OlekOcw
OlekOcw
  6 stycznia 2009 (pierwszy post)

Słuchajcie mam takie pytanie...pani dyrketor nam ogłosiła, że musimy za te matury zapłacić 10 zyły...czy u was(innych szkołach/miastach) też wniesiono taką opłate :zonk: ?

lolipopHs
lolipopHs
  6 stycznia 2009

hhmmm ..pierwszy raz slysze...od kiedy sie placi za matury? :zonk:
My mamy za darmo:)

OlekOcw
OlekOcw
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: hhmmm ..pierwszy raz slysze...od kiedy sie placi za matury? My mamy za darmo:)

No więc właśnie daltego mnie to ciekawi...:zonk:
OlekOcw
OlekOcw
  6 stycznia 2009

tfuu....dziwi:zonk:

Yookaroll
Yookaroll
  6 stycznia 2009

Hehe szkoła chce na was zarobić... Ale tak nie można, matury z tego co wiem podlegają pod Centralna Komisję Egzaminacyjną, która sponsorowana jest ze skarbu państwa, więc szkoła nic za to nie płaci... Więc dlaczego niby uczniowie mieli by uiszczać takowe opłaty? Takie cos to tylko do UWAGI na TVNie :P

OlekOcw
OlekOcw
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Takie cos to tylko do UWAGI na TVNie :P

Może nagram cos jutro telefonem xD

Konto usunięte
Konto usunięte: Hehe szkoła chce na was zarobić

Jak pani dyrektor potrzbuje $ na szkołe to przecież może powiedzieć...wszyscy by pomogli...

Konto usunięte
Konto usunięte: matury z tego co wiem podlegają pod Centralna Komisję Egzaminacyjną, która sponsorowana jest ze skarbu państwa, więc szkoła nic za to nie płaci...

Też mi się tak wydaję...
Nivriti
Nivriti
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Słuchajcie mam takie pytanie...pani dyrketor nam ogłosiła, że musimy za te matury zapłacić 10 zyły...czy u was(innych szkołach/miastach) też wniesiono taką opłate ?

Z tego co slyszalam te matury sa platne. Tyle, ze w niektorych szkolach placi za nie dyrekcja, a w innych uczniowie:)
baskas4
baskas4
  6 stycznia 2009

może chodzi o matury próbne?

OlekOcw
OlekOcw
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: może chodzi o matury próbne?

Czy ty siebie słyszysz ?
baskas4
baskas4
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy ty siebie słyszysz ?


Konto usunięte
Konto usunięte: Matura Próbna 2009

ach :d
pewne matury są raczej płatne (wiem że w mojej szkole uczniowie za jakieś płacili, ale raczej próbne próbnych)
VLG
VLG
  6 stycznia 2009
U mnie rok temu tak bylo ze pierwsza byla za free bo byl na to sponsor ze wydrukowal arkusze i pislismy z polskiego jezyka nowzytnego i dodatkowego a z druga probna to tak bylo ze nie mialo jej byc bo nie bylo na to funduszy ale wkocu sie odbyla z dodatkowego przedmiotu bo ktos mial znajomosci w drukarni i wkoncu tak wyszlo ze nie placilismy :)
thomas893
thomas893
  6 stycznia 2009

u mnie babka od polskiego mówiła, że te matury są darmowe... te co były w grudniu, czy tam kiedyś z Operonu były płatne i dlatego nie były robione we wszystkich szkołach, tylko w tych, co miały na to kasę ;]

Lckowy
Posty: 1968 (po ~93 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Lckowy
  6 stycznia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

10zł u mnie tyż ;x
nam tłumaczlyli, że szkoła sama drukuje arkusze ;x
a dostarczone są tylko płyty ;x
thomas893
thomas893
  6 stycznia 2009

@CycFotkiPeeL:
no ja tylko mówie, co nam babka od polskiego powiedziała ;] A jak jest na prawdę to nie mam pojęcia xD

domeenik
domeenik
  7 stycznia 2009

Ja w zeszlym roku placilem chyba jakas 5 za probna, i to wlasnie chyba ta z opreonu.
Ale zeby od razu 10 wolac to chyba troszku przesadzaja;)

Ale na szczescie mature i caly ten stres z nia zwiazany mam juz za soba i ten papiereek juz posiadam:))))
Powodzenia:)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.