siesiuuu
Posty: 7 (po ~64 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
siesiuuu
  28 grudnia 2008 (pierwszy post)

Życiem trzeba się bawić :] xDDD :skok3: :skok3: :skok3: :skok3: :skok3: :skok3: :matrix: :matrix: :matrix:

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  28 grudnia 2008

o pokemon;]

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

siesiuuu
Posty: 7 (po ~64 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
siesiuuu
  28 grudnia 2008

No co xDD dupe xdd hahaa nic ale bym się chociaż nie przejmował:D

jagucio
jagucio
  28 grudnia 2008
siesiuuu
siesiuuu: hahaa nic ale bym się chociaż nie przejmował:D

Be szkoly to nawet do kopania rowow Cie nie zatrudnia... Ale sie mowi ze polska to wolny kraj, wiec wybor nalezy do Ciebie bco zrobisz... Pamietaj ze zabawa Ci jesc nie da...
PiotrusPan102
Posty: 12 (po ~104 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
PiotrusPan102
  28 grudnia 2008

Bo takie życie ^^ Szkola > Studia > Praca > Emerytura > Śmierć? xD Chyba, że skrócisz je do: Szkola (nieukonczona) > Brak pracy > Brak emerytury (Renta? xD) > Śmierć ;p

xXxKroplaRosyxXx
xXxKroplaRosyxXx
  28 grudnia 2008
cieszymy się Twoim szczęściem.:ninja:
Dorqa
Dorqa
  28 grudnia 2008
siesiuuu
siesiuuu: No co xDD dupe xdd hahaa nic ale bym się chociaż nie przejmował:D


mam pomysł

NIE CHCESZ CHODZIC DO SQL ??? to NIE CHODZ
a nam daj spokoj na wieki wieków..
uzik88
uzik88
  28 grudnia 2008
siesiuuu
siesiuuu: Życiem trzeba się bawić :] xDDD

pobaw się jak zdasz mature :zonk:
siesiuuu
Posty: 7 (po ~64 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
siesiuuu
  28 grudnia 2008

Hahaa no oczywiścIe:D a jakie wy macie średnie na koniec prosze po kolei :D?

Dorqa
Dorqa
  28 grudnia 2008
siesiuuu
siesiuuu: Hahaa no oczywiścIe:D a jakie wy macie średnie na koniec prosze po kolei :D?

średnia nie ma znaczenia

ja chodze do szkoly bo :
1. to 100 % ostrej dawki humoru jak dla mnie
2. spotykam sie z iomami..jest wesolo..fajnie...same zalety
3. wg prawa do lat 18 trzeba
4. chce sie czegos nauczyc zeby byc czlowiek madrym a nie matolem ;d
jagucio
jagucio
  28 grudnia 2008
siesiuuu
siesiuuu: Hahaa no oczywiścIe:D a jakie wy macie średnie na koniec prosze po kolei :D?

ja juz skonczylem szkole... I powiem ze nie ma w tym nic zabawnego... Trzeba przeciesz cos jesc, a pieniadze na drzewach nie rosna...
smencik
smencik
  29 grudnia 2008
siesiuuu
siesiuuu: Życiem trzeba się bawić :] xDDD

Krzyz na droge.
xXanulujXx
xXanulujXx
  29 grudnia 2008
Konto usunięte
Konto usunięte: siesiuuu: Życiem trzeba się bawić :] xDDD


racja ;) ,ale to bawić możesz sie po szkole.
ja tez nie przepadam za szkola,ale chodze bo trzeba, i jak kolezanka wyżej pisala,
mam 100% dawki humoru [lekcje,przerwy ] , spotkania z ziomkami,bo nie wszyscy mieszkaja tu gdzie ja,i po szkole leca na jamke,i bez szkoly bylbys wiekszym matolem niz jestes [no oczywiscie bez obrazy ;p ] jak juz skonczysz te pieprzone 18lat ,i wyprowadzisz sie od rodzicow, zamieszkasz sam, bd musial oplacac rachunki,kupywac jedzenie,bd chcial urządzić sobie jakoś ta twoja dziuple ;p , jakies ciuszki bd chcial kupic, parapetowe xd hahahahahhahahaha :D:D:D:D:D:D - nie ma NIC za darmo,za wszystko bd musial placic z `wlasnej kieszeni` ,a jak chcesz placic jak chcesz sie bawic.?,. wiec nie truj,ze nie lubisz chodzic do szkoly,tylko zastanow sie na przyszloscia, odrob lekcje,poucz sie ;] a nie wymyslasz takie bzdety.,i nie chce zeby wygladalo to na pouczenie,bo to zadne pouczenie tylko wiedz,ze zycie to nie tylko Z A B A W A :). to tyle z mojej strony.
pozdrawiam :)
unkindly
unkindly
  29 grudnia 2008
siesiuuu
siesiuuu:

:zonk:

siesiuuu
siesiuuu: Ja nie lubię chodzić do sQl ale musze a jakie jest wasze zdanie .


siesiuuu
siesiuuu: Życiem trzeba się bawić :] xDDD

Trzeba się bawić,ale nie ma zabawy, bez zapewnionej i godnej przyszłości,którą funduje Ci szkoła, myślisz,że jak będziesz głąbem,to wszyscy będą Cię lubić?! Może i tak,ale na krótką metę wtedy będzie ta cała 'zabawa',bo każda zabawa kiedyś się kończy i zaczyna się realistyczne życie. ;)
lulumk
lulumk
  29 grudnia 2008

A gdybyś nie musiał to byś nie chodził? :zonk:
Jak więc masz zamiar cokolwiek w życiu osiągnąć bez szkoly?

siesiuuu
siesiuuu: Hahaa no oczywiścIe:D a jakie wy macie średnie na koniec prosze po kolei :D?

Sądząc po Twoich wypowiedziach - taką, która dla Ciebie jest nieosiągalna. :and:
MlimKa
MlimKa
  29 grudnia 2008
siesiuuu
siesiuuu:

Takiego to tylko w Pokeballu zamknąć .
Żeby nie musiał chodzić do ' SQL' :zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.