Raaabiiit
Raaabiiit
  9 lutego 2009 (pierwszy post)

Joł :D Tak z nudów postanowiłem zapytać Was , drodzy 'fotkowicze'...Niedługo kończe gimnazjum i teraz tak myśle co sądzicie ... Liceum / Technikum / Zawodówka (profil kucharz xD) ? Sam myślałem nad tym kucharzem ale do końca nie wiem :p Dodam , że zależy mi na jakiejś szkole , gdzie nie ma dużo matmy xd (matma sux) :p.
Pozdrówka ;]:mrgreen:

Klaudia270
Klaudia270
  9 lutego 2009

technikum, ^^

EverybodyLies
EverybodyLies
  9 lutego 2009

Jeżeli mało matmy to chyba zawodówka ;D
w technikum jej dużo, i w liceum tak średniawo.
Nie zapominaj, że szkołę średnią będziesz kończył maturą z matematyki.

Miihihih
Miihihih
  9 lutego 2009
z tego co się orientuję to na kucharzu jest sporo biologii. ;>

a wszystko zależy od Twoich planow na przyszlosc, jesli nie sa zbyt ambitne tudziez nie wiesz co bedziesz robic - wybierz technikum .;>
Klaudia270
Klaudia270
  9 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jesli nie sa zbyt ambitne tudziez nie wiesz co bedziesz robic - wybierz technikum .;>


ja skonczyłam liceum, i jakbym mogła wybierać jeszcze raz poszłabym do technikum. Dlaczego sadzisz ze technikum nie jest ambitne? Mysle ze jest o wiele ambitniejsze niz liceum, bo oprocz matury masz zawód.. najlepsze rozwiazanie dla kogoś kto nie wie czy chce isc na studia czy potem do pracy ma takie jakby "dwa w jednym"
Raaabiiit
Raaabiiit
  9 lutego 2009
Mhm...z tym , że do nauki to ja nigdy skory nie byłem xD Wiec tak jakby i technikum i liceum taki 'lęk' wzbudza we mnie...A co do planów na przyszłość...miał być informatyk , ale jak usłyszałem ile tam dopiero jest matmy i wogóle to sie zniechęciłem :p :woot:
martucha08
martucha08
  9 lutego 2009

Mam znajomą w technikum i znajomego w zawodówce. Właśnie na kucharzu :P.
Wybierz technikum :cokolwiektojest:

Raaabiiit
Raaabiiit
  9 lutego 2009
A jak w technikum z nauką wygląda ? xd Dużo tego jest ? :p Nie wiem , nie wiem...jeżeli chodzi o naukę to raczej z tym ciężko bedzie , bo żaden ze mnie as .. A co do tego kucharza to wszyscy z moich znajomków polecają :o :skok3:
agoosiaaa
agoosiaaa
  9 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a wszystko zależy od Twoich planow na przyszlosc, jesli nie sa zbyt ambitne tudziez nie wiesz co bedziesz robic - wybierz technikum .;>

to raczej osoby idace do LO nie wiedza co robic.
idac do technikum bedziesz miec zawod, wiec musisz wiedziec dokladnie, kim chcesz byc.

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak w technikum z nauką wygląda ? xd Dużo tego jest ? :p Nie wiem , nie wiem...jeżeli chodzi o naukę to raczej z tym ciężko bedzie , bo żaden ze mnie as .. A co do tego kucharza to wszyscy z moich znajomków polecają :o

zawodowke wybierz, skoro nie chce ci sie uczyc.
shamaramorgan
shamaramorgan
  9 lutego 2009

co tydzień powstaje taki sam temat :ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: A jak w technikum z nauką wygląda ? xd Dużo tego jest ?

prócz zwykłych przedmiotów dochodzą także zawodowe oraz praktyki.
znajomy jest na profilu kucharza w technikum i nie narzeka. chociaż w sumie nie widzę róznicy pomiędzy technikum kucharz a zawodówką o profilu kucharz.
RexMundi
Posty: 68929 (po ~126 znaków)
Reputacja: -46 | BluzgometrTM: 13
RexMundi
  9 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Joł :D Tak z nudów postanowiłem zapytać Was , drodzy 'fotkowicze'...Niedługo kończe gimnazjum i teraz tak myśle co sądzicie ... Liceum / Technikum / Zawodówka (profil kucharz xD) ? Sam myślałem nad tym kucharzem ale do końca nie wiem :p Dodam , że zależy mi na jakiejś szkole , gdzie nie ma dużo matmy xd (matma sux) :p. Pozdrówka ;]

idź do takeij szkoły gdzie będziesz najlepiej czuł byś po miesiącu nie pytał jak można zmienić szkołę bo ta w której jestem jest ...

Konto usunięte
Konto usunięte: sux
...Ignorance is bliss...
Raaabiiit
Raaabiiit
  9 lutego 2009
Mhm...no dobra - wszystko już w miare wiem ;] W każdym razie dzięki za rady.Pozdro :) @Temat do zamknięcia.
IKnowWhatYouAre
IKnowWhatYouAre
  9 lutego 2009

Jeżeli mierzysz wysoko jesteś pewien na 100% ,że chcesz iśc na studia to najlepsze będzie Liceum Ogolnokształcące ;)
Zawodówka to dno.

WisniaoWroclove
WisniaoWroclove
  9 lutego 2009

nie polecam technikum ;) Męcze sie drugi rok.Matmy 4x w tyg. do tego 17 przedmiotów (w logistycznym). Zresztą nie ma łatwej szkoły średniej :ssh: zawodówka jest prosta jedynie (na zmiane szkoła -praktyki) aleee ... ja tam wole mieć maturę. ;p

deadlynightshade
Posty: 5933 (po ~49 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
deadlynightshade
  9 lutego 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A jak w technikum z nauką wygląda ? xd Dużo tego jest ? :p Nie wiem , nie wiem...jeżeli chodzi o naukę to raczej z tym ciężko bedzie , bo żaden ze mnie as .. A co do tego kucharza to wszyscy z moich znajomków polecają :o

ja mam w lo b.malo matmy i total luz bo na humanie jestem ^^
www.deadlynightshade69.fotka.pl

N!3 j3$t3M $ł!!!t gF!@$$tk0m $h3By mN!3ć S!up3R eXXtr@ 0p!$$!k tUt@j [!!!]

-_-'

mówię nie!

piszę poprawnie po polsku,gardzę poke i fejczurami.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.