ToTylKoByLoSnEm
ToTylKoByLoSnEm
  15 stycznia 2009 (pierwszy post)
Jak Tam Testy próbne ? ;) Dobrze poszły ? [color=violet]uwazacie ze były łatwe ? ;) Proszę się wypowiadać na temat ;) dziękuje bardzo :piwo:
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  15 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego?;D

bo nauczycielka kazała nam pisać w brudnopisie, jeśli się komuś nie zmieściło :woot: :zonk:
a jakby to sprawdzał ktoś z zewnątrz to nie zagląda przecież do brudnopisu :]

aaa i w otwartych z mat-przy strasznie namazałam... ;]

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

MadeInHollywood
MadeInHollywood
  15 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bo nauczycielka kazała nam pisać w brudnopisie, jeśli się komuś nie zmieściło a jakby to sprawdzał ktoś z zewnątrz to nie zagląda przecież do brudnopisu :]

jeśli na teście takim prawidziwym napiszesz, że dalsza częsc wypracowania jest w brudnopisie to tez zaliczą ;)
EjChodzTuMisiu
EjChodzTuMisiu
  15 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli na teście takim prawidziwym napiszesz, że dalsza częsc wypracowania jest w brudnopisie to tez zaliczą ;)

nie prawda. tam bylo wyraźnie napisane w nawiasie, że brudnopis nie jest sprawdzany.
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  15 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeśli na teście takim prawidziwym napiszesz, że dalsza częsc wypracowania jest w brudnopisie to tez zaliczą ;)


Konto usunięte
Konto usunięte: nie prawda. tam bylo wyraźnie napisane w nawiasie, że brudnopis nie jest sprawdzany.


zobaczymy czy teraz zaliczą :) a jak nie, to będę miała nauczkę, żeby tam nie pisać :P

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

EjChodzTuMisiu
EjChodzTuMisiu
  15 stycznia 2009
aga1012
aga1012: zobaczymy czy teraz zaliczą :) a jak nie, to będę miała nauczkę, żeby tam nie pisać :P

jeszcze zależy czy sprawdzają nasi nauczyciele czy jakaś tam komisja.. jak nasi to zrobią nam dobrze i sprawdzą. a jak komisja to maja w du.pie, że nam miejsca nie starczylo.
Dagmaraa016
Dagmaraa016
  15 stycznia 2009
a ma może ktoś odpowiedzi z wczorajszego humana?
sobolesia14
sobolesia14
  15 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ma może ktoś odpowiedzi z wczorajszego humana?

www.gazetaedukacja.pl
aga1012
Posty: 231 (po ~119 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 25
aga1012
  15 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jeszcze zależy czy sprawdzają nasi nauczyciele czy jakaś tam komisja.. jak nasi to zrobią nam dobrze i sprawdzą. a jak komisja to maja w du.pie, że nam miejsca nie starczylo.


bo trzeba dokładnie instrukcje czytac.. mają wytłumaczenie :]

Konto usunięte
Konto usunięte: a ma może ktoś odpowiedzi z wczorajszego humana?

są juz na stronie www.gazetaedukacja.pl

Nie staraj sie zrozumieć wszystkiego,bo wszystko stanie się niezrozumiałe...

Dorqa
Dorqa
  15 stycznia 2009

Polski poszedl mi kiepski prze mit :D niby napisalam ale sie okazuje ze zle
a dzisiaj ???
SAMA BIOLOGIA I CHEMIA!! a z matmy... moze byc...

baskas4
baskas4
  15 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak Tam Testy próbne ? ;) Dobrze poszły ?

zajebiście 94/100
XxTHomAseKxX69
XxTHomAseKxX69
  15 stycznia 2009

ha ja juz mialem testy wysztskie w pazdzierniku PROBNE :P

x5xBlAcKxAnGeLx5x
x5xBlAcKxAnGeLx5x
  15 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: z operonu.

operon 'usypia'...nie licz na nic łatwiejszego...
bree92
bree92
  15 stycznia 2009

jak się jest tępym i się nie uczy przez 3 lata, przeznaczone na naukę w gimnazjum, to nie dziwić się, że poszło tak źle.

Dorqa
Dorqa
  15 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak się jest tępym i się nie uczy przez 3 lata, przeznaczone na naukę w gimnazjum, to nie dziwić się, że poszło tak źle.

Taa? nie jestem uczniem piątkowym tylko bardziej czworkowym, ucze sie raczej, w klasie mam lepszych od siebie a i tak poszlo nam zle...wiec chyba to nie jest tylko kwestia nie-uczenia sie
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  15 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak się jest tępym i się nie uczy przez 3 lata, przeznaczone na naukę w gimnazjum, to nie dziwić się, że poszło tak źle.

wczoraj to samo im tłumaczyłam. :rotfl:
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.