fajne. tylko jest gorzej, po rozstaniu. trudniej zapomnieć, gdy on/ona jest obok.
shamaramorgan
shamaramorgan
  15 lutego 2009

w mojej klasie było kilka bar. w sumie nie było im chyba za dobrze. Każdy interesował się ich związkiem. Czy się całują w szkole, czy siedza ze soba itp.

Elmosiak
Posty: 20 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 41
Elmosiak
  15 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: do jednej szkoły ok, ale nie do jednej klasy .


Tak i potem kontrola 100% na nic sobie pozwolic nie mozna ? :D
A poza tym gdyby zerwali to glupio byloby widziec sie codziennie nie ? :D
smielaq89
smielaq89
  17 lutego 2009

Jeśli się nie całują w szkole, nie przeszkadzają innym na lekcji i po prostu sobie ze sobą są to problemu nie ma.

diler
diler
  17 lutego 2009

Moja dziewczyna chodzi do tej samej szkoły co ja :) Poznałem Ją na szkolnej wycieczce :P Jutro mijają nasze 2 miesiące.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.