bartomiej102
bartomiej102
  6 stycznia 2009 (pierwszy post)

Może ktoś wie kiedy będą wyniki egzaminów próbnych klas III gimnazjum?? Były one pisane ok 21 października... i dotąd nie ma wyników... to moim zdaniem lekka przesada... a w dodatku nauczyciele ani dyrektor szkoły nic nie wie...

FeelMusicalPower
FeelMusicalPower
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Może ktoś wie kiedy będą wyniki egzaminów próbnych klas III gimnazjum?? Były one pisane ok 21 października... i dotąd nie ma wyników... to moim zdaniem lekka przesada... a w dodatku nauczyciele ani dyrektor szkoły nic nie wie...


Próbne w październiku? Ja mam coś 14,15,16 styczeń..
juri1616
juri1616
  6 stycznia 2009

no bez kitu w pazdzierniku to ja mialem z obcego próbny xD ale wyniki byly gdzies po tygodniu ... próbne sa w styczniu

FeelMusicalPower
FeelMusicalPower
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: no bez kitu w pazdzierniku to ja mialem z obcego próbny xD ale wyniki byly gdzies po tygodniu ... próbne sa w styczniu


Noo ja też z angola tak miałam ale to był próbny próbnego tak jakby :P Bo teraz dopiero jest próbny :P
innocent0kiss
innocent0kiss
  6 stycznia 2009

No 21 był próbny z angielskiego ;p
ale to kiedy są wyniki zależy od szkoły znaczy od nauczycieli...
Ja wyniki miałam tydzień po, a Twoim nauczycielom najwyraźniej nie chce się sprawdzać ; p

xDxOxLxExKxVip
xDxOxLxExKxVip
  6 stycznia 2009

ja mam co miesiac i juz hehehe :d i w dodatku oceny z tego dostajemy :((

innocent0kiss
innocent0kiss
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam co miesiac i juz hehehe :d i w dodatku oceny z tego dostajemy :((

współczuję Ci ;D
ja bym się chyba zabiła jakbym miała co miesiąc xD
FeelMusicalPower
FeelMusicalPower
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam co miesiac i juz hehehe :d i w dodatku oceny z tego dostajemy :((


Ahaa. Ja musiałam chyba przez ileś tyg zostawać na zajecie z maty i nam babka dawała testy i mielismy sobie rozwiązywać a teraz jakoś chyba będę mieć z polskiego ale Pani nie przypomina bo pewnie sama zapomniała ale cóż.. A tak straszyła, że będzie z tego oceny wystawiać..
innocent0kiss
innocent0kiss
  6 stycznia 2009

U nas będą brać pod uwagę przy wystawianiu ocen ;//

FeelMusicalPower
FeelMusicalPower
  6 stycznia 2009
Aha nieźle.. U nas dyra powiedziała, że jak jakiś nauczyciel będzie nam wystawiał oceny z egzaminu to mamy jej to zgłosić bo nie można wystawiać ocen z egzaminu.. Przynajmniej w mojej szkole tak jest.
bartomiej102
bartomiej102
  6 stycznia 2009

Nam tez gadali ze punkty z egzaminu będą brane pod uwagę, ale wyników nie ma to złych ocen nie będzie... bo nam dali ten najtrudniejszy test który był... ale on był znowu tańszy to połowę...

FeelMusicalPower
FeelMusicalPower
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Nam tez gadali ze punkty z egzaminu będą brane pod uwagę, ale wyników nie ma to złych ocen nie będzie... bo nam dali ten najtrudniejszy test który był... ale on był znowu tańszy to połowę...


Mi się wydaje, że wam zrobili tylko tak żebyście sobie powtórzyli czy coś.. Bo to nie mógł być próbny egzamin :P
innocent0kiss
innocent0kiss
  6 stycznia 2009

Przecież cała Polska miała próbny 21 października z języka ang. ;p

FeelMusicalPower
FeelMusicalPower
  6 stycznia 2009
No z języków tak ale nie z reszty :P
innocent0kiss
innocent0kiss
  6 stycznia 2009

z reszty to jak sobie szkoła ustali
ja miałam 1, 2 grudnia; /

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.