Chez626
Chez626
  24 stycznia 2009 (pierwszy post)

Dzien dobry:ziober2:

Chcialabym zdawac maturę z filozofii :ziober2:
Wiecie może coś o niej ?
Na czym ona bedzie polegała itp.
Wujek google za bardzso mi nie pomógł :and:

Dziekuje za pomoc:* :piwo:

Carlsb
Carlsb
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na gg się ostatnio odezwałem, to nie mnie zlałaś


typowo babskie zachowanie ;] widać ma coś na sumieniu ;] i się boi;]
WueRZet
WueRZet
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: typowo babskie zachowanie ;] widać ma coś na sumieniu ;] i się boi;]

Niech się boi:ninja: Mam na Nią mnóstwo haków :mrgreen: :kv3:
Carlsb
Carlsb
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam na Nią mnóstwo haków


robi się ciekawie :D a mówiła że wszędzie jest incognito :D
Chez626
Chez626
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Na gg się ostatnio odezwałem, to nie mnie zlałaś

Jasne :DNie doszlo!
Tak samo jak odpisales na to,że jestem w Poznaniu :P!

Konto usunięte
Konto usunięte: zależy jak na to spojrzeć w końcu hóls jesteś;]

Ja spokojna dziewczyna :P Bez przesady :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak na mój pierwszy raz to dużo :D

^^To brzmi dwuznacznie:jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie ładnie kłamac oj nie ;]

Ja mam dziwne życie.Czasmi niektórzy mysla ,że kłamie :and: Ojj
nie nabijam już.O niee:and: :P

Konto usunięte
Konto usunięte: przez pierwszy 2 lata tak ;] imprezy życie studenckie luzy ;] ale potem priorytety są których człowiek nie może zrealizowac;]

Bez przesady :jezyk:Dasz rade:P!!

Konto usunięte
Konto usunięte: taaaak jest wyżej na mapie niż Warszawa ;] nie zaprzeczę;]

:bije: na glowe we Wszystkim Wawke ;d

Konto usunięte
Konto usunięte: socjologia moralności taki przedmiot że ani razu na nim nie byłem ;]

:szok2: o żes kunraaa ;p

Konto usunięte
Konto usunięte: Niech się boi Mam na Nią mnóstwo haków

nic nie masz;p
ja mam mnóstwooo:P!!!

Konto usunięte
Konto usunięte: robi się ciekawie :D a mówiła że wszędzie jest incognito :D

bojetsem wszedzie incognito;p!
Carlsb
Carlsb
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ^^To brzmi dwuznacznie


jak wszystko w tym temacie;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Ja mam dziwne życie.Czasmi niektórzy mysla ,że kłamie Ojj nie nabijam już.O niee :P


no dobra już wierzymy :D żeby nie było Ci smutno;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Bez przesady Dasz rade:P!!


nie mam wyboru ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: :bije: na glowe we Wszystkim Wawke ;d


Wawke może i bije,ale nie Warszawę;]

Konto usunięte
Konto usunięte: :szok2: o żes kunraaa ;p


ale i tak juz w plecy mam socjologię pracy ;]

socjologię polityki mam zaliczoną,patologie społeczne zaliczone, pijaństwo w Polsce w czasach saskich zaliczone, teraz "tylko" psychologia zarządzania, socjologia miasta i socjologia moralności;/ bleee
Chez626
Chez626
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak wszystko w tym temacie;]

^^zycie :P

Konto usunięte
Konto usunięte: no dobra już wierzymy :D żeby nie było Ci smutno;]

tylko temu ?:and: :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: nie mam wyboru ;]

...:D

Konto usunięte
Konto usunięte: Wawke może i bije,ale nie Warszawę;]

:bije:Niestety Warszawę :PPPPP

Konto usunięte
Konto usunięte: ale i tak juz w plecy mam socjologię pracy ;] socjologię polityki mam zaliczoną,patologie społeczne zaliczone, pijaństwo w Polsce w czasach saskich zaliczone, teraz "tylko" psychologia zarządzania, socjologia miasta i socjologia moralności;/ bleee

OMG:and::szok2:
ale to zamulaste ...
WueRZet
WueRZet
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jasne :DNie doszlo! Tak samo jak odpisales na to,że jestem w Poznaniu :P!

Wcale Cię nie było ^^ :ninja:
Bałaś się przyjechać ! xD

Konto usunięte
Konto usunięte: nic nie masz;p ja mam mnóstwooo:P!!!

A dupa tam, a nie mnóstwo :ninja:

Konto usunięte
Konto usunięte: robi się ciekawie :D a mówiła że wszędzie jest incognito :D

Do czasu :kv3:

@Carlsb:
Socjologia ? A myślałem, że to ja na najbardziej "emocjonującym" kierunku siedzę :ninja: ^^
Carlsb
Carlsb
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale to zamulaste ...


żebyś widziała ;/ jak ktoś ma problemy z zaśnięciem to daję do poczytania moje teksty którę muszę czytać na uczelni to wtedy usypia się po 2 linijkach hehe ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Socjologia ? A myślałem, że to ja na najbardziej "emocjonującym" kierunku siedzę ^^


ano socjologia ;] chyba nic innego nie potrafiłbym studiować ;] typowe lanie wody ;] na każdym przedmiocie można pisac to samo , tylko innymi słowami i wrzucać zwroty danego przedmiotu ;]

chociaż w tym roku mamy taki program komputerowy SPSS, w którym robi się ankiety, zlicza odpowiedzi , robi statystyki, raporty, no całe badania to powiem szczerze że trochę roboty jest ;] dobrze że koleś ma świadomość że my humaniści i z komputerami i matmą to my na bakier jesteśmy hehe tłumaczy nam jak debilom w przedszkolu, ale efekty są i kumamy ;]ale reszta zajęć to zamuł jakich mało ;]

a Ty WueRZet Historia z tego co kojarzyłem po wpisach?

Amanda to chce filozofie studiować :D to dopiero musi być zamulony kierunek ;]
WueRZet
WueRZet
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: chociaż w tym roku mamy taki program komputerowy SPSS, w którym robi się ankiety, zlicza odpowiedzi , robi statystyki, raporty, no całe badania to powiem szczerze że trochę roboty jest ;] dobrze że koleś ma świadomość że my humaniści i z komputerami i matmą to my na bakier jesteśmy hehe tłumaczy nam jak debilom w przedszkolu, ale efekty są i kumamy ;]ale reszta zajęć to zamuł jakich mało ;]

U mnie na I roku, kiedy miałem coś podobnego do Informatyki, na pytanie magistra "W jakiej formie chcecie zaliczenie" usłyszał tylko "A ile książek mamy przeczytać?" :crylol: I już wiedział, że wśród historyków nowoczesność nie ma racji bytu :P

Konto usunięte
Konto usunięte: a Ty WueRZet Historia z tego co kojarzyłem po wpisach?

Historia :tak: Specjalność - archiwistyka :mrgreen: Nudne, dziwne, trudne, ale kurde ktoś musi się tego podjąć :lol2:
Chociaż genialną sprawą jest odkrywanie, że przez ponad 10 lat nauki w podstawówkach, gimnazjach, LO tak naprawdę uczyli mnie bredni, wręcz rzeczy sprzecznych z historią :crylol:

Konto usunięte
Konto usunięte: to dopiero musi być zamulony kierunek ;]

Na przykładzie Poznania mogę powiedzieć, że zaoczna filozofia kosztuje bodaj 1100 zł za semestr (jak ogólnie większość kosztuje z 3000 zł :ninja:). Ale znam parę osób...ciężkie głowy mają :ninja:
Carlsb
Carlsb
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Specjalność - archiwistyka


eee to nie jest zła specjalność ;] praca jest i kasa też ;] przynajmniej jak przeglądałem oferty pracy w necie;]

moja specjalność to : Socjologia zarządzania i rozwoju lokalnego ;]

ale i tak podyplomowe będzie trzeba trzasnąć ...
WueRZet
WueRZet
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: eee to nie jest zła specjalność ;] praca jest i kasa też ;] przynajmniej jak przeglądałem oferty pracy w necie;]

To zależy. Bo jeśli wpadnę pod skrzydła jakiejś państwowej placówki, to jestem głęboko w czarnej de :P Ale u prywaciarza można mieć pieniądz z tego. Tylko warsztat...nudny i skomplikowany :and:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale i tak podyplomowe będzie trzeba trzasnąć ...

Jak dobrze wnioskuje w tym roku licencjat nie ? ^^ Jak u Ciebie to wygląda ?
Carlsb
Carlsb
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To zależy. Bo jeśli wpadnę pod skrzydła jakiejś państwowej placówki, to jestem głęboko w czarnej de :P Ale u prywaciarza można mieć pieniądz z tego. Tylko warsztat...nudny i skomplikowany


przecież historycy to pasjonaci ;] hehe niestety , mam podobny problem,jeżeli chodzi o kasę;/ teraz dobra kasa to tylko ścisłe umysły,specjaliści wyższego szczebla , matma, komputery, managery ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak dobrze wnioskuje w tym roku licencjat nie ? ^^ Jak u Ciebie to wygląda ?


no ja mam jednolite magisterskie i jestem właśnie na IV roku, wiec licencjat mnie nie obejmował ;] a podyplomowe sobie zrobie po zrobieniu mgr, żeby były jakaś konkretna specjalizacja...coś z zarządzania,jakiś HR .. do tego języki,więc cięzko będzie...

a Ty teraz też IV rok tak? też jednolite?
Chez626
Chez626
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wcale Cię nie było ^^ Bałaś się przyjechać ! xD

A i niech Ci będzie :P
i tak powinnienes odpisac!!!!!!!!!!!!!!
(i tak ja wiem lepiej :P)

Konto usunięte
Konto usunięte: A dupa tam, a nie mnóstwo

:crazysex: ^^ kmwtw :lol2: :jezyk2:

Konto usunięte
Konto usunięte: Do czasu

always and forever :D

Konto usunięte
Konto usunięte: żebyś widziała ;/ jak ktoś ma problemy z zaśnięciem to daję do poczytania moje teksty którę muszę czytać na uczelni to wtedy usypia się po 2 linijkach hehe ;]

dawaj te linijki :lol2:
Nie moge spac ostatnio jakos ;/ :P

Konto usunięte
Konto usunięte: Amanda to chce filozofie studiować :D to dopiero musi być zamulony kierunek ;]

Zajebisty ;d jak dla mnbei w sam raz ;P!

Konto usunięte
Konto usunięte: Na przykładzie Poznania mogę powiedzieć, że zaoczna filozofia kosztuje bodaj 1100 zł za semestr (jak ogólnie większość kosztuje z 3000 zł ). Ale znam parę osób...ciężkie głowy mają

:bije: wiesz co xD!!!!!!!!
hahahah
Nie obrzydzaj mnie do tego xP!

\
Carlsb
Carlsb
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zajebisty ;d jak dla mnbei w sam raz ;P!


Konto usunięte
Konto usunięte: Nie obrzydzaj mnie do tego xP!


ale WueRZet ma rację ;] u mnie jest podobnie jeżeli chodzi o filozofów ;] same ewenementy ;] taaaaaaakie chłopaki;]
Chez626
Chez626
  28 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale WueRZet ma rację ;] u mnie jest podobnie jeżeli chodzi o filozofów ;] same ewenementy ;] taaaaaaakie chłopaki;]

xd :and: :and: aż tak źle ?
na politologii lepiej ? :woot:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.