JaJokrksolo
JaJokrksolo
  19 stycznia 2009 (pierwszy post)
Witam Jak już co raz więcej ludzi twierdzi że co raz Młodsze osoby sięgają po dragi, jak sądzicie co lub kto jest przyczyną takich zachowań
AvengedLove
AvengedLove
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Jak już co raz więcej ludzi twierdzi że co raz Młodsze osoby sięgają po dragi, jak sądzicie co lub kto jest przyczyną takich zachowań


Chcą być "dżezi".
Deathbreaker
Deathbreaker
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Jak już co raz więcej ludzi twierdzi że co raz Młodsze osoby sięgają po dragi, jak sądzicie co lub kto jest przyczyną takich zachowań

Jakie dragi masz na myśli?
xxKamilusia18xx
xxKamilusia18xx
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Jak już co raz więcej ludzi twierdzi że co raz Młodsze osoby sięgają po dragi, jak sądzicie co lub kto jest przyczyną takich zachowań

nie wiem narkotyki w moim otoczeniu nie są powszechnie "stosowane".
smencik
smencik
  19 stycznia 2009

Ja przez cala swoja edukacje nie mialem w szkole kontaktu z twardymi narkotykami :ziew: Moze przez to, ze nie chcialem go z nimi miec :jezyk2:

DominisssQa93
DominisssQa93
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

*szpan
*chęć spróbowania czegoś nowego
*łatwość dostępu
vxXxMadziaxXxv
vxXxMadziaxXxv
  19 stycznia 2009

Media robią aferę z tego jak 18-latek zapali sobie Maryśke. Ot cała filozofia. Inni usłyszą i robią jeszcze większy dym. :ziew:

baskas4
baskas4
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Media robią aferę z tego jak 18-latek zapali sobie Maryśke. Ot cała filozofia. Inni usłyszą i robią jeszcze większy dym.

z czasem po marihuanę sięgają coraz młodsi.

prawda jest taka, że w każdej szkole będą osoby zajmujące się lub mające mniejszy lub większy kontakt z narkotykami. Wystarczy tylko dobrze się rozejrzeć.
Ci którzy będą chcieli wpaść w takie towarzystwo wpadną, ci mądrzejsi po prostu nie spróbują.
cepa90
cepa90
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Jak już co raz więcej ludzi twierdzi że co raz Młodsze osoby sięgają po dragi, jak sądzicie co lub kto jest przyczyną takich zachowań


Bo chcą byc lepsze :/ .... Zresztą i tak bedą cpac i tak czy siak. A ten program Nakrotyki w Polskich szkołach to brednie.

:and:
ShelbyGT500Michal
Posty: 14549 (po ~145 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 76
ShelbyGT500Michal
  19 stycznia 2009

nigdy nie widziałem żadnego narkotyku w szkole :ninja:
nikt nie jest takim debilem, żeby przynosić :zonk:

Ja tu zrobię Meksyk.

vxXxMadziaxXxv
vxXxMadziaxXxv
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z czasem po marihuanę sięgają coraz młodsi.

Po alko i fajki też. A nikt o to się nie czepia ;)
baskas4
baskas4
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Po alko i fajki też. A nikt o to się nie czepia ;)

lepiej udawać, że nie ma problemu.
Deathbreaker
Deathbreaker
  19 stycznia 2009

Bo go nie ma - przynajmniej w polskich szkołach... Kto nie chce brać nie bierze , nikt nikogo nie zmusza. Z twardymi narkotykami w szkole się nie spotkałem , z marihuaną można powiedzieć że tak.

FourthHorsemen
FourthHorsemen
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak sądzicie co lub kto jest przyczyną takich zachowań

ciekawość, efekt zakazanego owocu
agoosiaaa
agoosiaaa
  19 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak sądzicie co lub kto jest przyczyną takich zachowań

debilizm.
zeby bylo jasne - jak dla mnie, to niech sobie biora co chca (nie powiem ze ja jestem swieta), ale zadny inteligentny albo chociaz polinteligentny osobnik nie przynosci dragow do szkoly.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.