XLukrowanYguzikX
XLukrowanYguzikX
  14 stycznia 2009 (pierwszy post)

Elo.
I jak wam poszło?
Jakie macie zdanie na temat tego testu?

Ja myśle, że nie było źle . ;)

WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mówię tu o WychowanejPrzezRaap

o jakże mi ulżyło:):)

btw. nie przejmuj się ludzmi,którzy tłumaczą słynną sentencję na :czytam więc jestem :lol:
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: to jak? już nabijecie mnie na pal? Człowiek uczy się na błędach, nieprawdaż?

Przestan poprawiac innych jak samej Tobie zdarzaja sie wpadki gramatyczne
MisiaV
MisiaV
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: dokładnie ^^ to samo chciałam napisać, z ust mi to wyjęłaś.

:ziober2:
najśmieszniejsze jest to ze co chwilę zauwazam ze ona przeczy sama sobie ;D
Holigula
Holigula
  14 stycznia 2009
Madziunia
Madziunia: Powiedziała, że to nie jest żadna forma wypowiedzi i coś takiego powinno być w podstawówce... :\


To sie cieszyć powinnaś, że dostałaś do napoisania temat, dla podstawówki!!
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: btw. nie przejmuj się ludzmi,którzy tłumaczą słynną sentencję na :czytam więc jestem

ano ^^

Konto usunięte
Konto usunięte: Przestan poprawiac innych jak samej Tobie zdarzaja sie wpadki gramatyczne

doprawdy? wyssałaś to z palca, czy z czegoś innego? :mrgreen:
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
MisiaV
MisiaV
  14 stycznia 2009
Dorqa
Dorqa: tatarata! co z tego ze próbny jak my mamy z tego oceny? :D i to na czarwono ;p

ojejku
Dorqa
Dorqa
  14 stycznia 2009
Madziunia
Madziunia: owiedziała, że to nie jest żadna forma wypowiedzi i coś takiego powinno być w podstawówce... :\

w gimie mit moze byc
ale badzmy pewni ze na egzaminie wlasciwym nie bedzi mitu :d
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  14 stycznia 2009
MisiaV
MisiaV: najśmieszniejsze jest to ze co chwilę zauwazam ze ona przeczy sama sobie ;D

Szczególnie w kwestii stresowania się, raz uważa,że to nieodłączny element tego egzaminu,później,że przy próbnym to sienie ma czym stresować :ninja:
MisiaV
MisiaV
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ona reprezentuje normalne,wyedukowane społeczeństwo a nie niedouczone dzieci.

aż się zawstydziłam :ninja:
WychowanaPrzezRaap
WychowanaPrzezRaap
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wyssałaś to z palca, czy z czegoś innego?

Z pipki :w00t:
Madziunia
Madziunia
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To sie cieszyć powinnaś, że dostałaś do napoisania temat, dla podstawówki!!

Jakoś bardziej wolałabym rozprawkę...
MadeInHollywood
MadeInHollywood
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: śmiać mi sie chce z Ciebie :D przecież Ty przed ustną maturą to zemdlejesz ze stresu ;D ale nie wiem czym mozna się "stresować " na pisemnych :] zdawałam 4 matury i na zadnym sie nie stresowałam. ustny owszem, ale pisemny?

śmiać to możesz sobie ze swoich koleżanek nie ze mnie, pani wyedukowana idz do pracy a nie bawisz sie w siedzenie na forum fotki w temacie ktory Ciebie nie dotyczy
Clyde
Posty: 23911 (po ~63 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Clyde
  14 stycznia 2009
MisiaV
MisiaV: najśmieszniejsze jest to ze co chwilę zauwazam ze ona przeczy sama sobie ;D

to jest syndrom cnotki niewydymki. Najmądrzejsza we wszystkim, trochę samokrytyki.
Mam sczerniałą duszę. Bo czym bez Ciebie jest lato wspaniałe? Gdy Ciebie nie ma nawet ptaki milkną.
Marilyn Manson and Hey Fan ♥
Madziunia
Madziunia
  14 stycznia 2009
Dorqa
Dorqa: ale badzmy pewni ze na egzaminie wlasciwym nie bedzi mitu :d

No raczej nie powinno być.
MisiaV
MisiaV
  14 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Normalne wyedukowane spoleczenstwo nie ocena ludzi po kilku słowach napisanych na smiesznym forum

ja nie oceniam "ludzi" ale ich wypowiedzi :ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.