Dziś , ostatnie zebranie w tym roku. Stary nic o nich nie wie, a zebranie jest na 16 do 17. Starszy przejezdza obok szkoly o 17:15 bo z roboty wraca , mysliscie ze sie skapnie ze zebranie? tzn duzo samochodow bedzie stalo czy cuś?
Przez cały rok miałem nawet nawet oceny a tera 3 zagrożenia o których nie wie. Będzie przeje bane
JasnaCholeraxD
17 grudnia 2008
jak masz 3 zagrozenia i nie pojdzie do tej szkoly to dopiero wtedy bedziesz mial ciekawie :)
xXxturkaxXx
17 grudnia 2008
Konto usunięte: Przez cały rok miałem nawet nawet oceny a tera 3 zagrożenia o których nie wie.