HeavyTone
HeavyTone
  10 stycznia 2009 (pierwszy post)

Witam :crylol:

Wiecie juz na jaki profil chcecie isc do liecum..?

Ja mam kompletny dylemat.. W przyszłości chcialabym byc advokatem, architektem lub księgową... I na jaki profil musze sie udac na poszczegolny zawod..? I ktory zawod uwazacie za lepszy.. ?

HeavyTone
HeavyTone
  10 stycznia 2009

Znaczy sie domyslam iz prawny to humanistyczny profil, a te dwa inne to ekonomiczny..!ale nie ma bardziej szczegolowych profili..? :P

Pluum93
Pluum93
  10 stycznia 2009

Ja ide do profilu bilogiczno-chemicznego ^^
Chce byc kosmetyczka :P :D

NatalCia7412
NatalCia7412
  10 stycznia 2009

jestem na profilu humanistycznym.:ziew:

Konto usunięte
Konto usunięte: iz prawny to humanistyczny profil


niekoniecznie, są też profile typowo prawnicze.

Konto usunięte
Konto usunięte: architektem


do tego kierunku też są specjalne profile, ale w technikach.
Mathews91
Mathews91
  10 stycznia 2009

Zawsze chciałem tam iść, w głowie jednak mi nie daty, z tegoż właśnie powodu raczej stroniłem od owego profilu. Poszedłem do technikum, czego teraz co najmniej lekko żałuję. Moim zdaniem osoby czy też młodzież, zwał jak chciał, w trzeciej klasie gimnazjum jeszcze nie myślą o przyszłości racjonalnie a raczej kierowane są znajomościami; przyjaciółmi, namową rodziców czy jeszcze innymi, czynnikami epizodycznymi. Bezsens polskiej polityki.

i33iiiiiiiee
i33iiiiiiiee
  10 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecie juz na jaki profil chcecie isc do liecum..?

niestety nie ;// przegladalam wiele ,ale szczerze powiedziawszy ,zawsze mi jakis przedmiot nie pasuje. i to taki ktory jest moim najslabszym ;//.
UkolyszMnieDoSnu
UkolyszMnieDoSnu
  10 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Wiecie juz na jaki profil chcecie isc do liecum..?

jestem na profilu informatyczno-językowym, a w przyszłości chcę studiować turystykę i rekreację, więc jedno z drugim się nie pokrywa ; ) .
bree92
bree92
  10 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: advokatem

alkohol takowy jest.

Jestem na profilu pro-prawniczym.
Wszystko zależy od tego, jakie są Twoje ulubione przedmioty. Na tej podstawię radzę Ci wybierać profil. Bo to, ze wybierzesz profil prawniczy, nie czyni Cię prawnikiem.
HeavyTone
HeavyTone
  10 stycznia 2009

no wlasnie niby lubie historie i Wos, gorzej z polskim.. :|
ale podobno zeby isc na advokata trzeba miec kogos w rodzinie...
bo inaczej bardzo ciezko ejst sie dostac na praktyki..
ogolnie to prawda..?

bree92
bree92
  10 stycznia 2009

Jeśli chcesz być prawnikiem, a co za tym idzie, studiować prawo, musisz być inteligentna, a to już nie mnie oceniać.
polski Ci jest średnio potrzebny, już bardziej angielski.

Rosiczka00
Rosiczka00
  10 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: W przyszłości chcialabym byc advokatem, architektem lub księgową... I na jaki profil musze sie udac na poszczegolny zawod..? I

proponuję na maturze zdawać matematykę i historię i drogę na te 3 kierunki w zależności od wyników matury masz otwartą.

:]
HeavyTone
HeavyTone
  10 stycznia 2009

a jak Ty, jelsi mozna zapytac, masz prawnika w rodzinie...?
Czy po prostu ryzykujesz lub nie wierzysz w to, ze trudno jest sie dostac..

HeavyTone
HeavyTone
  10 stycznia 2009

a no w sumie nizly pomysl.. :) chyba bede musiala z takiej opcji skorzystac.. :)

Dziękuje ;*

DominisssQa93
DominisssQa93
  10 stycznia 2009

Ja we wrześniu oczywiście do LO. Chce iść z kumpelą i raczej do humana ;D

Rosiczka00
Rosiczka00
  10 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a no w sumie nizly pomysl.. :) chyba bede musiala z takiej opcji skorzystac.. :) Dziękuje ;*

pamiętaj, że zawsze możesz mieć wybór.
ja byłam na profilu humanistycznym w LO, a obecnie jestem na studiach technicznych.
więc to, że będziesz na profilu human lub ścisłym wcale nie oznacza, że nie będziesz mogła zdawać na maturze przykładowo rozszerzonej historii lub matematyki. lub obu naraz :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.